folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TTNET Ne Yapıyor!

TTNET Ne Yapıyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla dediğim gibi. yeni binalardaki prosedür dediğim gibi. sizin müteahhidin ipneliği hacı. projeye v.s. para verecekse, uygun yapmadıysa normaldir topu telekoma atması.

dediğim gibi. git, derdini anlat. çözüm masasına git. ben almadığım hizmetin parasını ödüyorum. ttnetten memnunun iptal etmekde istemiyorum v.s. gibi klişe sözler sarfet. yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Boşuna çeneni yorma kardeşim, bölge müdürü vardı tanıdığım aynı muhabbet benimde başıma geldi, çatır çatır aldılar parayı. Sözleşme olduğundan sen bunu birileriyle konuşup anlaşsan bile yazılı olarak elinde olmadığından yine başa dönersin. Kurumların resmi dili ''yazı''dır, kardeşim gel yol yakınken sen bu işten vazgeç, ya iptal ettir yada bozma moralini. Bu şirketin ruhunda var bu, bireysel savaşında yenik düşersin.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

yarın dediğimiz şekilde konuşup sonuç alamazsan pm at. Ama halledeceksin biliyorum

Selam ve dua ile...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    burhan808 bunu yazdı

Boşuna çeneni yorma kardeşim, bölge müdürü vardı tanıdığım aynı muhabbet benimde başıma geldi, çatır çatır aldılar parayı. Sözleşme olduğundan sen bunu birileriyle konuşup anlaşsan bile yazılı olarak elinde olmadığından yine başa dönersin. Kurumların resmi dili ''yazı''dır, kardeşim gel yol yakınken sen bu işten vazgeç, ya iptal ettir yada bozma moralini. Bu şirketin ruhunda var bu, bireysel savaşında yenik düşersin.

yaw arkadasım sen ne sacmalıyorsun. Bır yazmıssın neyse dedım ama ıkıncıde soylemeden duramıcam. Nasıl bır zıhnıyet var sende guzel kardesım. Kanunlarla sabıttır almadıgın hızmetın bedelını odemezsın. Mal olursanda boyle catır catır duzerler adamı. Gıdıcek dılekcesını verıcek bolge mudurlugune. 2 aydır hızmet alamıyorum ancak benden ucretını tahsıl edıyorsunuz . Haksız yansıtılan fatura bedellerının tekrar hızmet alımının baslanmasına kadar durdurulmasını ve su su tarıhlı ıkı fatura bedelının hızmet alımına baslanması ıle gelecek fatura bedellerınden dusulmesını aksı takdırde tuketıcı hakem heyetıne , tuketıcı kanunlarına aykırı bu durumun cozulmesı ıcın basvuruda bulunacagımı bıldırır gerekenın yapılmasını arz ederım dıye yazıcak. Aynı anda bu yazıyı bılgı teknolojılerı kurumumuydu bı kısaltması var ordan da gonderıceksın. Buyuk ıhtımal olumlu sonuc alıcaksın. O kurul ısın ıcıne gırınce genelde olumu sonuclanır. He odamı olmadı gıdıceksın kaymakamlıga tuketıcı hakem heyetıne verıceksın dılekcenı sıkerler oyle ttnetı merak etme sen. Yanı sende kusura bakma ama bastan kabullenmıs gıbısın. Yada bosver sen bu kafayla alamazsın bısey..
    Kızdım len acılın amk uyuz oluyorum su sırketlere ya patlıyom boyle k.bakmayın :p

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

BTK 'ya şikayette bulun hocam. Hiçbir şey olmasa bile hizmet alamadığın gün ödediğin ücretleri geri alırsın. Daha doğrusu sonraki dönem internet faturana yansıtırlar Benim başıma da gelmişti aynısı ve para iadesi konusuna pek yanaşmıyordu ttnet. Ben de btk ya şikayet ederek çözüme ulaştırdım.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek

şikayetimvar.com

yaz hemen sabahı seni arar telekom 

arandıktan sonra daha sonra ttnet içinde bi şikayet yaz siteye 

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Bazi arkadaslar da bana giydirmis...

Adamlar sovsende saysan da faturayi gonderiyor. Ben Turk Telekomla ugrasiyordum

Onlari hallettim sira bunlarda. İsimz gucumz yok ugrastigimiz seye bak!

Hakkimi sonuna kadar savunacam tabi kimseye bir kurus vermeye

niyetim yok.

Dilekceyse dilekce hakem heyetiyse hakem hyeti btk hepsine

basvuracam.Btk yi akledememistim. İyi oldu.

Akil isi degil zaten elbet bir yerde akli basinda biri bulunur.

Yarin genel mudurluge gidip dilekce verecem. Sonuc alamasam hakem

heyetine basvuracam...

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

yazlık internet paketini kullanıyorsan başka bir adrese taşınamaz ibaresi var :|

sayfa 2 en sondan 2.paragraf

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ttnet_yazlik_internet_paketleri_taahhutname.pdf

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Ttnet ile sözleşme yaparsınız bir kere bile okumazsiniz sonra da vay benim başıma gelenler 

suçu başkasında arasiniz

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

hocam o proje işleri falan çok uzun iş sorun sizin evi yapan elemanda.Bence git konuş dondurulmasını falan iste bence daha çok bekleyecen gibime geliyor

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
Toplam Hit: 3617 Toplam Mesaj: 37