folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkçe Yi İyicene YOK Ediyoruz [TÜRK OLAN Okusun]

Türkçe Yi İyicene YOK Ediyoruz [TÜRK OLAN Okusun]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Flood Olmuştu Bu Mesajı Değiştirdim.
    Aşağıya Aktardım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Arkadaşım Sende Başlıkta İhlal Etmişsin İyincene Diye Birşey Yok
    İyice Var ok? :))
    Gene Yok Yine Var...
    Adamım Yeni Yeni Okuyorum Metnini.
    Tamam Güzel Yazmışsın Ama, Bence Sen Biraz Daha Kitap Okumalısın Anlatım Bozukluğu Var.

"Bu uyarıdan üzerine düşen görevi lütfen HERKES yapsın "

Bu Cümle Nedir Dostum...

"Hadi ben kaçtım bye" LAN AMCIK BYE NE A.K. . TÜRKÇE"DE GÜLE GÜLE DENİLİYOR"

Güle Güle Denilmiyor."Allahaısmarlardık" Deniliyor.
    Daha İnce Elesem Senin Metninde Birçok Hata Bulabilirim.

Bu Arada Küfürler Ciddi Manada Yakışmamış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Zumsuk,hala israr ediyorsun ki,köylü egitilsin herkes ayni dili konussun vs vs..Mesajimi okumamissin sanirim..
    Köylerde konusulanlar sive dir..
    Bak burdan arastir oku biraz..Sanirim tv de sana denk gelmemis..Edebiyatin sive dersleri..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=%C5%9Eive&meta=

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    alıntı
    ---------------
    yaw 1 dk...
    senin adın Dr. Kill daha nie çıkıp Türkçe Türkçe die baırıosun?
    Thanks ben de bi defa kullanmıştım. Bas bas küfür etmişsin bu durumda sen de kullanmışsın aynı küfürlerin sana da girdi haberin olsun.
    3.sü "Türqler bizim republiqaya gelip qendi dillerini ögretip gidirler" deyip, hiç te "republiq" kelimesini görmeyen adanların da bunu demesi oldukça saçma..
    çıkıp burda Türkçe muhabbeti yapmayın. Türkçe ölmez, 24 yaşına kadar Türkçe diye diye kafanı zikiyorlar. Çevrede okadar edebiyatçı var. Hiç bi halt olmaz Türkçeye.. Benim bir ingilizce hocam var ingilterede ve ingiliz. Oldukça da milliyetçi birisi.. o bile diyor ingilizler kadar milliyetçisi, asili yoktur ama sınav kağıtlarında 4u, ameirkan wanna sı eksik olmuyor.. alın size bi de ingiltereden örnek. biz virgül unuturuz diye adamların yapmadığı kalmaz ve ingiliz adam hiç de bi bok yiyemediklerini de bas bas söylüyor..
    konunu editle o küfürleri geri al drkill
    -----------------------------

1. si o küfürler için çok ça özür diledim. Benim hatam yok demedim. VE nick ime geleyim neden öyle ben bu konulara önem vermeden önce aldım bu nicki artık değiştirememde anlıyormusun.

Benim sadece uyarım DİKKAT ETMEYE çalışın dedim isteyen çalışır istemeyen çalışmaz olay bu.. Ve şu en azından bariz şeyleri kapatın sonra ayrıntılarıda düzeltiriz inşallah. Ama hala onu anlayamadınız.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar nick vb..bu tür şeylerde inglizce kelimeler olabilir,normaldir..önemli olan günlük hayatımızdaki konuşmalarımızda kullanmamamız..

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olabilir mi ? uygundur diyosun yani onay verdin teşekkürler evet arkadaşlar bundan sonra ingilizce nick (rumuz) seçebilirsiniz dı_kip_darknıs onay verdi çünkü niye ? onunda nicki ingilizce !

uyarı :kreston ingilizce değil bu arada atılalacak olanlara şimdiden söyleyim en yakın zamanda da değiştirmeyi düşünüyorum.

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Burda asıl konuşulması gerekilen konu TAKMA İSİM değil asıl konuşulması gerekilen konu konuşmalarımızda kullandığımız gereksiz ing kelimeler.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    Erkek
    hey allahım ya..burada ne demek istediğimi anlayamadınız herhalde..bizim bahsettiğimiz olay ingilizce'nin ya da başka dillerin Türkçe'nin içine girmesi ve dilimizi etkilemesi.yabancı dil öğrenmeden ülkemizde bile doğru düzgün bir yerlere gelemediğimizi düşünürsek,önemini kavramış oluruz..ayrıca öncelikle kendi dilimizi eksiksiz bir şekilde konuşalım,ondan sonra başkalarını eleştirelim..

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    the_keep_darkness bi kere sen bu rumuza sahipken otur oturduğun yerde kimseyi eleştirme !

ortada asıl konu diye bişey yok gözünüzü boyamışlar sizin uyanın uyanın ey gençlik Dil elden giderse vatan da elden gider. Amaç birlik olmak birbirimize düşman olmayalım

Zimbabwe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    Erkek
    yuh artık bu düşüncedeki biriyle ne tartışmya girerim ne de aynı ortamda konuşurum o yüzden susuyorum..dediklerimi anlayabileceğiniz zaman ya da bakış açınızı genişlettiğiniz zaman tartışırım..

Toplam Hit: 5180 Toplam Mesaj: 50