folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türk Kelimesine De Düşmanlık Yok Mu Sizce?

Türk Kelimesine De Düşmanlık Yok Mu Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    ülkede 20 milyon kürt warmış
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Onlar Kürt aydınlarının şişirmesi..Elimde Türkiye deki etnik kimliklerin dağılışını gösteren bir çizelge var..Kürtler % 8.36 5.852.000 kişi yazıyor..

Yazıdan alıntı..
    Kürt KÖKENLİ nüfusun %8 olarak kabul edilmesi, Kürtlerin 15-20 milyon olduklarını savunan çevrelerin tepkisine yol açabilir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki, yerli yabancı hiç bir ciddi araştırmacı ya da kurum Kürt nüfusu böylesine abartılı rakamlarla ifade etmemektedir. Ayrıca çok sayıda ciddi veri %8'lik oranı doğrulamaktadır...

Türkiye’deki Kürt nüfusu gerçek dışı göstermenin maksat dışında hiç bir anlamı yoktur.

Türkiye’deki Kürt kökenli nüfusun 6-7 milyon olması hiç bir şekilde Kürt kimliğini inkar için bir gerekçe teşkil etmediği gibi, Kürtlüğe en ufak bir saygısızlık göstergesi olarak da algılanamaz...

1985 nüfus sayımındaki belirlemeye göre Doğu ve Güney-doğudaki halkın (9.903.000 kişi) sadece 2.766.000ı Anadil olarak Kürtçe’yi bildirmiştir. Kalan %72lik bölümün anadili Türkçe’dir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingLion
    KingLion's avatar
    Erkek
    hehe zyrex o %8 lik bölüm diyonya bizim sülale daha fazla lan
    :))))

Ubi dubium ibi libertas
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    bence 20 milyon olabilir adamlar nüfus cüzdanımı çıkarıolarki aq : ) bir kürt'ün 2o çocuğu var bir aşiret 2.ooo kişi hesap edin aq : ) bence bunlarıda köpekler gibi kısırlaştırmaları gerekli

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SIRSERI
    SIRSERI's avatar
    Erkek
    BeN İzmir/Buca da yasıorum ve burda cok kurt bulunmakta bence ızmırde en cok kurt bu bolge de bulunmaktadır ama benım cevremdekı kurtler ıı ınsanlar bana ve cevrelerıne bır zararları yok ve bız kurtlugu deıl turklugu benımsemıs ınsanlar....

NıcKkK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    herkes kafasindan bir sayi salliyor 10 milyonu ermeni hala yasiyormus yok 5 milyon rumu varmis yok 20 milyon kurt. herifler oyle bir salliyorki. ulkede turk yok herkes yabanci zannedersin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Abicm adamlara sormuşlar Adamlar Türküm demiş daha ne a.q :)
    O %8 in 3ü sizin sülale galiba KingLion :) ayrıca çok ciddi Bilindiği gibi değil 20 milyon alevi vardır oyunları falan..Karadenizdekiler laz falan..Tr de çok az laz var.Zaten o da Tariqat üyesi onunla çok konuştuk.Herifin laz olduğunu biliyorum ama tek bir sen lazsın dememe gerek kalmıyor ki yani o kadar bizden.Söylemese zaten anlaşılmaz burun da sağlam :) Adam Türküm diyor laz ama Ben asıl türküm diyor..Ben de Netten ona Eski aslının Ermeni olduğunu öne sürüyorum taşhaktan :) Deliriyor adam..Tek kaybı biraz fazla karadeniz fıkralarına maruz kalması..

Neyse Ayvalıkta TBT Müridi var mı siz onu söyleyin :) Yanınıza geliyom da..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diatonic
    Diatonic's avatar
    Erkek
    Avrupa Birliği ve ABD bizi sikiyor.Bizde salak gibi Kürt-Türk diye birbirimizi sikiyoruz.

Kürtler Türk düşmanlığı kadar AB ve ABD düşmanlığı yapsaydı
    Türkler Kürt düşmanlığı kadar AB ve ABD düşmanlığı yapsaydı

Bu memleket dünyanın süper gücü olur.Kürt-Türk sorunumuz olmazdı.

Unutma ki yarın bügüne dün diyeceksin, tıpkı dün bügüne yarın dediğin gibi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanaldarbe
    sanaldarbe's avatar
    Erkek
    en iyi kürt ölü kürt dür
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iki tarafta ırkçı milliyetçiliğe yöneldikçe sadece geriye gideriz, sayısı kaç milyon olursa olsun, ne biz bu ülkeden kürtleri kovarız, dene onlar bizi, ya sike sike ya seve seve beraber yaşayacağız. Aynı vatanı paylaşan insanların birbine saygılı olması gerekir. Bence sorun sadece ekonomik, Lazda, çerkezde yada başka bir etnikl grupta neden sorun çıkmıyor? Karadeniz de tarım var adam aç kalmaz, iyi kötü okul hastahane var, bi polis, öğretmen ben tabzonda görev yapmak istemiyorum demez ama doğu için diyor. Kars, Ardahan, Mersin vb. yerlerin Ankara, Samsun, Kocaeli gibi yerlerden ekonomik olarak bi farkı kalmadığında bence sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Milli Güvenlik dersine gelen bir Binbaşımızın dediği gibi siz oralara eğitim, iş, yol götürmezseniz birileri götürür yada götürecekmiş gibi yapar ve halkın sempatisini kazanır. Karnı tok, geleceğe umutla bakan ve rahat yaşayan hiçbir insan, yaşadığı huzur ortamını bozup bölücü faaliyetlere girişmez.

jack daniels 160 yaşında
Toplam Hit: 3438 Toplam Mesaj: 29