folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Tüm İstanbul İster Ulaşım İster Kurye 5 TL

Tüm İstanbul İster Ulaşım İster Kurye 5 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

yurtdışında yaşıyorum. bi arkadaş bana oyun verecekti. istanbul'a giden bi arkadaşımla göndermesini istedim. bi haftadır buluşamadılar bi türlü. bu konuyu görünce aklıma geldi. uygulamadan çağırdım arkadaşın evine bi motor. adam hemen aradı yurtdışı olmasına rağmen. dedim şu pakedi şuraya götürür müsün. 20 dkda ulaştırdı oyunu valla çok makbule geçti hocam eyvallah :D

5 tl ye Sömürün diyorum işinizi görün :) 

Kurye ye göre artısı hemen hareket ediyor olması.

Kuryeler bildiğiniz üzere bir lokasyona tek bir şey için gitmiyorlar. Bekleyip 2 3 kurye işini birleştirip gidiyorlar vakit kaybı ortalama 2 -3 saat. Anında çözüm ve üstelik 5 tl ye :) 

Yurtdışı olduğunu görmüyorlar hocam sistem üzerinden arama olduğu için sistem aranıyor. Sistemden otomatik olarak karşıdaki eşleşme numarasını arıyor. :)

Bayanların güvenerek binme sebeplerinden biridir bu. Kimsenin numarasını görmezler. Müşterilerde sürücünün numarasını göremezler :) sabit sistem numarası gözükür :) 

bamboocha tarafından 31/Ara/17 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

bugun @bamboocha  kardeşimin sayesinde on numara bir deneyim yaşadım : )

davutpaşa ytü den sabiha gökçene uçağa 1 buçuk saat varken başka hiçbir araçla yetişme şansım yokken  rüzgar gibi yetiştik, hem ucuz, hem hızlı hem zevkliydi,  tüm muridlere tavsiye ederim : )

normalde sistemden uygun sürücü bakıyorsunuz ama sagolsun kardeşimiz on numara bi iyilik yaptı tanıdık bi sürücüyü rezerve etti,  hemde en stresli gününde, tbt ruhunu bi daha hissettim : ) eywallah

şeyini şeyettiğimin şeyi
Toplam Hit: 5605 Toplam Mesaj: 43
ışınlan istanbul 5tl scotty