folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom İle Smile Adsl Farkı

Türk Telekom İle Smile Adsl Farkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yakında 1 mb sınırsız internet açtırmayı düşünüyorum da türk telekom mu daha uygun smile adsl mi türk telekomun 1 mb sınırsız interneti 49 ytl iken smile adsl nin 29 ytl sizce hangisinden başvuru yapmak daha mantıklı smile adsl ucuz gibi görünüyor ama sizin fikriniz nedir ?

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşım smile dan hiç memnun olmadını söylemişti,başvurudan 1 ay sonramı ne açmışlar,habire kesinti yaşıyomuş vs.vs , ama sen yinede bir araştır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

elmasekeri bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşım smile dan hiç memnun olmadını söylemişti,başvurudan 1 ay sonramı ne açmışlar,habire kesinti yaşıyomuş vs.vs , ama sen yinede bir araştır.

O olay dan başka çok sorun çıkıyo smile adslde amcam ttnet adsl ninde smile adslninde bayisi hep smile den arıza geliyıo bi de çok geç bakıyolar sorunlara hacım...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

ben 1 yıl ttnet sınırsız 49dan kullandım sonra bu yıl smile'a geçtim
    yalnız....
    1 mb 29 ytl modemsiz 4 ay kullanabilirsin dediler.....
    modem almadım 1 gün içinde açıldı adsl iyi güzel
    temmuz sonunda faturam geldi 29 ytl iyi güzel(15 gün kullandım 29 geldi dikkatini çekerim)
    sonra ağustos faturası geldi 49 ytl neden peki? bağlantı ücreti de varmış içinde kampanyada bağlantı ücreti yok dediler ne olacak şimdi bize giren 20 ytl
    eylülü bekliyorum bakalım ne gelecek bi işe yaradığı yok yani hepsi aynı
    temmuzun 15inde bağlattım hat hiç kopmadı desem yeridir, ama ttnette nasıldı dersen günlük 4-5 kez gidiyordu şerefsiz
    aynı kablo üstünden geliyor sonuçta ama smile bi ayrı 

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

hocam ben smile adsl kullandım o kdr dandik bişe görmedim internet 5 dk olsa 10 dk olmuyo

şiddetle TAVSİYE ETMİYORUM!!!

ucuz etin yahnisi işte...

şerefsizlerle sözleşme yapmıştık fes etmek için büsüürüde para versik..üzeine bide kapattıktan sonra siz kapatmadınız diyim 3 aylık daha para istediler..şikayetçi olduk vermedik tabi... bide bir sorunun olsun ara müşteri hizmetlerini hiç yardımcı olmuyolar..böyle işte :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Turkiye de interneti yillardir en iyi pazarlayan tek bir sirket tanirim.Oda Superonline dir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ne alırsan al kampanyalı alma 2 yıl uğraşıp durusun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kablonet i şiddetle tavsiye ederim.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Her ne kadar ttnete sabah akşam küfür etsekte, smileda olsa ttnetin altyapısını kullandığı için it ite söylüyor itte kuyruğuna söylüyor tarzında bir sistemleri var özellikle sorun çözümü ve arıza gideriminde...

Bir cok kişi sorun yaşadığını dile getiriyor, özellikle smile adsl aldıktan sonra iptal ettirmene rağmen hattının başka bir operatörde kayıtlı gözükmesinden dolayı uzun bir süre gidip ttnettende adsl alamıyorsun...

Anlayacağın ortada kalıyorsun :)

Tavsiye edilmez, ttnet al rahat et...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:

sonra ağustos faturası geldi 49 ytl neden peki? bağlantı ücreti de varmış içinde kampanyada bağlantı ücreti yok dediler ne olacak şimdi bize giren 20 ytl

aynen normalde 30 gelen fatura aktivasyonmudur ne zikimse 30 ytl daha koymuşlardı lan dedim siz bize aktivasyon ücreti yok dediniz.beyefendi yok o sınırsız internet diyo siktir git dedim a.q tepem attı ama kullanıyoruz smile işte bi sıkıntım yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

o olay kampanya 2,3 ay için(maksat müşteri çekmek) sonradan normal fiyat ödüyorsun.

ttnetin altyapısını kullandıktan sonra hiç bir anlamı kalmıyor smile adsl kullanmanın. ttnet diyorum..

...
Toplam Hit: 3098 Toplam Mesaj: 16