folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tüm Servetini Fakirlere Dağıtacak

Tüm Servetini Fakirlere Dağıtacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bill gatesi çok sevmekle birlikte gelecekteki soyunu meraklı gözlerden uzaklaştırma amacını taşıyor olabilir.

Şimdi bağış yaptığı kurum zaten kendi vakfı. Bill and Melinda gates foundation. Yani paranın yönetimi yine kendi elinde.

Kendi vakfına bağışladığı paralarla afrikada kurduğu daha düşük vergi oranına sahip ülkelerdeki şirketlerinden alım yapabilir. Bu arada kendi de daha fakir göründüğünden daha düşük vergi ödüyor olabilir.

Bağış yaptığı kurumun vakıf olması bu parayı yurtdışına vergisiz çıkarması için iyi bir araç olabilir.

Bu arada 1900 lerin başında rothchildların Forbes zenginler listesinden bir anda kaybolması ama bugün bill gatesden zengin olması gibi bir unutturma çabası olabilir. Çünkü tanınan isimlerin büyük vurgunları daha çok göze batacaktır.

Bill gatesin çoğu zenginden çok daha iyi biri olduğunu düşünüyorum fakat (Dünyada kaynaklar azalırken ve herşey kötüye giderken) herşeyini bağışlayacak kadar da aptal değil. Tabiki çocuklarına ve ailesine bir servet bırakmak ister.

HolyOne tarafından 23/Oca/13 06:48 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gönderdim bunu bişeyler çıkarmı:/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

helal olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bagis yapmak bagislamak, ac doyurmak, yoksula fakir fukaraya yardim etmek gibi acik acik emirlerin oldugu halde,

Allah a inanci sonsun oldugunu ve her alanda Allah a bagli oldugunu soyleyen araplar; katledilen muslumanlari, ac kalan muslumanlar icin birsey yapmazken, ustune ustelik birbirini oldurmeye, kuyusunu kazmaya calisirken

musluman birinden yapmasini beklediginiz ateist birinin bu hareketi yapmasi

iq geriligine sebep oluyor. su yorumlari okuyunca nasil ezere kulaktan dolma bir hayat yasadigininizi tahmin edemiyorum.

adam, temiz su kaynaklari tukenmesin diye susuz tuvalet uzerine calismasi icin bile bi dunya fon ayirtmisti.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    remixir
    remixir's avatar
    Erkek

Ne olursa olsun bu adam yine saygımı kazandı açıkçası.

Drift never stops
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Underzero'ya katılıyorum. Komşusu bırakın aç kalmayı, öldürülüp işkence edilirken kendisi sabah kahvaltısında yarım öküzü mideye indirip petrol sıçan bu araplar örnek almalı.

Bill gates bir çağ adamıdır. Umarım dediği gibi parayı fakire fukaraya dağıtır :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Vardır bir ibnelik.. O kadar yardımsever olsa şimdi o parayı o kadar biriktirmezdi zaten :D

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Gönderdim bunu bişeyler çıkarmı:/

harbiden gönderdin mi lan :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Steve ne goturduki o gotursun ....!

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    SinusX bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Bu herifi kahraman gibi gostermeye calisiyorlar. Yok tembelleri ise alirim cunku kolay bir yol bulurlar falan fisman.

Yazida ilgimi ceken nokta su;

hem yiyecegimi yiyorum, giyecegimi giyiyorum deyip, hemde niye oldukten sonra dagitilmasini istedi ? 

fakirin fukaranın parasını sömüren, megoloman steve mi kahraman ?

He evet amk o kahraman, bill gates'i siker, Zükerbergi tükürüğünle boğar ; facebook, skype, instagram, coca cola, durexi tavada pişirir.

NE garip adamlarsınız arkadaş... Ben steve jobs'u araya sokuştursam fanboy diyorsunuz (fanboy ne amk), siz sokuşturduğunuzda mükemmel cevap oluyor ilginç.

---

Ama anlamak istersen illa ;

MEsajda 2 kısım var. 

1- Bu herifi kahraman, sözlerini süper ötesi mükemmel biri gibi göstermeye çalışıyorlar. Ulan şirketine tembelleri alan adamdan ne gibi bir aydınlanma bekliyorsun ? Explorer'ın götünü yıllardır doğrultamadılar. WEbmaster düşmanı. Paint vs.. gibi programlara bak. Windows'un temel programları ama 10 senedir aynı kodumun şeyi. 

Tembellerle dolu olan firmadan da daha büyük şey beklenemez. Götleri sıkışmadan iş yapmıyorlar. Vista faciası olmasaydı win7 gibi mükemmel birşey çıkmazdı. Şimdi win8 faciası yaşanacak, sonrasında win9 sağlam gelecek... Tam tembel işi.

2- bu kısımda da, yazıyla iligli aklıma takılan yeri sordum. NEden öldükten sonra bağışlıyor ? Ben ölene kadar götü kurtarayım, kendimi tatmin edeyim ; e ölünce hepsini dağıtırsınız. Şimdi birşeylere güvenmem lazım. E oldu.

Ya zumsuk sen ne kadar boş şeyler yazıyorsun ne kadar gereksiz muhalefet yapıyorsun adamım.Adam milyar dolarları bağışlıyor yok ölmeden önce nie bağışlamıyor diyon.Ulan adam eninde sonunda dünyanın en büyük serveri diyebileceğin parayı bağışlıyor çeline çocuğuna,masonlara yada Amerikada belediyelere bağışlamıyor.Sen sokakdaki dilenciye cebindeki paranın 10 da birini vermeden önce iki kere düşünürken adam bütün servetini bağışlıyor.

Bide kalkıp aynı kabak tadı veren muhabbeti açmışın.Yok paintdi yok explorerdi.Explorer 8 cok iyi bir tarayıcı ayrıca paintide geliştirmesine gerek yok bir ton alternatif program var internette.Yani bok atacak bişey kalmadı da paint mi kaldı?

Söylediğin laf 380 bin dolarlık Ferrariye bakıp "ya baksana arabanın üstündeki at figürünün nalları hiç gerçekci değil" demek gibi bişey.

Ayrıca Net teknolojisi heralde marslılar için üretilmedi.Webmaster düşmanı dediğin şirket çıkardı onuda.Applenin visual studio gibi bir programı var mı? Yada .Net gibi bir teknolojisi ? Bilmediğimden soruyorum harbiden var mı ? 

Microsoft bence Appleden daha kaliteli ve daha iyi işler yapmış bir şirketdir.Dünyaya daha çok yarar katmıştır.

Yazdıklarıma boş demeden önce kendi konularına bakmanı öneririm ;

Flash web tasarım sitesi üzerine
     Crossbow silahı olan var mı?
     Julio Roberto
     Kız arkadaşım beni mi hackledi?
     Freelance Web tasarımda hala para var mı?
     Oda aydınatlamanız nasıl?
     "Yaşam" Animasyon
     Ukraynalılar kimdir?
     Apple devrim yaratmış mıdır?
     dil bilmenin seviyeleri
Toplam Hit: 3943 Toplam Mesaj: 51