folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Gunaydn arkadaslar su anda işe gidiyorumda  dikkatimi cekti neden turk bayraklari yariya indi acaba  yani cok fazla haber dinlemem ama gundemide kacrmzdm normalde kacirdigim ne oldu acaba .

3 sehit var ondan mi acaba varmi bilginiz .

Ulusal yas mi ilan edildi oyleyse cunku indirmyn yerlerde gordumde merak ettim durumdan haberi olan varmi

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Gazze için 3 gün yas ilan edildi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=gazze+i%C3%A7in+yas+ilan+edildi&tbm=nws

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

politika hacı bayrak dinlemiyo gerekli  görülürse indiriliyo 

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Yani tabi ki  filistin halkinin yanindayiz  tabi ki iyi seyler degil ama turkiye olarak biraz fazla tepki vermedikmi acaba bu duruma  bu dunyada bi  tek turkiye yok sonucta  abd ab  ulkeleri  ortadogu vs bu yapilanlara kayitsiz kaliyor da biz cok mu seviyoruz  bu kadar filistini .

Bende ne safim acaba diyorum sehitler icin mi ama mumkun degil tabi ilk once baska vatnlar onemli .

Somada bile yas  tutamayan tutulan yasinda zar zor karar verildgni bildgmz  bi ulke olarak asiri bi tepki bile geldi bana .

Karanlik  insanlar die bi konu varya ana sayfada orda da yazmis arkadaslar  vatan millet sakarya die biz neden vatandan once canani dusunuyoruz cozemedim .

Diyorum ya tabi ki gazze halkinin her zaman yanindayz olmamazda gerekir ama bu ise sadece turkiyenin one atilmasinda

Kimse kusura bakmasin ben art niyet ararim .

Lafa geldgnde  abd avrupa hep gucten bahseder ama  bu iste turkiyenin rolu ne cok merak ediyorum acaba kendi capinda guc gosterisimi yapmak istiyor  .

Hani diyor ya mukemmel dis isleri bakanmz davutoglu kimsr gucumuzu sinamasn die eger bunu mu drvam ettirmek istiyorlar eger oyleyse  durum hic iyi degil .

Bu olay yuzunden bile turkiyede karisiklik oluyor insanlar fikir ayrilgna dusuyor  her halukarda zarar edilen bi durumdayiz .

Eger bu sekilde devam ederse turkiyede girer bu savasa .

antivirus tarafından 23/Tem/14 09:30 tarihinde düzenlenmiştir

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo
    antivirus bunu yazdı

Yani tabi ki  filistin halkinin yanindayiz  tabi ki iyi seyler degil ama turkiye olarak biraz fazla tepki vermedikmi acaba bu duruma  bu dunyada bi  tek turkiye yok sonucta  abd ab  ulkeleri  ortadogu vs bu yapilanlara kayitsiz kaliyor da biz cok mu seviyoruz  bu kadar filistini .

Somada bile yas  tutamayan tutulan yasinda zar zor karar verildgni bildgmz  bi ulke olarak asiri bi tepki bile geldi bana .

Karanlik  insanlar die bi konu varya ana sayfada orda da yazmis arkadaslar  vatan millet sakarya die biz neden vatandan once canani dusunuyoruz cozemedim .

Diyorum ya tabi ki gazze halkinin her zaman yanindayz olmamazda gerekir ama bu ise sadece turkiyenin one atilmasinda

Kimse kusura bakmasin ben art niyet ararim .

Lafa geldgnde  abd avrupa hep gucten bahseder ama  bu iste turkiyenin rolu ne cok merak ediyorum acaba kendi capinda guc gosterisimi yapmak istiyor  .

Hani diyor ya mukemmel dis isleri bakanmz davutoglu kimsr gucumuzu sinamasn die eger bunu mu drvam ettirmek istiyorlar eger oyleyse  durum hic iyi degil .

Bu olay yuzunden bile turkiyede karisiklik oluyor insanlar fikir ayrilgna dusuyor  her halukarda zarar edilen bi durumdayiz .

Eger bu sekilde devam ederse turkiyede girer bu savasa .

Hİç kimsenin bi yere atıldığı yok. İsrail'le savaşa girecek bir devlet de -en azından şu an.- Muhafazakar kesimi iyice cepte tutmak için yapılan içi boş tehtidler. Sen de bu kadar masumane düşünüyorsan ya sazan arıyorsun ya da pis gaza gelmişsin. Bu arada orada bir savaş yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Savaşın bitmemesi, çocukların ölmeye devam edebilmesi uğruna yürütülen iktidar politikalarından biri.

İsraili kınıyoruz, oyunuzu bize verin..

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Savaşın bitmemesi, çocukların ölmeye devam edebilmesi uğruna yürütülen iktidar politikalarından biri.

İsraili kınıyoruz, oyunuzu bize verin..

tamam senindir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Bak kendinde diyorsn en azndan su an die benm gaza gelme durumum olamaz cunku bu soyledklerm zaten hsrkesin gordugu  

Sen yok diyosun ama kendinde savasa girmez diyosun soyledklerin celiskili bi kere 

Ikincisi bu olanlardan ben boyle bi anlam cikardm aksini iddaa eden varsa nedeniyle gaza gelmemis sekilde yazarsa bizde aydinnlaniriz .

Yani savas yok diyosun dogru aslinda orda katliam var  yada savas yok diyosan hala bu insanlar nedem Öluyor ya bem kavrayamadm ya sen .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

şehit mi ne şehidi barış sürecine zarar gelmesin böyle şeyler yazma hocam..

Bu orospunun evlatları ne zaman sahip çıkmış ki şehidimize, kanı Türk olana. Bu piçler "hamas karada destan yazıyor" diye manşet atan piçlerle aynı zihniyetteler..

http://www.yeniakit.com.tr/haber/gazzeden-israile-7-tabut-daha-24722.html

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

reyhanlı'da bu hassasiyeti göremedik.

.
Toplam Hit: 4904 Toplam Mesaj: 44