Türk Telekom Her Perşembe Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Günlük 5 cigolayt verdi 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Bugün geleni silip süpürmesem de 3 gün sonra süpürsem olur mu acaba? Bekleyebiliyor mu hediye sistemde yoksa gece 12 de geri çekerler mi? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

yaaa yan yana arkadaşa 5 gb çıktı bana 1 gb adam 500 mb bile net kullanmıyor  şimdi kazıdım 250 dak verdi ulan 1000 dakikanın her ay 950 dakikası kalıyor prime paketlere geçicem 20 gb filan .  

kesinlikle banada 250 dk çıktı sevgilimle konuştuğumda dk yetmezdi ayrıldım avea dakika hediye ediyor varsa konuşacak kişi konuşalım bari boşa gitmesin içim yanıyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Vallah ben bu işi sevdim, haftalık 30GB verdi :-) Allah bereket versin :)

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

bende  10 gb  ile  ay sonunu  getirmeye  çalışıyorum :) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İyice öldürdü bunlarda. İlk 2 hafta 10 GB-30 GB verirken şuan 100 MB veya şebeke içi günlük sınırsız konuşma veriyor. Zaten 1.000 dakikam var her ay yanıyor yarısından çoğu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

mkyb tarafından 05/Mar/19 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

haftalık 30gb kazandım buhafta :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android kullananlar uygulamayı önce verilerini silip sonrada kendisini silip yeniden yüklesin. Böylece her hafta haftalık 10 GB garanti.

hocam bayağı yorgunum bu kafayla  tam anlayamadım acıkcası ? Tam bilgi verirmisin 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Turkcell de her hafta bip içi 1000 DK veriyor şaka gibi

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 8323 Toplam Mesaj: 67
türk telekom