Türk Telekom Her Perşembe Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    oksijen bunu yazdı

Kalici turk telekomlu 2 arkadas referans olabilirse tivibu almak istiyorum. Kullanmayacak olan varsa ve 2 yil hat degistirmeyi dusunmuyorsa yardimci olmalari durumunda minnetar olurum. 

Baska yerlerde arama hattini telekoma tasi. Yeni gelene tivibu super paket 1 tl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    oksijen bunu yazdı

Kalici turk telekomlu 2 arkadas referans olabilirse tivibu almak istiyorum. Kullanmayacak olan varsa ve 2 yil hat degistirmeyi dusunmuyorsa yardimci olmalari durumunda minnetar olurum. 

Baska yerlerde arama hattini telekoma tasi. Yeni gelene tivibu super paket 1 tl

Hocam baktim ben ona da, hangi tarifelerde gecerli bir turlu cozemedim. 3 sinif tarife yazmislar birde yine referans istiyor. 2 telefon numarasi. Onun icin lazim referans en azindan 1 kisi bulabilsem cok super olacak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bayramda iyi oldu 10 GB. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telekom bey ne yapıyorsunuz ?

Telekom bey bana da verdi bi 30 çikolayt. Harcıyacak yer bulam bari

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Ağam benimle eğlenir :D

1-) sınırsız dk

2-) günlük 5 gb

3-) günlük 2 gb 

Şansa inanmasamda Şansımı seveyim :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yaaa yan yana arkadaşa 5 gb çıktı bana 1 gb adam 500 mb bile net kullanmıyor  şimdi kazıdım 250 dak verdi ulan 1000 dakikanın her ay 950 dakikası kalıyor prime paketlere geçicem 20 gb filan .  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

30 cigolayt geldi :D kurtardık bu haftayı

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek

Günlük 5 Gb 

https://youtu.be/kkFD_gI_Q5o

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

5 çikobaytta bana verdi günlük diyor ama son kullanma tarihi ayın 16 sı saat 00:00 diyor bayram diye ekstradan 1 gün mü verdiler acaba

not : ilk defa kazıdım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Millet 10cigaytlari 30cigolaytlari silsin supursun bizde sosyopixten 150tl uzeri alisverislere 20tl indirim kazanalim amk. Anani zikeyim vödafön.

turk telekom comert ama cekmiyo. Gecen aylarda aldim, hattim net dolu ama acmiyo ne cukum yaricak. Merkezi yelrrde oturanlar icin birebir.

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 8293 Toplam Mesaj: 67
türk telekom