TURKCELL SÜPER ŞİFRE KIRICI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı:

Biraz zor yaparsın arkadasım diyelimki becerdin Turkcell anında tepene biner. internette görmüştüm biri Turkcelle kendi acıklarını söylediği için mahkemelik olmuştu. Turkcell yakalar seni walla :) ham yapar

hoca  bişi olmaz ama adam ''Arkadaşlar proje sonlanmıştır''  dedi daha yaparsın yapamazsın demeyin yapamıyoz işte:D

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya isim biraz çocukça olmuş bide bu tarz şeyler öyle visual basicte winsock bağlantısıyla bilmem inet bağlantısıyla yapılacak şeyler değil beyler program yazmadan önce sistemin açığını düşünüp çıkarmanız yeter ondan sonra program zaten yazılır

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Kreston haklısın,ben direkt başladım ve olayı kademe kademe aşmak istedim.Ama kendime göre haklıyım.böyle bir programı ilkez yazacağım.Ne yapayım,açıkları kademe kademe bulacaktım.Ama açık yoktu var ama bizim yapacağımız şey değil.ama yine de ümit kesilmiş değil.Sadece askıya alındı.Birgün bir arkadaş bir şey bulursa inşallah programı yazarız.O kadar zor sanmayın.Birkaç şey dışında çoğunu hallederdim.Diğerlerinide ustalaşmış programcı arkadaşlar var onlar el atardı olay tamamdı

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Düzenleme

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    çok sağol karatahta.Benim bir zamanlar turkcell de çalışan bir mühendis arkadaşım vardı.O biraz anlattı ama seninkine pek benzemiyor.Her yıl değişiyormuş.Şimdi ise illere göre kod üretiliyomuş gibi birşeyler söyledi.Ama biz başka birşeyi söylüyoruz.Süperşifre olayı.Bir numraya şerefsizler belli bir kota koyuyorlar o kota dolduktan sonra doğru şifreyi girsende yemezler.ıpyi japonya yaptık a.q. yine olmadı.O yüzden bunu aşmamız lazım.Bu kotayı kaldırırsak işimiz büyük ihtimal hallolur.İlgilendiğin için sağol

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

çok sağol karatahta.Benim bir zamanlar turkcell de çalışan bir mühendis arkadaşım vardı.O biraz anlattı ama seninkine pek benzemiyor.Her yıl değişiyormuş.Şimdi ise illere göre kod üretiliyomuş gibi birşeyler söyledi.Ama biz başka birşeyi söylüyoruz.Süperşifre olayı.Bir numraya şerefsizler belli bir kota koyuyorlar o kota dolduktan sonra doğru şifreyi girsende yemezler.ıpyi japonya yaptık a.q. yine olmadı.O yüzden bunu aşmamız lazım.Bu kotayı kaldırırsak işimiz büyük ihtimal hallolur.İlgilendiğin için sağol

eğer kardeş çoook fantastik fikirler istersen bende var ben yapamıorum ama fikir dersen dolu istersen özelden msj at!

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

tamam hocam.pm attım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    O kadar kolay degil ,visual basicte baya iyiyimdir sorun cikarsa burdayim ama ben belirtiyim bence kolay bise deil..

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    burda bilgi paylasmak suc gibi a.k.. ne yazsan,paylassan,danissan..kesin bir dallama parazit yapiyor..hadi hayirlisi bakalim )))

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazci
    infazci's avatar
    Erkek
    s.a baba ben pek cakmam bu konulardan acikcasi visual basic miş şuymuş buymuş anlamam ama yapmay dusundugun sey ciddi ve bi o kadar ( bence ) tehlikeli..anlamadigim icin bu konulardan sana destek veremem acıkcasi ama maneviyaten destek full
Toplam Hit: 16075 Toplam Mesaj: 38