folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TTNET Ne Yapıyor!

TTNET Ne Yapıyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Türk Telekom 22/07/2013 tarihindem başvurduğum nakil işlemini halen gerçekleştirmedi.

Bu süre zarfında internet nakli de gerçekleşmedi. İki aydır olmayan hizmetin faturasını ödedim.
    Bugün aradığımda internet naklinin gerçekleşmemesinin sebebi olarak,
    telefon hattının naklinin gerçekleşmemesini sebep olarak gösterdiler.

Ağustos 2014 tarihinde taahhüdümün biteceğine ve bu tarihe kadar olan
    faturaları ödemek zorunda olduğum bana söylendi.

Vermedikleri hizmetin parasını almaya devam edeceklerini beyan ettiler.

Telefonu ve interneti bağlatırken aynı yerden bağlıyorsunuz ve herhangi bir sorun çıkmıyor.
    Ancak sorun yaşadığınızda Türk Telekom uzaydaki bir gezegenin firması, TTNET ise evrende ismi konulmayan başka bir gezegenin....

Bu durumda ne yapmam gerekiyor. İnterneti kapattırdığımda 300 TL kampanya faturası çıkıyor.
    Kapattırmasam ödemeye devam edeceğim. Nakil işleminin ne zaman gerçekleşeceği belli değil.

Tecrübe sahibi arkadaşlardan görüş bekliyorum.

Bilgi Güçtür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

444 1 444 ü arayıp nakil neden hala gerçekleşmemiş onun hakkında bilgi al önce hocam sen.

geçen arkadaşımda aynı dertten muzdaripti. sayıyo sövüyo v.s.

sonra ben araştırdım. adamlar eve 4 kez gitmiş evde kimse olmadığı için haliyle işlem yapamamışlar. kalmış öyle. bir sor bakalım neden nakil edilememiş.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Hocam o verdiğiniz numara bir halt yapmıyor zaten. Direk genel müdürlüğe gidin diyor.

Taşındığım ev yeni olduğu için proje çizilip belediyeye onaylatılıp öyle bağlayacaklarmışmış...

22/07/2013-15/09/2013 iki ay oldu ne projesi bu bilmiyorum.

Neyse bunu geçeli çok oldu.

Benim derdim vermediklere hizmete, para alma hakları var mı???

Bilgi Güçtür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

2014 e kadar ödeme diye birşey yok iptal edersen önceki kullandıgın kampanyalarıin parasini alırlar bence sen btk ya müracat et ben türkcelli şıkayet etmiştim kazandım

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

şikayetvar a yaz twitterdan mesaj at derdini anlat nakil olmadı ancak fatura çıkıyor iade talep ediyorum de genelde tatlı dilden hallediyorlar ha olmadı mı git bi dilekçe ver tüketici haklarına

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

2014 e kadar ödeme diye birşey yok iptal edersen önceki kullandıgın kampanyalarıin parasini alırlar bence sen btk ya müracat et ben türkcelli şıkayet etmiştim kazandım

Hocam zaten önceki kampanyaların tutarı o. 2 aydır boşuna fatura ödüyorum. Eğer kapattırmassam ödemeye devam edecem.

Sizce kapattırayım mı, yoksa nakil işlemini mi bekliyim?

Nakil için tarih veremiyorlar.

Bilgi Güçtür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

fatura odemene gerek yok. almadığın hizmetin bedelini ödemezsin. benzer bir problem benim başıma geldi.

1 haftada telefonu nakil edemediler. ttnete gittim boyle boyle hizmet alamıyorum dedim. onlarda kampanyayı iptal ettiler.

yok 2014 e kadar ödeyecen filan oyle bi olay yok. senin elinde olan birşey değil. git iptal ettir. paranı da geri al.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

bir dilekçe yazıp ofise ver; dilekçede senden kaynaknı olmayıp TTden kaynaklı sebepler yüzünden nakil işleminin gerçekleşmediğini, nakil işleminin gerçekleşeceği tarihe kadar ücret yansımaması gerektiğini ve bir kampanyaya dahilsen iptal haline ceza kesilmemesi talebinide eklersin. 

Selam ve dua ile...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

Taşındığım ev yeni olduğu için proje çizilip belediyeye onaylatılıp öyle bağlayacaklarmışmış...

Sen git iptal ettir, yaptığın sözleşme ücretini öde. 300-500 neyse, bak iki ay önce iptal ettirseydin en az 100 lira zararın kar'ındaydın. Adamlar binanın projesi yok bağlamayız derler çıkarlar işin içinden, hakkını aramaya çalışma. Ayrıca bir daha da böyle kaka şeyler yapma.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

Hocam o verdiğiniz numara bir halt yapmıyor zaten. Direk genel müdürlüğe gidin diyor.

aaaa burda dur şimdi. o projeyi telekom çizmiyor. o binanın tesisat projesi. onu evi yapan müteahit çizdiriyor. kullandıkları kablo kesitleri yüzünden biz telekoma söverken, adam 1 liralık kablo yerine 25 kuruşluk kablo kullanıp malzemeden çalıyor. evi yapan firma, uygun tesisatı çekip, projesinide götürüp telekoma onaylatcak. ondan sonra, yeraltından binaya güzergah açılıp şebeke bağlancak. müteahhit evlerde kimse olmadan o işleri yapsaydı olurdu. ama süreç uzun oluyo. belediyenin kazı için izin vermesi v.s. var. öle kolay değil işte malesef o işler.

ücret konusuna gelince, telekomun ana ofislerinden birine git, derdini anlat. şebeke olmadığından aktarma yapılamadığını, şebeke yapılana kadar ücret ödemek istemediğini, mümkünse şebeke yapılana kadar sana verilen hizmetin dondurulmasını iste. vardır bir çözümü.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı
    wikwik bunu yazdı

aaaa burda dur şimdi. o projeyi telekom çizmiyor. o binanın tesisat projesi. onu evi yapan müteahit çizdiriyor. kullandıkları kablo kesitleri yüzünden biz telekoma söverken, adam 1 liralık kablo yerine 25 kuruşluk kablo kullanıp malzemeden çalıyor. evi yapan firma, uygun tesisatı çekip, projesinide götürüp telekoma onaylatcak. ondan sonra, yeraltından binaya güzergah açılıp şebeke bağlancak. müteahhit evlerde kimse olmadan o işleri yapsaydı olurdu. ama süreç uzun oluyo. belediyenin kazı için izin vermesi v.s. var. öle kolay değil işte malesef o işler.

ücret konusuna gelince, telekomun ana ofislerinden birine git, derdini anlat. şebeke olmadığından aktarma yapılamadığını, şebeke yapılana kadar ücret ödemek istemediğini, mümkünse şebeke yapılana kadar sana verilen hizmetin dondurulmasını iste. vardır bir çözümü.

Herkesin bir bahanesi var zaten hocam.

Müteahit topu ona atıyor

Türk Telekom buna atıyor

TTnet ne halin varsa gör diyor

Hırsızın hiç mi suçu yok kardeşim.

Yarın bir gidip görüşecem zaten 

ama bol laftan başka bir şey duymayacağıma eminim...

Bilgi Güçtür.
Toplam Hit: 3595 Toplam Mesaj: 37