folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Turkcell İn Ayıbı

Turkcell İn Ayıbı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

yaklaşık 12-12 yıldır cep telefonu kullanıyorum. üzerime akayıtlı 6-7 tane turkcell hattı var. üstelik 1 tanesi firstclass.

fatura son ödeme tarihi 09.03.09  .  dün(13.03.09) itibarıyla sayın türkcell yetkilileri telefonumu hem ARAMALARA hem ARANMALARA  KAPATTI.

müşteri hizmetlerini aradım20 dk birinle konuştum dinledi sona başka birine bağladıanlattım 15 dk dinledi o başka birine aktardı 10-15 dk da o dinledi  artıktelefonla konuşmaktan aynı şeyleri anlatmaktan gına gelmişti.

konturlu hatlara kontör yüklemese bile  90 gün- 120 gün aranma süresi tanınırken 4 gün yaaa  çok değil. 

bu yapılan şey sizce reva mı?

ama şu da var. keşme konuşmayı bende kendime kayıt yapsaydım. o kadar küfür ettim ki. gidin kime şikayet ederseniz edin dedim. patronunuza dinletim genel müdürünüze dinletin dedim.

yazıklar olsun türksele.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    avea ya geç o hatla :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

benim pederde yıllardır Turkcell kullanır 300 400 tl faturaya alışkındır geçenlerde 800 lira fatura gelmiş esmiş kükremiş kapatın hattımı demiş saymış sövmüş 5 ay sınırsız beleş konuşma verdiler:) deneyin sizde gerçekten işe yarıyor.

32 li ve 300 serisi ve altı ise alabilirim satmak istersen hocam:)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

En ii operatör avea hocam Bedavası boL KampanyaLarı war sitesine gir bak derim 1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek
    satmak sorun değil. o numara çok değerli. başka bir operatöre geçmek de çözüm değil. çekmediği bir yer yok. hele hele first class hattım için adamlar telefonum arızalandığında taa nerlere bana telefon getirdiler. hizmetleri çok iyiydi.   ama türksel bozulmuş yaaa. valla baya estim gürledim her ay 150 200 arası her hatta fatura ödüyorum. kapatacam herhalde. avea ile bi konuşayım.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

avea'nın hesaplı olduğuna inanmıyorum turkcell in kontörlü hatları konusunda iddialıyım ama kesinlikle türkiyedeki en iyi kampanyaları yapan şirket.

avea da kullanıorum öğretmen hattı..kampanya dışı arama yaparsan emin ol aynı hesaba geliyo hiç bi kar elde etmio.Turkcell bence en iyisi bazen böle salaklıklar olabilir tabi ama hizmet konusunda diğerlerine oranla en iyisi.

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

hizmet konusunda türkcell in eline kimse su dökemez ama fiyatlar çok fahiş

avea hizmet kalitesini epey artırdı son zamanlarda. özellikle 55 lik sınırsız tarifesi harika bi olaydı ama turkcell kazık attı kampanyayı durdurdular adamlar.

işte öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    numaran güzel bi numaraysa yapabilirler.

Adsense Gelirli Siteler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

bizim patrondada vardı eğer başka biri almak istiyorsa yüksek fiyata bir sürü ıvır zıvır çıkartıyolar hattı kapattırabilmek için :)

sat 0532 li hat iyi gider valla tabi yılların telefonunu deiştirmek ayrı bi olay 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    Hattı kapattırmada satmada sırf inadına başka bir operatöre geç hocam.Geçmiş olsun.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    hocam 1995 den beri turkcellin kullanıcısıyım müşteri temsilcisine ulaşmam 15 dakikayı buluyo bu durumdan rahatısız olmaya başladım

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 22