Tüm Tahribat Forum Üyeleri !!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkceci
    Turkceci's avatar
    Erkek
    Eywallah bubi...Kavga,döğüş yok..Hackerlerin Kardeşliği var

Tahrip tamirden daha kolaydır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    ya bi de xxx+1 gibi sadece kirlilige yol acan mesajlar da acmasak...
    tamam belki fikre katildigimizi belli etmek istiyoruz ama mesela bir konu etmis 5 sayfa yarisindan cogu +1 li,katiliyorumlu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicero
    cicero's avatar
    Erkek
    duzelme belirtileri gordugum forum olayi.. sozluk.sourtimes in karsisinda kotu cocuklar olarak durabilecegimizin acik kanitidir.. bugune kadar gerilla savasi verdigimiz dusunulurse, holyone in sourtimes uyesi oldugu da dusunulurse.. kurt-turk muhabbeti yapan amelelerden kurtulmanin sevincini yasiyorum..

i want it all
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amma yaınan varmış bea forumda bende tek ben varım sanıodum neyse bir an önce temizlenmeğe başlansa çok makbule geçcer:))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    teknik_servis bunu yazdı:
    -----------------------------
    amma yaınan varmış bea forumda bende tek ben varım sanıodum neyse bir an önce temizlenmeğe başlansa çok makbule geçcer:))
    -----------------------------

:) yaw birazdaha temizlersek forumu silecez yaw: )))

artık temizlik yok.. sadece aptal konulara izin verilmeyecek o kadar..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ewet forum oldukça temizlendi bu pisliği yaratan userlarda temizlendi bende eski konuuları deşerken bunu buldum bi yazayım dedim..:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    ya bence ama tamam genelde hack security ve programlama tabanlı ama güncel konulardan da geri kalmamak lazım asırıya kacmamak sartıyla bence böle tartısma ortamları olması iyi olur. hic yoktan insanlar birbirlerini tanır.. derim ben.

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    yav bu konuya cevap atılırmı hala atanlar var.. Baksanıza ne zaman yazılmış konu lütfen konuyu kilitleyin...
    10/2004 10:03:00

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    tamam arkadasım dogru sölüyosun en son msj yakın zamanda atılmıs yannız 2005 de yani sadece gördük aktif bizde fikir verelim dedik :) 

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Evet haklı gazetelrin forumlarına döndü burası...
    Çok haklısın.
    alayına isyan..

bencede

hayırlısı olsun

Bırak Şimdi imzayı :)
Toplam Hit: 9799 Toplam Mesaj: 42