folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tüm Servetini Fakirlere Dağıtacak

Tüm Servetini Fakirlere Dağıtacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Bu herifi kahraman gibi gostermeye calisiyorlar. Yok tembelleri ise alirim cunku kolay bir yol bulurlar falan fisman.

Yazida ilgimi ceken nokta su;

hem yiyecegimi yiyorum, giyecegimi giyiyorum deyip, hemde niye oldukten sonra dagitilmasini istedi ? 

fakirin fukaranın parasını sömüren, megoloman steve mi kahraman ?

Si vis pacem para bellum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Rahmetli steve ne goturduki o gotursun mecbur dagiticak iste helal olsun :D

ReyiZ tarafından 22/Oca/13 20:20 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek
    Yahoo bunu yazdı

la bi insan her yaptığı işle mi "yavşak", "pezevenk" diye nitelendirlir.

adam ne güzel iyilik yapıyor. helal olsun deseya birinizde.

görenden sütten çıkmış ak kaşıksınız zannedicek, hiç ömrünüzce yavşaklık yapmamışsınız gibi :)

,,,lel,,,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencbeyin
    gencbeyin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

steve ölürken bile tablet itelemeye iphone itelemeye çalışıyodu.

adam kendisi ölünce parayı birilerinin yiyeceğinin bilincinde en azından fakirler yesin demiş fena mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Bu herifi kahraman gibi gostermeye calisiyorlar. Yok tembelleri ise alirim cunku kolay bir yol bulurlar falan fisman.

hem yiyecegimi yiyorum, giyecegimi giyiyorum deyip, hemde niye oldukten sonra dagitilmasini istedi ? 

oldukten sonra demiyor ki adam yillardir gates vakfi uzerinden afrikaya suraya buraya para dagitiyor. oldukten yirmi yil sonra parasinin bitecegini ongormus.

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

parayı fakırlere dagıtcam demiş ama hangi fakirlere acaba? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

deneme

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

He evet amk o kahraman, bill gates'i siker, Zükerbergi tükürüğünle boğar ; facebook, skype, instagram, coca cola, durexi tavada pişirir.

NE garip adamlarsınız arkadaş... Ben steve jobs'u araya sokuştursam fanboy diyorsunuz (fanboy ne amk), siz sokuşturduğunuzda mükemmel cevap oluyor ilginç.

---

Ama anlamak istersen illa ;

MEsajda 2 kısım var. 

1- Bu herifi kahraman, sözlerini süper ötesi mükemmel biri gibi göstermeye çalışıyorlar. Ulan şirketine tembelleri alan adamdan ne gibi bir aydınlanma bekliyorsun ? Explorer'ın götünü yıllardır doğrultamadılar. WEbmaster düşmanı. Paint vs.. gibi programlara bak. Windows'un temel programları ama 10 senedir aynı kodumun şeyi. 

Tembellerle dolu olan firmadan da daha büyük şey beklenemez. Götleri sıkışmadan iş yapmıyorlar. Vista faciası olmasaydı win7 gibi mükemmel birşey çıkmazdı. Şimdi win8 faciası yaşanacak, sonrasında win9 sağlam gelecek... Tam tembel işi.

2- bu kısımda da, yazıyla iligli aklıma takılan yeri sordum. NEden öldükten sonra bağışlıyor ? Ben ölene kadar götü kurtarayım, kendimi tatmin edeyim ; e ölünce hepsini dağıtırsınız. Şimdi birşeylere güvenmem lazım. E oldu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    SinusX bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

He evet amk o kahraman, bill gates'i siker, Zükerbergi tükürüğünle boğar ; facebook, skype, instagram, coca cola, durexi tavada pişirir.

NE garip adamlarsınız arkadaş... Ben steve jobs'u araya sokuştursam fanboy diyorsunuz (fanboy ne amk), siz sokuşturduğunuzda mükemmel cevap oluyor ilginç.

---

Ama anlamak istersen illa ;

MEsajda 2 kısım var. 

1- Bu herifi kahraman, sözlerini süper ötesi mükemmel biri gibi göstermeye çalışıyorlar. Ulan şirketine tembelleri alan adamdan ne gibi bir aydınlanma bekliyorsun ? Explorer'ın götünü yıllardır doğrultamadılar. WEbmaster düşmanı. Paint vs.. gibi programlara bak. Windows'un temel programları ama 10 senedir aynı kodumun şeyi. 

Tembellerle dolu olan firmadan da daha büyük şey beklenemez. Götleri sıkışmadan iş yapmıyorlar. Vista faciası olmasaydı win7 gibi mükemmel birşey çıkmazdı. Şimdi win8 faciası yaşanacak, sonrasında win9 sağlam gelecek... Tam tembel işi.

2- bu kısımda da, yazıyla iligli aklıma takılan yeri sordum. NEden öldükten sonra bağışlıyor ? Ben ölene kadar götü kurtarayım, kendimi tatmin edeyim ; e ölünce hepsini dağıtırsınız. Şimdi birşeylere güvenmem lazım. E oldu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

bi okumanı tavsiye ederim ölmeden öncede bağışladığını görürsün.

bu arada safaride çok mükemmel bi tarayıcı değil .

Si vis pacem para bellum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

zaten yaptıklarını biliyorum. Bak mesajımı iyi oku ;

"zaten yiyeceğimi yiyiyorum, giyeceğimi giyiyorum (ki evet yırtık çoraplarını biliyoruz)" diyip, öldükten sonra dağıtın demesi garip geldi.

Öte yandan safari ne alaka bilmiyorum da ; webkit dediğin şey Google + Apple ortak yapımıdır ve en taşaklı browser engine'dır

Toplam Hit: 4955 Toplam Mesaj: 51