folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Aslında bu soru şuradan geldi.

4K Bir netflix aboneliği tüm aileniz ile veya arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz 40 TL.

Ve biz çok fazla kullanıyoruz.

Asıl soru kaynağı ise yılmaz erdoğanın cinemaximum kavgasından sonra filmi sinema ile aynı anda netflix'de gösterime sokmak için temas halinde olduklarını yazması oldu.

Soru basit , Sinemada yayınlanan tüm yeni filmler aynı anda netflix'e düşse (warez yoldan izleyemediğinizi varsayın yani hesap satın almak yada ortak olmak zorundasınız)

sinemada mı izlemek isterdiniz yoksa açıp tv pc yada cepten izleyebileceğiniz netflix'demi?.

Anket eklenmiştir

https://goo.gl/forms/J7polXS8IXHoIrbq2

Anket oyunuzu verdikten sonra '' Yanıtları görüntüleyin '' butonuna basarak sonuçları istatistikleri ile birlikte görebilirsiniz.

PanxeR tarafından 14/Oca/19 21:13 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sinemanın olayı zaten dev ekran ve kaliteli ses sistemi. Ancak bonus olarak kafa siken liseli çiftler ve filmin ortasında karanlıkta deniz feneri gibi telefonunu çıkaranlar seyir zevkimin içine ediyor.

Hele birde dakikalarca süren reklam muhabbeti var ki çok kötü. En son sinemaya İstanbul 1453 müydü neydi ona gitmiştim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kendi adıma sinemayı düşünmem zaten ses olayından nefret ediyorum her zaman fazla gelmiştir bana sinemadaki ses. sağdan soldan gelen gereksiz yorumlar filan. john wick 2 izlerken saçma sapan yerlere gülenler olmuştu mesela anlamsız şekilde zaten her siktir yada çıplaklığa verilen tepkileri es geçiyorum. evde uzanıp rahat izlemenin tadını vermiyor. 

tabi sinema hastaları olabilir ama sanmıyorum böyle bişey olacağını anında wareze düşüyor gerçi buna önlem alınırsa belirli bi kesimin aylık 40 liraya ses edeceğini sanmam nasıl alınır orası ayrı.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

filmine göre imax'in keyfi çok ayrı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Yillardir bekledigim olay.Kendi evimin rahatliginda yeni filmleri izlemek.Yayinlandigi saat wareze  duser :) 

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

şöyle de düşün; şimdi ben liseye gidiyor olsam sevgilimle sinemada izlerim derdim ama yaş 30 tabiki evde isterdim. hele hele warez olayı; yani beleşe izlemek varken niye üste para vereyim (: 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

filmine ve sinemasına göre değişir. avatar filmi imax tekrar gelse sinemada bi daha izlerim, ama netflix te görsem yüzüne bakmam. fakat arada bir torrentten 40 gb lık versiyonunu indirip izliyorum. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

filmine göre imax'in keyfi çok ayrı

aymex için bir +1 de benden

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek