folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkçe Netlerimi Nasıl Artırırım?

Türkçe Netlerimi Nasıl Artırırım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    beyler ben sayısalcıyım denemelerde türkçe netelrim çok düşük onları nasıl artırırım hocalar çalışmıyon diolar ama ben çalışamıyorum türkçeye sıkıyo beni sizin bi fikriniz var mı bende türkçe 0 yani hiç bişe yok ona göre yorumlarınızı bekliyorum özellikle anlatım bozuklukları

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hocam dil bilgisini hic bilmesen bile en asagı 20 net cıkarırsın..Bol bol kitap oku :D sonra sorular uzerinde pek dusunme

soruları hızlıca oku hangisi kafana yatıyosa isaretle gec dusununce b**ka sarıyo butun sıklar olabilirmiş gibi geliyo :D

dil bilgisinide calıscan artık ona yapcak bişey yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    ya dün deneme vardı anlatım bozukluğu sorularına ben onlara onlar bana onları nasıul yapcaz hacı paragraf oke dil bilkgisinide son 1 ay bakcam artık

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

son 1 aya bırakırsan uzulursun :D son 1 ay baska seylerle ugrascan anlatım bozukluguda dil bilgisinin en zevkli

konusudur..Anlatım bozuklugu sorularını hafif yuksek sesle oku senin duyabilcegi kadar zaten anlatım bozuklugu

olan sıkkı farkediceksin konuyu bilmesen bile yaparsın bence otur calıs simdiden anlatım bozuklugunda cok soru geliyo

istersen yardım edebilirim sana...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    yardım nasıl olcak aga

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hoca sen calıs bi anlamzsan msn den anlattırım konuyu sana soru falanda cozeriz :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    oke aga saolasın anlamadığım yerleri sorarım pm le haberlerşirz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Hayatım boyunca Türkçe çalışmadım, Kaşağı'dan başka kitap okumadım, 28'ten aşağı gelmiyor netlerim (bi kaç kez 25 gördüm), bu biraz Türkçe'ye yatkınlıkla alakalı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    hayatn aq ması lazım yoksa olmuyor yalnızlık acı hüzün mutluluk hepsini kavraman lazım sonra bişeyler okuyup aa bu benim lan demen lazım yalnızlığın hüzünün mutluluğun tüm duyguların ne olduğunu anlıyacaksın insanların ne hissettiklerini okuyacaksınyorum sorularından full çekmessen beni yine bul :))

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    hoca okuduunu anlayan bi insan olman tahribat.com üyesi olmandan belli sadece bras daa ilgi göster srulara sanki tahribatta açılmış bi konuymuş gibi bak sorulara ve senn ilgi alnndaki bi konuya cvp yazarmış gibi çöz soruları:D:D ne tatktik veriorm ama yaa:D:D

Yapay zeka, zeka değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Dünya klasiklerinden 3 - 4 roman oku, başka bişey yapmana gerek yok.. Ben sözelciyim, şu ana kadar okuduğum kitaplarla buralara geldim. çünkü anlama kabiliyetini kelime hazneni falan genişletiyor.. Türkçe'de de sorular hep yorum ağırlıklı olduğu için anlama kabiliyeti çok önemli. Bu da kitap okumaktan geçer ( daha çok roman). Benim Türkçe'den hep 1-2 yanlış çıkıyor onlar da maşallah olimpiyat sorusu gibi.. ÖSS'de eminim öle bi soru çıkmaz.. Ayrıca Felsefe'ye de çok yardımcı özellikle alttaki iki kitap..

tavsiyelerim

Suç ve Ceza - Dostoyevski

Fareler ve İnsanlar - John Steinback

Gün olur Asra Bedel - Cengiz Aytmatov

Ana - Maksim Gorki

Frederick Nietszche - Zerdüşt Böyle Buyurdu

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 4168 Toplam Mesaj: 32