Türkçe Ezan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

http://www.metacafe.com/watch/2751419/g_a_r_p_i_z_i_3_t_rk_e_badet_t_rk_e_ezan/

benim nenem ankara önlerinde cephane taşırken şehid oldu ve yine dedem çanakkalede şehid oldu ben kastamonulu ineboluluyum istiklal madalyası almış bir ilçede doğdum. benim atalarım böyle bir hayat düşleyerek şehid olmadılar buna eminim gelin kimlerin amerikancı olduğunu görelim gelin bu gün ülkemizin başında dönen karabulutların kaynağını görelim gelin milli bütünlüğümüze nasıl zamanında molotof atıldığını nasıl kurşun sıkıldığını görelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Çizik atayım yorum yaparım..

Düzenleme :

Güzel adımlarmış.. Daimi olsaydı bugün insanlar arapçı olmaz , arapçaya tapmaz , bir iki tane saçma sapan karalamayı muska diye iteleyenlere milyarlar dökmezdi.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Dedelerin ninelerin boş yere şehit olmadılar gururlu ol, eğer onlar canla başla bu toprakları savunmasalardı hiç ezan sesi duyamayabilirdik

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

inönü Atatürk e yalvarır bır tavırla:

İstersenız Ezan ı Turkceleştirelim sıra namaza a da gelir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

çizik

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:
    -----------------------------

Dedelerin ninelerin boş yere şehit olmadılar gururlu ol, eğer onlar canla başla bu toprakları savunmasalardı hiç ezan sesi duyamayabilirdik

peki biz şimdi kurtuluş savaşını gerçekten kazanmış oluyomuyuz abi. benim dedemin mezarı yok kara sabanlara kırdırdılar kemiklerini gitmişler ama dönmek için değil me zalim nerden bilirki içinde oldumu çekilenlerin ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

hocam rica ediyorum Atatürk hakkında bir şeyler söyleyecekseniz lütfen kaynak gösteriniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

hocam rica ediyorum Atatürk hakkında bir şeyler söyleyecekseniz lütfen kaynak gösteriniz.

lütfen saptırmayın belgesel size yeteri kadar kaynak değilse google dan da araştırma yapılabilir ayrıca bu belgeselde geçen bir söz rica ediyorum amacından saptırılmasın belgeseli izlerseniz ve yüreğinizde ufacık bir merhamet duygusu eğer hala var ise bunalara hiç girmezsiniz bile. düşününki vefat etmiş mezara defnedilmiş bir adamı idam cezası kesinleşti diye mezardan ölüsünü çıkarıp asmak nedir bir soralım kendimize ve bizler yıllarca nasıl mışıl mışıl uyumuşuz bir öz eleştiri yapalım kendimizce. islamın savunuculuğunu ve bayraktarlığı hasıl olmuş bir kavmin evlatları olarak sizce çok değil 3 4 göbek önceki dedelerimiz ninelerimiz bunun içinmi çarpıştılar şehid oldular, bunun için mi düştükleri yerde kaldılar ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

hoobastank bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

lütfen saptırmayın belgesel size yeteri kadar kaynak değilse google dan da araştırma yapılabilir ayrıca bu belgeselde geçen bir söz rica ediyorum amacından saptırılmasın belgeseli izlerseniz ve yüreğinizde ufacık bir merhamet duygusu eğer hala var ise bunalara hiç girmezsiniz bile. düşününki vefat etmiş mezara defnedilmiş bir adamı idam cezası kesinleşti diye mezardan ölüsünü çıkarıp asmak nedir bir soralım kendimize ve bizler yıllarca nasıl mışıl mışıl uyumuşuz bir öz eleştiri yapalım kendimizce. islamın savunuculuğunu ve bayraktarlığı hasıl olmuş bir kavmin evlatları olarak sizce çok değil 3 4 göbek önceki dedelerimiz ninelerimiz bunun içinmi çarpıştılar şehid oldular, bunun için mi düştükleri yerde kaldılar ?

baba bu videonun sonu nereye gidiyor atatürkü sövmeye mi haklı olduğunu göstermeye mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

hoobastank bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

baba bu videonun sonu nereye gidiyor atatürkü sövmeye mi haklı olduğunu göstermeye mi ?

kardeşim ben kimse sövsün yada birilerinin haklı çıkması için koymadım ki bunu. bu milletin başına gelmiş olan dersim gibi, sivas gibi, başbağlar gibi bilmediğimiz daha niceleri gibi bu da bir gerçektir. soyağacımı araştırıyorum görünen o ki büyük babamın babasının kardeşi çanakkaleye gitmiş ama geri gelmemiş fatiha okunacak bir mezar taşı bile yok nerde belli değil çavundurlu hasan benim yaşlarımda gitmiş oralara ama yok işte kara sabanlarla parçalanmış bir kemiği bile yok bırak mezar taşını büyük babamın babasının halası ankara yakınlarında kağnı ile mermi taşırken soğuktan donarak şehid olmuş adı neciybe ve adları hatırlanmayanlar da var bunun için şehid oldularsa eğer vallahi kahrolurum. benim milliyetim müslümanlık arkadaşlar tıpkı onlarında olduğu gibi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

neyse hocam gidişat belli. bizim şehrimizde de dedelerimiz savaştı ama Atatürk'ü yermiyoruz. Hayırsızlık, utanmazlık yapmayın dilinize hakim olun. Atatürk'e dolaylı yoldan çemkirmenin bir anlamı yok. Buyur çık sokaklara bağıra bağıra sevmediğini söyle geç içeride uyu ok?

şakirt sunucuların taraflı yayınlarına kanın siz daha. cemaatine selamlar canım öp tüm şakirtleri yerime...

Toplam Hit: 5570 Toplam Mesaj: 49