folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı

Ben açık konuşayım kardeşim,rte bugün ölse yerine gelecek daha dogrusu koyabileceğimiz adam yok. Varsa buyurun söyleyin.

Koskoca milletin düştüğü duruma bak derim ozaman ben. Milliyetçiydim bırakıyorum milliyetçiliği aydınlığı gösterdin bana hocam sağol. 80 milyondan bir başbakan çıkartamıyoruz ne aciz gerizekalı milletmişiz la. Haygidi hay çanakkalede ölenler ne salakmış böyle bi millet için ölmüşler amk?

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı

Ben açık konuşayım kardeşim,rte bugün ölse yerine gelecek daha dogrusu koyabileceğimiz adam yok. Varsa buyurun söyleyin.

o hele bi düşsün diğerleri akbaba gibi bekliyorlar yerine gelecek çok olur

cahilleri kandırmak kolay bağla yaşlılara engelli ailelere 250 lira 800 lira ver odunu kömürü makarnayı al oyları

kimi koysan seçilir

ha sen bu adama aşıksan o ayrı tabii

ama azıcık türk milletini tanıyorsan ne için oy verdiğini bilirsin

cahil halkın derdi maksat aylık geliratları kesilmesin aman gideyim oy vereyim imzamı atayım oy vermedi demesinler

bilmiyormuyuz amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı

adam ? şuan ki adam mi ? omurgasız bence Ziraatci tarafından 23/Tem/14 15:03 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    rhodostethia bunu yazdı

adam ? şuan ki adam mi ? omurgasız bence

Her ne ise işte. Ee kimi koyalım yerine ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    rhodostethia bunu yazdı

Koskoca milletin düştüğü duruma bak derim ozaman ben. Milliyetçiydim bırakıyorum milliyetçiliği aydınlığı gösterdin bana hocam sağol. 80 milyondan bir başbakan çıkartamıyoruz ne aciz gerizekalı milletmişiz la. Haygidi hay çanakkalede ölenler ne salakmış böyle bi millet için ölmüşler amk?

İlk duyunca içler acısı olabilir ama durum bu. Bi de şunu dinle olayın vehamitini anlaman açısından. Bu Ekmeleddin bey toplam kaç partinin ortak adayı? Neden partiler kendi bünyesinde adaylar çıkaramadı? 
    Mesela 100 yıllık Chp de cumhurbaşkanı olabilecek adam yok dimi? olmayı geç aday olcak adam bile yok dimi? Evet yoktu ondan çatı adayı çıkardılar hoş oda beş para etmez. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    rhodostethia bunu yazdı

o hele bi düşsün diğerleri akbaba gibi bekliyorlar yerine gelecek çok olur

cahilleri kandırmak kolay bağla yaşlılara engelli ailelere 250 lira 800 lira ver odunu kömürü makarnayı al oyları

kimi koysan seçilir

ha sen bu adama aşıksan o ayrı tabii

ama azıcık türk milletini tanıyorsan ne için oy verdiğini bilirsin

cahil halkın derdi maksat aylık geliratları kesilmesin aman gideyim oy vereyim imzamı atayım oy vermedi demesinler

bilmiyormuyuz amk

Profilinde 11 yazıyo ama senin gerçek yaşın kaç mürid ? yada 11 gerçek yaşın mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

rhodostethia bunu yazdı

sen ben koymuyoruz zaten onu bastan bi bil öğren :) seçilmişlerin içinden biz seçmeye calisiyoruz ki seçimlerde ne hileler donuyor biz biliyoz yani sen seçtiğini saniyorsun seçen seçmiş hoca
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    rhodostethia bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

rhodostethia bunu yazdı

sen ben koymuyoruz zaten onu bastan bi bil öğren :) seçilmişlerin içinden biz seçmeye calisiyoruz ki seçimlerde ne hileler donuyor biz biliyoz yani sen seçtiğini saniyorsun seçen seçmiş hoca

Kardeşim iki saattir aklında biri varmı onu soruyorum ya hadi birini bulda başa getirelim demedim ki :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı
    uGuR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Bazı milletde israile savaş açalım dalalım vuralım kıralım diyor.Sonra filistin için biz göt gününe düşücez.

girelim diyenlerin coğu savaş esnasında saklanacak yer arayacak tiplerdir. onlar klavye başında koka kolayı boykot etsinler.

işte bir örnek
    http://www.youtube.com/watch?v=uVKpwrdQV_o

Videodaki bebe ne içti bilmiyorum ama, emin ol ki düşündüklerinin tersi olur. Yani gözünün önüne iki profil getir. Biri boykot edenler olsun biri de her boka eylem yapan insan haklarına çok önem veren :) ama filistindeki olaylarda çıt çıkarmayan gezici tayfası olsun. O gezi eylemindeki toplulugun yüzde 90 ı altına sıçar. Polis jop vurdu diye ağlayan insanlar insani suç işleniyor diyen insanlar orda sahildeki cocuckların tepesien atılan füzeyi görmüşmüdür dersin? Onlar kim savaşmak falan kim yahu güldürmeyin adamı :) bak yien güldüm

her boka tayyip'e ,akp'ye karşı olanları bir şekilde buraya kattığından dolayı seni tebrik ediyorum. gezi direnişindeki insanlar savaşa karşı olan insanlardır. o zamanlarda suriye'ye savaşa girmeye can atan sizlerdiniz. reyhanlı patlamasından ölenlerde gezi eylemcilerinden dolayı ölmüştür gerçi reyhanlı patlaması gezi direnişinden önce olmuştu ama öyle bir şeyin olacağından erken sezmiş olmalılar sanırım(!) zaten dün bir başka, aynı senin kafadan biri israil'in gazzeye saldırmasının nedeni gezi eylemlerinden ötürü olduğunu iddia ediyordu.. senin başbakanın van minüt diye gürlüyordu davosta ne oldu şimdi,  sesi cıkmıyor? yahudi cesaret ödülünü iade etsin bakalım?  evet ali ismail korkmaz,ethem sarısülük,mehmet ayvalıtaş,berkin elvan ve ismini hatırlamayadığım bir çok kişi  polislerin jopuyla öldürüldü cokk haklısın(!) gezi direnişine çıkanların cesaretinin 10'da 1'i sizde yoktur. anca hükümetin desteklediği, polislerinden katılımıyla sağlanan şu vidyodaki gibi israil protestolarına cıkarsınız.. israili lanetlersiniz fakat israil'e en büyük yardımları AKP'nin yaptığını bilemeyecek kadar safsınız.. hala aynı terane "tayyip'ten başka bir isim" sen varsın kardeş.. emin ol sen tayyip'ten daha iyi yönetirsinn

uGuR tarafından 23/Tem/14 15:58 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    rhodostethia bunu yazdı

Osman Pamukoğlu , Engin Alan , Gökçe Fırat Çulhaoğlu.

Toplam Hit: 4933 Toplam Mesaj: 44