folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Tüm İstanbul İster Ulaşım İster Kurye 5 TL

Tüm İstanbul İster Ulaşım İster Kurye 5 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

eğer bu uyulama çalışıyorsa cümle alem beni ...

çalışmıyor bu ugulama ilk çıktığında denedim şifre elmiyordu şimdi deniyorum konum seçiyorum devam et tamam gibi bir buton yok sinir etti ece gece.

gitmek istediğim konumu yazdıktan sonra ekrandaki liste nasıl gidiyor arkadaşlar?

Hocam benim teyzemin oğlu istanbul mahmutbey'de oturuyor. 2 defa taksime gitti. Çalışıyor yani kendim kullanmadım ama adam bugün gözümün önünde bindi motora.

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hocalar ben kendim de scotty sürücüsüyüm.

Evet ileri sürüş eğitiminden geçiyoruz.

Başarısız olanlar sisteme alınmıyor. 

Banq ulaşın istediğiniz yere ışınlarım.

Kullananların %70 i bayan. Kullanım nedenleri ise taksicilerin aynadan taciz etmesi rahatsız etmesi. Taksiden daha ucuz ve trafiksiz olması.

Taksilerin kısa mesafe gitmem trafik var oraya girmem dedikleri noktada biz oluyoruz genelde.

Sistem çalışıyor isteyene whatsapp dan sc atarım.

Motor fobisi olan arkı korkutmadan kazanabiliriz. Yavaş yavaş başlanabilir.

Hız konusunda yolcuya uyarız. Bas derse tapagaz gideriz. Yavaş ise sagdan ufak ufak yol alırız.

Maksat trafiğe takılmadan istediğin yere gitmen ve trafiği dert etmemen.

Aksam 8 den sonra kullanacaksan istersen beylikdüzü kartal arası git 5 tl hocam 

Anadolu yakasında kadıkoy üsküdar ümraniye civarı bana ulaşabilirsiniz sistemin nasıl kullanılacağı trick lerini söyleyebilirim. Asla sürücüsüz kalmazsınız. 5 dakikaya ümraniyeden beşiktaş a 5 tl ye ışınlanıyorsun trafiği dert etmeden.

İstanbulun tadını bu güzel havalarda çıkarın.

Hatta 5 tl diye kadıköy kocaeli kadıköy tekirdsğ yolcusu bile geldi ama istanbul içi sadece seyahatler :) nazikçe söyledik çağrı yapan vatandaşa :)

bamboocha tarafından 29/Ara/17 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    bamboocha bunu yazdı

Kullananların %70 i bayan. Kullanım nedenleri ise taksicilerin aynadan taciz etmesi rahatsız etmesi. Taksiden daha ucuz ve trafiksiz olması.

Taksilerin kısa mesafe gitmem trafik var oraya girmem dedikleri noktada biz oluyoruz genelde.

Hız konusunda yolcuya uyarız. Bas derse tapagaz gideriz. Yavaş ise sagdan ufak ufak yol alırız.

Anadolu yakasında kadıkoy üsküdar ümraniye civarı bana ulaşabilirsiniz sistemin nasıl kullanılacağı trick lerini söyleyebilirim. Asla sürücüsüz kalmazsınız. 5 dakikaya ümraniyeden beşiktaş a 5 tl ye ışınlanıyorsun trafiği dert etmeden.

Hatta 5 tl diye kadıköy kocaeli kadıköy tekirdsğ yolcusu bile geldi ama istanbul içi sadece seyahatler :) nazikçe söyledik çağrı yapan vatandaşa :)

ben bişi merak ediyorum; siz ne kadar kazanıyorsunuz peki? yani yolcu 5 lira veriyor ama size de kesintiyle 3-4 lira falan düşmüyordur herhalde? 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

ben bişi merak ediyorum; siz ne kadar kazanıyorsunuz peki? yani yolcu 5 lira veriyor ama size de kesintiyle 3-4 lira falan düşmüyordur herhalde? 

Hocam online bir cüzdanın var yolculuk 15 tl tutuyo 5 tl yolcudan 10 tl cüzdan a geliyor. Cüzdan dan 50 tl ve katları oldukça para çekebiliyoruz. 

Normal zamanda Sağlam kullanırım götüm ağrımaz dersen günde 250 300 tl kazanırsın. Promosyonlarla 400 500 tl yi bulur.

5 tl promosyonunda 10 yolcu taşısan 50 tl sen alırsın cüzdan bakiyen parayla dolar oradan çekersin. 

Normalde %20 komisyon alıyo firma. Yüksek gelebilir ama adamlar senin yediğin cezaları ödüyorlar. 

Mesela komisyon yok kampanyası oluyo bize de 

Misal sabah 10 12 saatleri arasında 3 yolculuk tamamlayan sürücülerden gün boyu komisyon almıyoruz vs vs.

Lastik değişim kampanyası oluyo.

2 ay önce oldu bu kampanya michelin city grip çifti 550 600 tl dir.

1 ay boyunca 150 yolcu taşı 300 tl ye değiştirelim diye.

Ücretsiz motorsiklet bakımları oluyo.

Shell de anında %7 indirimimiz var mesela akaryakıt alımlarımızda.

Sürücülere de kampanya yapılıyor yani :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Silivri'de dahil mi o da istanbul'a bağlı.

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhaba,

Gideceğim yeri seçtikten sonra ekranda tamam bul getir ok herhangi bir tuş yok. Böylecr kalıyor ne alaka şimdi?

https://hizliresim.com/XEaZgo

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Merhaba,

Gideceğim yeri seçtikten sonra ekranda tamam bul getir ok herhangi bir tuş yok. Böylecr kalıyor ne alaka şimdi?

https://hizliresim.com/XEaZgo

hocam parmağınla tutup aşağı çek alt tarafı

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

...

:)

Taksici aynadan taciz etmesin diye motorda adamın sırtına yapışık seyahet etmek.

Bence neden: Motorda snap atmak > İnstagram hikayesi oluşturmak > Taksiden daha ucuz ve trafiksiz olması.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

...

:)

Taksici aynadan taciz etmesin diye motorda adamın sırtına yapışık seyahet etmek.

Bence neden: Motorda snap atmak > İnstagram hikayesi oluşturmak > Taksiden daha ucuz ve trafiksiz olması.

Valla benim motor için söyliyim benim sırtıma yapışmak için 150 kg falqn olması lazım arka geniş ve sisybar var :) işime bakarım umrumda olmaz isterse giden motordan atlasın 😂

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Şimdi anlıyorum, scotty kullanan bir sürü motorcunun arkasındaki kadın yolcuların akıbeti bu!

diyordum ne kadar çok kadın artçı var son zamanlarda!

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 5595 Toplam Mesaj: 43
ışınlan istanbul 5tl scotty