Turkcell En İyi Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

turksel asla bu hizmeti bu paraya vermez.

2 ay sonra söke söke almaya başlar fazlasını.

Bence 3 bin yıl taahhütle veriyordur.

Bir yılda %20 zarar etmişler. İçimin yağları eridi.

Siyaset yapar gibi reklam yapıyorlar. 

Neydi o Tuksellilerin %50 şarjı daha fazla gidiyormuş. Brehhh.

http://www.tahribat.com/Forum-Turkcell-En-Iyi-Tarife-205310/1/#2551632

Nasil Zarar Etmişler Sikmedikleri Adam Kalmadı Türkiye de kişi başı 1 tl alsa yilda dünya kadar yapar ben 400 500 tl fatura gelen vatandaş gördüm normal konuşmuş paket almiş yani tirilyonları götürüyorlar vergi kaçırmak için başka şırketlere aktararak zarar gösteriyor bu türkcell avea vodafone hesaplayın ayda herkesten 1 tl alsa muazzam para birakın 1 tl yi yukarda saydigim gibi milyonlarca abone var 

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek
    Bu telsiz kullanim vergisinin 1 sene boyunca geçiş yaptiğin operator tarafindan ödenmesi olayi kalktimi?
    Yoksa sadece avea mi gel gec kardes ben odeyem diyor?

.. you only have you ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Eyvallah başkan bende tarife ariyordum vallahi cok iyu oldu

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

şimdi ben hattı yeni aldım hazırkart bunu alabiliyor muyum?

diyelim aldım 1-2 ay kullandım bu tarifeyi sonra istediğim zaman hat değiştirebiliyor muyum ?

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

şimdi ben hattı yeni aldım hazırkart bunu alabiliyor muyum?

diyelim aldım 1-2 ay kullandım bu tarifeyi sonra istediğim zaman hat değiştirebiliyor muyum ?

hocam kontörlü hat adı üstüne kontörlü yav, 3 ayda bir operatör değiştirebilirsin onun dısında seni bağlayan hiç bişi yok

@ottomanmurat

hocam turkcell , avea , vodafone

hepsinin kâr oranı aynı hatta apple ın bile aynı %30 civarında. Her aboneden , her üründen

peki büyüklüklerini ne belirliyor ? müşteri sayısı. Apple iphone 5 ile 6 da aynı parayı kazanırken biri 60 milyon biri 120 milyon satınca hisseler tavan yapıyor bu sayedede şirket değeri katlanıyor.

avea 22 vodafone 23.5  turkcell ise 24.5 tl ortalam müşteri başına gelir elde ediyor kâr oranı aynı iken müşteri sayısı farkı geliri etkiliyor.

Turkcell geçen yıl 250 bin abone kaybedince tabiki zarara uğradı.

Vodafone ve Avea alt yapı giderleri lisans giderleri vb. şeyler daha düşük oldugu ve rakabet kurulundan ötürü daha düşük fiyat verdikleri için fiyatlar göze daha ucuz gelsede dediğim gibi kâr oranları aynı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 ayda bir numara taşımak mi ? Birde Turkcell'de çalışıyorsun hocam. İsterseniz her gün numara taşıma yapın daldan dala gezin bir sınırı yoktur. Sadece Vodafone çoğu tarifesinde benim abonemken başka bir operatöre gidersen ve 90 gün içinde geri dönersen tarifelerimden yararlanamazsin diyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

3 ayda bir numara taşımak mi ? Birde Turkcell'de çalışıyorsun hocam. İsterseniz her gün numara taşıma yapın daldan dala gezin bir sınırı yoktur. Sadece Vodafone çoğu tarifesinde benim abonemken başka bir operatöre gidersen ve 90 gün içinde geri dönersen tarifelerimden yararlanamazsin diyor. 

10.09.2009 tarihi itibariyle Turkcell’e ve diğer operatörlere numara taşıma talebi ulaşan müşteriler için yeni numara taşıma yönetmeliğine göre aşağıdaki red kuralları devreye alınmıştır. 

Yeni yönetmeliğe göre:

•Yeni tesis sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise,
    •Devir sırasında imzalanan abonelik sözleşmesinden sonra 3 ay (90 gün) geçmemiş ise
    •Devam eden hat iptal talebi veya devir talebi bulunuyorsa,

Bu müşterilerin numara taşıma talepleri Turkcell’e ulaşınca sistem tarafından otomatik olarak reddedilecektir.

+++

4 defa numara taşıyan biriyim hocam hepsi 3 ayda bir yaptı , 3 aydan önce bir gün bile olsa operatör reddediyor sana yeni verdikleri sim kart iptal oluyor. hangi operatöre gidersen git 90 gün kullanmak zorundasın :) turkcell den vodafone , vodafone dan avea , avea dan turkcell e taşıdım.

Hadi biz bu işi hergün yapıoz da sen o yanlış bilgiyi nerden alıon ? :) 

not : bu yaz 3 ayı dolmadıgı için bir çok müşterimizin geçiş için verdiğimiz hatları iptal oldu , bize 3 ay oldu evet dediler ancak 2 ayı geçmemiş. Özellikle kızlar güzel yalan söylüyor ama sistem otomatik iptal ediyor.

PanxeR tarafından 15/Şub/15 10:03 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

mevcut müşteri için olmuyor.

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

mevcut müşteri için olmuyor.

mevcut müşteriye hiç bir operatörde uygun iyi güzel paket yokki. diyorum tib in el atması lazım kural getirmesi lazım diye.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Vodafondayim cok şükür yilda birde olsa cok güzel paketler yapıyor kontorlu 500 dakka 1000 sms 1gb internet paketi kullanırken buradan bir arkadaş konu açmişti 1000 dakkika 1000 sms 1gb 19 ona geçtim 22 oldu şimdi de çok iyi 1000 dakika bitmiyor sms de net yetmiyor onu da indirmeyi agir şeyleri wifi den yapıyom gerekirse gittim yerde wifi kırıyorum mutlaka 1-2 buluyorum giriyorum çekme sıkıntısı felan yok iyi vodafone zira türkcell eskisi gibi sallayamıyor yok şu kadar abonemiz var biz avea bayiyiz ayda 1000 abone geliyorsa türkcellden avea ya geçeni 400 vardir..200 ü vodafone yani türkcell kazıklari ile baz istasyonu eklemek yerine cok olan yerden alıp az olan yere taşıması yüzünden kaybediyor buna da seviniyorum şerefsiz bir operator 20 tl kullanılan pakete 120 tl ödetiyor..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 7361 Toplam Mesaj: 29