folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar;

Evlilik nedeniyle taşındığım binada mütahitin ibneliği sonucu evde türk telekom internet alt yapısı bulunmuyor. Alt yapı sorgulama

yapınca sokağın başında internet gözüküyor fakat nedense koskoca türk telekom 150 mt ileride benim evime alt yapı çekemiyor.

Ne yaptıysam ne ettiysem çözüm bulamadım ceo dan tut dilekçe vermeye bölge müdürlüğü planlama birimlerine varıncaya kadar 

mail , Türk telekom tarafından arandım 2018 yılı içerisinde o bölgeye ödenek ayrılmadığı söylendi . Vınn vs tarzı şeylerde bana göre

değil. 

Çözüm olarak ne yapabilirim ? 

Taşeron bi firma ile anlaşıp kazdırıp kendim alt yapı çekebilir miyim ? 

Yada uydudan internet sağlayan firmalar nasıldır ? yağmur kar yağışı vs etkiler mi ? ping durumu nedir ?

Yardımlarınızı bekliyorum

mod not: konu kategorilerine dikkat edelim.

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

+++updulllah

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

TavsiyeM saha elmanını dolabın başında yakala . 200 tl ver .  Bu işi nasıl çözüm üretirz diye sor bakalım ne diyecek .

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Maili falan boşver..

azcık abartılı yıl 2018 bilmem ne ilin ilçesinde internet alt yapısı yok diye turktelekom ve rte yi ekleyerek twit at. 1 saat içinde ararlar seni.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bbbhttps://www.tahribat.com/forum/ttnet-haricinde-internet-saglayici-lazim-224173

Hocam benzer sorunu ist merkezde yeni ev alan arkadasta yasadi.

Ben valilige yazmistim. Valilik bu isin birazdaha mantikli kismi. Ayni zamanda tum valiliklerde olusturulan http://www.acikkapi.gov.tr

Birimi var. Onun bimerden daha iyi is yaptigini soyluyolar.

Ben valilik yazimdan sonra telekoma cagrildim. Adam guzelce anlatti. Dedi ki sadece senin icin fiber cekmek masrafli kurtarmiyo dedi. Simdiki yeni cekilen tum hatlar fiber altyapiyla cekiliyo.

Etrafindaki insaatlar bitsin evlere yerlessinler dilekce versinlet ozaman cekeriz altyapiyi dediler. 

Iki sene bekleyen bizim evin arkasinda iki bloklu bi site var :)

Ben turkcele yonelmistim baska turlu cozemedimdi.

Hos suan guzel guzel internetimi sorunsuz kullaniyom.

Sabirli ol canini sıkmakla eline bisi gecmiyo. Sadece dilekce verin kac hane varsa etrafinizda

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

kablonet hizmeti varsa kablonet bağlat hocam kendi alt yapısı fiber olarak dairene kadar gelir 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Şirketlere altyapıyı  belediyeler kiralar ve proje kapsamında gerçekleşir. Onun için belediyeye gitmen daha iyi olur .

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/bimer-ve-cimere-alternatif--acik-kapi-ve-kamu-de-236126

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

uzun mesafe wifi antenleri ile internet satışı yapan telekom firmaları var. 400-500 lira veriyorsun ilk başta çatına uzun menzilli wifi anteni takıyolar ondan sonra ayda 30 lira gibi.  hangi ildesin söylede bakayım var mı yaşadığın ilde bu tarz telekom firması.

HACKEROKAN!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

uzun mesafe wifi antenleri ile internet satışı yapan telekom firmaları var. 400-500 lira veriyorsun ilk başta çatına uzun menzilli wifi anteni takıyolar ondan sonra ayda 30 lira gibi.  hangi ildesin söylede bakayım var mı yaşadığın ilde bu tarz telekom firması.

En mantiklisi. Ortak alirsiniz kac hane varsa anteni. Ama taahutunuz varsa telekoma dondurun 6 aylik.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Aynı sıkıntı bendede var. Yandaki binada internet var. Yeni yapıldı bina eskiden varmıs. Ben vazgeçtim. artık pttcell  gece 2-8  arası aksam sınırsız onu kullanıyorum

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 9846 Toplam Mesaj: 24
alt yapı türk telekom alt yapı türk telekom