folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turk İmparatorlugu Dunyaya Donuyor "Erdogan Saltanati"

Turk İmparatorlugu Dunyaya Donuyor "Erdogan Saltanati"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

hocam iyi güzel açmışsın konuyuda merak ediyorum memleket şu haldeyken size bu görüşleri kim aşılıyoR ???

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Imparatorluguna saltanatına çakayım CUMHURİYETÇİYİZ BİZ.

Merhabaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

tayyibimin saltanatını yiyim ben... anam benim :D arkadaş biz hangi ara imparatorluk olduk da haberimiz yok? sn. başbakan ekonomiyi eğitimi yolsuzlukları ve düzenbazlıkları halletti mi ki dışarıyla uğraşıyor? siz de bunu alkışlıyorsunuz afferin size! ben bu işi anlamıyorum kime dokunsam bin ah işitiyorum herkes acından ölüyor kimisinin işi iflas noktasına gelmiş kimisi çoktan iflas etmiş ama bide başbakana bakıyorum herşey güllük gülistanlık... hadi o oy yalakalığı için bunları yapıyo peki ya siz? siz bu durumu görmüyormusunuz? gövdenizin üstünde taşıdığınız o ortalama 1.5 kg civarındaki parçayı hiç mi kullanma zahmetine girmiyorsunuz? açın okuyun bakalım cumhuriyet tarihinde beyan edilen şirket sayılarını ne zaman artışlar olmuş ne zaman azalmalar olmuş! bi bakın dış borcumuz yıllara göre nasıl artmış! bir bakın bakalım hangi yıllarda açlık seviyesindeki yoksulluk seviyesindeki insan sayıları artmış azalmış! ondan sonra cıkında bişeyleri savunun! savunma öyle körü körüne olmaz!!! bir konuyu savunacaksan önce gidip araştıracaksın ne nedir ne değildir diye ama bunu yandaştan değil tarafsız olandan araştıracaksın! yandaşın dediğini de araştıracaksın karşı cıkanı da! hangisi doğru bileceksin... ondan sonra çık meydana...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Allah için 5 vakit, Tayyip için 8 vakit namaz kılarsan günahların kabul olur :D

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

israil ve amerika dan izin almadan mı...?

almamış sa yapamaz... sadece imf ye hayır dediği ve havuz sistemini savundugu için erbakanın başına gelenleri düşününce..olabilitesi imkansız...

izin almış sa o daha kötü çünkü demekki bizim yararımıza değil olanlar.

cebinde bop eş başkanlıgı dururken   kimse bana erdoganı övmesin..

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

hahha erdogan saltanatı değilde sen ona erdogan çoban salatası desen çokdaha iyi olurdu bir dış politika 1 günde değişirmi değişiyor kafadaki adamlar salatalık olunca

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hacı söylediklerinin hepsi hakkatten yapıldı. Kıskanıyor millet bakma sen :D

En azından verilen vizeler ab için tehlike.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

dragon007 bunu yazdı:
    -----------------------------

Selam arkadaslar, bildiginiz kadar Tayib babanin acilimlari durmuyor, once suriye, lubnan ve simdi rusya vize cekilme durumunda ermenistan sorunu cozuldu kibris sorunu suna geldi az kaldi, erdogan baba benim on sene once dusundugum projeyi gerceklestiriyor , avrupa birligine karsi asya birli, recep baba gorduki avrupa bizimle kafa tutuyor bende sizin kafanizi kirmasam projesi yapti ve bu projenin adi "Yeni Turk Imparatorlugu", benim dusundugum kadar erdogan bu siyaseti devam ederse butun arab devletleri , kafkaslar,rusya, dogu asya devletlerini topluyup hepsini Turkiye merkezi yapacak, Amerika ve Avrupa liderligi denen seyi ortadan kaldiracak, Herkese "Erdogan Saltanati" hayirli ogurlu olsun. ne mutlu turkum diyene...

Avrupa bizimle kafa tutuyor nedir aga D:

-----------------------------
    10 sene önce düşündüğün proje mi :D

"arab devletleri , kafkaslar,rusya, dogu asya devletlerini topluyup hepsini Turkiye merkezi yapacak"

Rusyayıda aldık :D

Şaka mı bu :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

arkadaşın kafası iyi bence , sömürge valisi tayyibi imparator sanıyor, beyinsizliği de aldığı iki gram oksijenle uyuşmuş. obama da allah heralde buna göre?  gerzekliğin mallığın son noktasını görmüş olduk sayesinde , aç tavuk misali tayyibi imparator sanıyor hemide türk imparatoru, bi kere bu ampül kendine türk demiyor ki... iki tane denyo ülkenin bizle ilgili vize kaldırması mı seni bu saçma fikre yöneltti yavrucum ? bu ülkelerden hiçbirinin gsmh nın türkiyenin üstünde olmadığı ve karşılıklı vize kaldırılmış olmasının türkiye nin yararına olmadığı, ufacık çıkarları için bu kukla hükümetin skinde bile olmayan milletin çıkarlarını etopyalıya bile peşkeş çekmekten geri durmayacağı aklına da gelmedi dimi, be saftirik ?

tayyip devrinde koskoca birmilletin iğne iplik üretemez hale gelmiş, kıçını ısıtacak gaz yakamayacak kadar yoksullaşmış işsizliği borçluluğu fırlamış tüm uluslararası çıkarlarından el çektirilmiş, ulus devleti parçalanmış, devleti terör örgütü diye yaftalanmış koca bir millet etnik azınlık haline getirilmiş ...ama hamdolsun imparatorluk olduk. imparatorlğumuz bu gezegende değil ama olsun , ahirette ne de olsa sevgili fettoş var cennetlerin sahibi (!)

bu gerizekalı ampüller hiç birini görmezde böyle götten sallayıp atarlar ya , yok kardeşim bunları domaltıp zkicen anca ondan anlarlar, ztn götlerine göresini de bulmuşlar pek memnunlar "tayyip" . şimdi diycekler fikirlere saygı - sıçtırmayn saygısına ne fikri var ki ortada düpedüz mallık+ katıksız ahmaklık , ahmaklığa fikir diye saygı mı gösterelim ?

not : bi de ne mutlu türküm diyene diye bitirmişin ya , allah verdiği aklı almasın ne diyim. sen mutlusun belkide tayyip denen ... pek mutlu değil türklerden de türk olmaktanda

herşeyin bir şeyi vardır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

neden olmasın...

birde illa erdoğanın yapması şart değil.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 5842 Toplam Mesaj: 49