folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TTNET 8 Megabit Sınırsız İnternet Hız Oranları

TTNET 8 Megabit Sınırsız İnternet Hız Oranları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

şimdi hatırlayamadığım, bir başlıkta bu hızlarla ilgili birşeyler yazıyordu..telekom'u arayıp arıza kaydı verince hız'ın yükseliyordu deniyordu..dün ttnet'i aradım.dedim ki

"8 mbit netlimitsiz(aylık 50 lira) kullanıyorum; ama 350kb olarak indiriyorum ve testlerde öyle görünüyor.arıza kaydı verilince düzeltiiyormuş"

yok öyle bir olay deyip başından savdı..şimdi bu olayın aslı astarı oluru nedir? ttneti arayınca hız yükseliyor mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

onlar ordan hızını ayarlayabiliyo sanırım.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Onların amq. Ay başından beri hızım 0.800. 100 le dosya çekiorum. Bende netlimitsizim diye olanıorum ortada bide işte ..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

350 400 il3 ç3kiyorsan arıyorsun ttneti kablolarda sorun var eskidi yenilemenizi istiyorum de. eer eski kablo kullanıyorsan tabi. sonra arıza kaydı açıp gelip değiştiriyorlar. sonra adam santrali falan arıyo yanında işte yükseliyo hız bi nevi. Olay çağrı merkezinde değil Santraldeki adamda bitiyo. Santraldeki adam senin hızını istediği düzeye çekebiliyo.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Dostum senin hızının öyle olması çok normal burda Telekomun yapmış olduğu bir kurnazlıkla halkımız internet hızını gerçektende hızını 8 MB sanıyor ama işin aslı şöyle

----------------------------------------------------------

senin paketin

NETLİMİTSİZ

8 Mbps'ye kadar / limitsiz

Ayda 49 TL

birde bu paket var

8LİMİTSİZ

8 Mbps / limitsiz

Ayda 99 TL

yukarıda kırmızı yazıyla yazılmış olan kadar kelimesi senin hızının 8 MB olamayacağının bir göstergesidir diğer bağlantı hızına bakarsan ondada aynı şey yazıyor 2 şey var " kadar yazmıyor ve 99TL " olması :) yani bağlantın herzaman değişir sabit durmaz yükselir ve düşer

KNOWLEDGE IS POWER!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hızınızı santralden ayarlayabiliyorlar benimkini 2 mbps a sabitlemişlerdi 4 e geçtim yine atmadı hızım yani sabit kalmış 

arıza kaydı yaptırdım sürekli kopmalar oluyor telefon sesi tiz tiz geliyor dedim eve geldiler kabloları degistirdiler adam dedi netiniz yavaşmış

evet dedim siteleri açarken yavaş mı açıyor dedi yok dedim ttnet speed test i açtim dedim 4mbps sınırsız kullandım halde böle böle 

adam santral i aradı 4mbps yaptırmasını istedi adam da yaptı şimdi 400 450 ile download yapıyorum

netlimitsizler de de olay aynı 8mbps ile başlıyorsunuz sora sizi kafalarına göre  8mbps 6mbps 4mbps yada 2 mbps hızlara sabitliyorlar 

(8 ay 8mbps gördüm sora düşürdüler bende 4 sınırsız a geçtim)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende wireless adaptör war birisinden bağlanıyorum gece orbitle download yaparken 850 kb e kadar çıktı şaşırtıcı

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

OCEANUS bunu yazdı:
    -----------------------------

Dostum senin hızının öyle olması çok normal burda Telekomun yapmış olduğu bir kurnazlıkla halkımız internet hızını gerçektende hızını 8 MB sanıyor ama işin aslı şöyle

senin paketin

NETLİMİTSİZ

Ayda 49 TL

birde bu paket var

8LİMİTSİZ

8 Mbps / limitsiz

Ayda 99 TL

yukarıda kırmızı yazıyla yazılmış olan kadar kelimesi senin hızının 8 MB olamayacağının bir göstergesidir diğer bağlantı hızına bakarsan ondada aynı şey yazıyor 2 şey var " kadar yazmıyor ve 99TL " olması :) yani bağlantın herzaman değişir sabit durmaz yükselir ve düşer

8Limitsiz kullanıyorum 600 kb/s nin üstüne çıktığını görmedim :D 300-400 kb/s ortalama üstüne birde pingler 60'larda geziyor

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

Gzx bunu yazdı:

OCEANUS bunu yazdı:

senin paketin

NETLİMİTSİZ

Ayda 49 TL

birde bu paket var

8LİMİTSİZ

8 Mbps / limitsiz

Ayda 99 TL

8Limitsiz kullanıyorum 600 kb/s nin üstüne çıktığını görmedim :D 300-400 kb/s ortalama üstüne birde pingler 60'larda geziyor

hattın bazı sebeplerden ötürü 8 mb de oturmuyor olabilir.

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

sikicem netlimitisizi her gün 5 konu amq

Toplam Hit: 3257 Toplam Mesaj: 12