Tüm Tahribat Forum Üyeleri !!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Selam Arkadaşlar.

Biliyorsunuz Tahribat.com Türkiyede bulunan sayılı hack-security sitelerinden birisidir. Bu sitenin kuruluş amacıda güvenlik-hack-bilgisayar temellidir..

Fakat üzülerek belirtmek istiyorum ki; özellikle son zamanlarada bu site ve Tahribat.com Forumları yukarıda bahsi geçen konular yerine daha çok siyaset-türk-kürt-sol-sağ-chp-akp-müslüman-hristiyan tartışma ve kavgalarının yapıldığı bir site haline gelmiştir. Bu ben dahil olmak üzere şu anda sitede üyeliği bulunan 12000 üyenin bir çoğunu rahatsız edici boyutlara ulaşmıştır..

Forumlarda başından beri bu olaylarta müdahale edilmemesinin sebebi taraf tutuluyor imajı vermemek içindir. Fakat şu andan itibaren bu başlık ve yazılar müdahale edilmeyi gerektirecek boyutlara ulaşmıştır.

Bundan sonra Tahribat.com forumlarında yukarıda adı geçen başlıklar altındaki konuların açılması yasaklanmıştır. Yasağa rahmen bu konuları açanlar direk olarak bu kurallara karşı gelmiş sayılacak ve banlanacaktır.

Tahribat.com bir hack siesidir ve öyle kalacaktır.

bu tarihten itibaren hiç bir şekilde hoşgörü tanınmayacaktır.

Tüm kullanıcıların uyması dileği ile!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Evet haklı gazetelrin forumlarına döndü burası...
    Çok haklısın.
    alayına isyan..

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gec alinmi$ olsa da cok dogru bi karar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    He walla ermenisine de kürdünede çerkezinede başlicam zorla küfür ettiriolar kardeşim manyakmisiniz oturun oturdunuz yerde rahat mi batio güzelim memlekette ya...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimbomemre
    cimbomemre's avatar
    Erkek
    cok haklısın...cunku, eskiden forunmlara katilirdim ama artik bu tip gereksiz konulardan dolayi sadece izleyici olarak tahribat forumunda geziyorum...Site benliğine geri dösün bi an önce...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    He walla ermenisine de kürdünede çerkezinede başlicam zorla küfür ettiriolar kardeşim manyakmisiniz oturun oturdunuz yerde rahat mi batio güzelim memlekette ya...

holy cerkezleri kurtlerle ermenilerle ayni kefeye mi koyuyosun?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    len gladio sen de ne alemsin adam sıralamış hepsini ölesine neyse size çook teşekkür ediyorum nihayet tepkilerimizi görebildiniz ya tebrikler arkadaşlar....ve eğer çorbada tuzum olduysa ne güzel...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    La ben bunları kaç aydır söyliyorum holy şu databse i bi sıfırla diyom dinlemiyonuz şunları banlayın diyom dinlemiyonuz hadi hojam beni dinlmediniz bari RENE yi di,nleyin

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    alpin2003 bunu yazdı:
    La ben bunları kaç aydır söyliyorum holy şu databse i bi sıfırla diyom dinlemiyonuz şunları banlayın diyom dinlemiyonuz hadi hojam beni dinlmediniz bari RENE yi di,nleyin

sıfırlama olmaz!!!

ne kadar değerli bilgiler var biliyormusun???

yo oyk..
    sadece temizliğe ihtiyaç var...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    bi tozunu alirsiniz yeter :)

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    Başından beri olması gerekende buydu zaten millet forumun kalitesini düşürmeye çalışıyo hack konularından başka ne ararsan vardı son zamanlarda,gerçektende bir temizliğe ihtiyaç var önemli olan tahribat.com forumun fazla üyeye sahip olması değil aklı başında ve kaliteli üyelere sahip olmasıdır...

You think the game is over ? It has just begun ;)
Toplam Hit: 9855 Toplam Mesaj: 42