folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

imax icin her turlu giderim hocam

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Hemen degil sonra gelse bile sinemaya gitmem. Hem para ver hem yarim saat reklam izle. Fiyatlar fais, kalite vasat, insanimiz okuz.

Ben ki ayda 5 kez sinemaya giden adam ben bile biktim artik

Bide bu amkodugum salonlarının iklimlendirmesini kim ayarliyorsa onun buradan amk

DestinatioN tarafından 10/Oca/19 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Kesinlikle gitmem. Evimde 4k tv ve ses sisteminde çok daha keyif alıyorum

gidiş geliş vs ıugrasmak tamamen zaman kaybı

Martech tarafından 10/Oca/19 01:49 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

giyin hazırlan araca bin git park yeri bul gişeye git bileti al filmi bekle 30dk reklam izle mal mal konuşanlar aptal aptal hareket yapanlar araya gir sigara iç filme gir bitir çık bunu mu yaparsınız ?

aç tv aç film al gel biranı yak sigarana sal götü göbeği koltuğa al cipsini önüne bunu mu ? :D

ben götü göbeği salıp koltuğa yayılıp sigarasını içe içe film izlemeyi seven adamım :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

izmirde okurken öğrenci evine projektör götürmüştüm. 

az ekmeğini yemedim değil

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

boşamı aldık hayvan gibi televizyonu indir indir izle

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

sinemaya yıllardır gitmiyorum. gitmeyeceğimde.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

senimaya film izlemeye gitmiyoruz ki zaten birader maksat bi değişiklik olsun çocuğun çoluğun havası reğişsin diye gidiyoruz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sinemanın olayı zaten dev ekran ve kaliteli ses sistemi. Ancak bonus olarak kafa siken liseli çiftler ve filmin ortasında karanlıkta deniz feneri gibi telefonunu çıkaranlar seyir zevkimin içine ediyor.

Hele birde dakikalarca süren reklam muhabbeti var ki çok kötü. En son sinemaya İstanbul 1453 müydü neydi ona gitmiştim. 

Kalın yerler +1

+

wareze düşmesini beklemek bazı filmlerde can sıkıyor. Çevrenizdeki uygun fiyatlı sinemalara gidin, ana büyük markalara gitmeyin bu işin çözümü bu. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sanırım herkes ortak paydada buluşacak. bugun zevk alarak film izlemek için normal perdede bir film izlemek ile evdeki 4k tv de yayıla yayıla netflix den yada başka bir siteden yine bluray 4k içerik tüketmek hemen hemen aynı keyfi veriyor ama bence daha konforlu ve daha ucuz + olarak mısır kola bedava.

IMAX konusuna gelirsek tabiki IMAX evde taklit edilebilecek bir durum değil.

Kendim için konuşayım , büyük şehirde yaşıyor olsaydım IMAX gibi bir seçeneğim varsa o film için kesinlikle ona gider normal perdede film izlemezdim.

Netflix sadece normal televizyonculuğu değil sinemacılığıda etkileyecek bir oluşum bence ve bu bizim konforumuz rahatımız ve bütçemiz için bence olumlu.

Toplam Hit: 8410 Toplam Mesaj: 78
sinema blutv netflix puhutv