folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom İle Smile Adsl Farkı

Türk Telekom İle Smile Adsl Farkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    bunu söyleceğim aklıma gelmezdi ama ttnet rullz
    nedenmi çünkü beterin beteri var :)

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    Bence KOÇ.net in BİRİ yi bi araştır.Kendi altyapısı falan filan bayaa bi avantaj sağlıo diye duymuştum

NEDEN? (soru olarak)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Geenmeboo bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bence KOÇ.net in BİRİ yi bi araştır.Kendi altyapısı falan filan bayaa bi avantaj sağlıo diye duymuştum
    -----------------------------

bu biri için telefon bağlantısı şartmı?:) yani ttnet'te adsl için telefon bağlantısı şart. bunda telefon bağlantısı şartmıdır? mesela şöyle yazı geçiyor

BİRİ ADSL paketi; kampanya süresince ayda 14.90 YTL’ye tüm vergiler dahil, bağlantı ücreti alınmadan ve kredi kartıyla yapılan ödemelerde depozito olmadan sunuluyor. Üstelik, aboneliklerde 24 ay taahhüt şartı bulunmuyor, aboneler istedikleri zaman abonelikten ayrılabiliyor. Paket; sabit ücret karşılığında ADSL internet erişimi, konuş-öde şeklinde avantajlı tarifeler ile şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmeleri, ücretsiz telefon destekli ve yüksek kalitede kablosuz modem ile ücretsiz 8 GB kotalı ve 5 GB dosya alanına sahip, anti virüs/anti spam korumalı e-posta alanını içeriyor. Bu avantajlı tarifelerle, yurtdışı ve şehirlerarası görüşmelerde yüzde 30-80 arası indirimli konuşmak mümkün.

acaba telefon bağlantısı olmadan bu biri adslden yararlanabiliyorsam hemen geçeyim: ) çünkü durduk yere sadece Adsl için telefon faturası ödüyorum..

biri.com.tr sitesinde;

19. BİRİ ADSL hizmetini kullanırken Türk Telekom’dan fatura gelmeye devam edecek mi?
    Aldığınız ADSL hizmetleri ve tercih ettiyseniz VoIP hizmeti karşılığı faturanız Koç.net tarafından, diğer telefon hizmetleri karşılığı faturanız Turk Telekom tarafından gönderilecektir.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

yaz tatili için samsundaki eve 2 aylık yazlık paket aldım smile.

2 ay boyunca hiç bi sorun yaşamadığımı belirtmek isterim.

tabi b demek deil ki sorun olmucak :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    ttnetin alt yapısını kullandıktan sonra ne anlamı varki smile adsl almanın?

...
Toplam Hit: 3097 Toplam Mesaj: 16