folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Türkiye Füze Kalkanı Kuruyor

Türkiye Füze Kalkanı Kuruyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    bunun en kısa sürede yapılması gerek ve dış güçlerden alınmaması gereklidir.. kendimiz üretmeliyiz...

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Arrow için İsraille anlaşılmıştı zaten.Ayrıca sadece rapier ve kms sistem yok.Nike hercules ve I-HAWK sistemleri de kullanılıyor.
    Ayrıca bıktım şu bi düğpme var ipral oluyo geyiğinden yeter artık saçmalamayın.bakın f-16larla ilgili döner bi muhabbet olay şu!
    F-16lardaki yazılım yabancı yazılım ama bunlar uçağın düşmesine sebebp olmaz arkadaşlarım benim,yazılımlar sadece ek teçhizat ve silahların takılmasında önemlidir.yani senin atıyorum havadan havaya füzen bitti kafana göre füze takamazsın o yüzdne önemlidir ,anlatabildim mi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    Alerjik bunu yazdı:

DEVSIRME bunu yazdı:
    Bu sistemi amerika veya israil yaparsa FCC sistemi olur şimdilik çinin yapması daha avantajlı.

Çinin yaptığı füze kalkanı ne kadar iyi olabilirki ? Duydunmu hiç bilmem ama ''Çin malıdır'' diye bişey var :D bozuluyor hemen :D

biliyor musun çin nokianın üretemediği kalitede telefonu nokia adıyla pazarladı...Küçümsenemeyecek adamlar bunlar.Tabi ki çok çalışıyorlar 50 metrekarelik evde birşeyler yapmak için odaları var.ORda üretim yapıyorlar.Tabi neden??Çünkü tabanı sosyalizmdi.Windows kullanmak yasak (basit bir örnek).

Yani aa çin salla deme.Çinin kalitesiz mal yapmasının sebebi kardeşim 50 ytl ye alacağın şey orda duruyor hemde tanınmış bir marka ile.Çinliler 10 ytlye yapıyor ki al diye.Tabi ucuz etin yahnisi de ona göre...Yoksa sen iste 50 ytlye orjinalini katlarlar.. 

Allah Aşkına arkadaşım :) kendinde demişin ''ucuz etin yahnisi'' :)  50 ytl lik malı onlar katlaması için daha çok çalışmaları gerek tamam adamlar çalışıyor fakat bir 

israil yada bir amerika kadar bu işte ileri gidemezler sonuçta amerika ve israil en iyi füze sistemlerinin en iyi silahların bulunduğu yer şuan onların normal askerlerinin 

giydiklerini bile bizimkilerin özel harekat bölümündeki askerler giyiyo bilmem anlatabildimmi ? [Amerika Ve İsrailin] yani çin bu işte o kadar gelişmiş olsaydı

ilk önce kendi ülkelerine kurardı çin ancak nüfus bakımdan bir tehtid oluşturabilir şuan için... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Arrow için İsraille anlaşılmıştı zaten.Ayrıca sadece rapier ve kms sistem yok.Nike hercules ve I-HAWK sistemleri de kullanılıyor.
    Ayrıca bıktım şu bi düğpme var ipral oluyo geyiğinden yeter artık saçmalamayın.bakın f-16larla ilgili döner bi muhabbet olay şu!
    F-16lardaki yazılım yabancı yazılım ama bunlar uçağın düşmesine sebebp olmaz arkadaşlarım benim,yazılımlar sadece ek teçhizat ve silahların takılmasında önemlidir.yani senin atıyorum havadan havaya füzen bitti kafana göre füze takamazsın o yüzdne önemlidir ,anlatabildim mi?

driver gibi diyosun yani? :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:

Hocam iyi hoş demişinde şimdi bunu generaller sölüyor sen generallerden dahamı iyi biliyosun ? :) ayrıca şuan elindeki silahların bile [Çoğu Amerikan] olduğu için

çalışmayacağı ne malum ? Merak etme amerika hayrına sana teknoloji vermiyo :) %100 bişeyi vardır :)

Ayrıca bunu oku;

Ayrıca bilen bilir eskiden Arjantin ve İngilizler arasında çıkan savaşta Arjantin,Fransadan aldığı egzotek füzelerini ingilizlerin uçak ve diğer donanmalarını vurdu daha sonra gidip bunun üzerine İngiltere Fransadan chip kodlarını alarak bu füzelerin çalışmamasına olanak sağladı ve böylece savaş ters dönerek Fransızlar savaşı yendi :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

Yav kim ne derse desin çinin ekonomisi sistemli güvenli ve çok hızlı bir şekilde geliştiği için bu ekonomisini korumak istediği için askeri bölüme çok fazla para yatırıyor. Dolayısıyla bu çini önemli süper güçler arasına sokuyor. Yani çinin yapması bi avantaj.

kalitesiz mallara gelince sivil sermaye için geçerli bişey devlet sermayesi için değil ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Alerjik bunu yazdı:

Allah Aşkına arkadaşım :) kendinde demişin ''ucuz etin yahnisi'' :) 50 ytl lik malı onlar katlaması için daha çok çalışmaları gerek tamam adamlar çalışıyor fakat bir

israil yada bir amerika kadar bu işte ileri gidemezler sonuçta amerika ve israil en iyi füze sistemlerinin en iyi silahların bulunduğu yer şuan onların normal askerlerinin

giydiklerini bile bizimkilerin özel harekat bölümündeki askerler giyiyo bilmem anlatabildimmi ? [Amerika Ve İsrailin] yani çin bu işte o kadar gelişmiş olsaydı

ilk önce kendi ülkelerine kurardı çin ancak nüfus bakımdan bir tehtid oluşturabilir şuan için...

Diyorum ki sana satılsın diye 50 ytlye yapıyor.Sıkınca çokta güzel şeyler üretilebiliniyor.Giysi önemli olsaydı inan şu gün Türkiye de olamazdın.ÇAnakkale savaşından başlaya bilirim giysinin mi yoksa kişinin mi önemli olduğuna.Eğitim, üretim herşey önemli hoca. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Alerjik bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Hocam iyi hoş demişinde şimdi bunu generaller sölüyor sen generallerden dahamı iyi biliyosun ? :) ayrıca şuan elindeki silahların bile [Çoğu Amerikan] olduğu için

çalışmayacağı ne malum ? Merak etme amerika hayrına sana teknoloji vermiyo :) %100 bişeyi vardır :)

Ayrıca bunu oku;

Ayrıca bilen bilir eskiden Arjantin ve İngilizler arasında çıkan savaşta Arjantin,Fransadan aldığı egzotek füzelerini ingilizlerin uçak ve diğer donanmalarını vurdu daha sonra gidip bunun üzerine İngiltere Fransadan chip kodlarını alarak bu füzelerin çalışmamasına olanak sağladı ve böylece savaş ters dönerek Fransızlar savaşı yendi :) 

hangi general diyo ? vakit gazetesinin orduyu güvenilir bi kurum olmaktan çıkarma amacıyla söylediği uydurduu çakma generaller mi?
    öyle olsa iran da uçak kaldıramazdı,ırakta abd savaşında elindeki abd uçaklarını kaldıramazdı.
    sana teknolojiyi veriyo çünkü para veriyosun.abd yi devlet değil şirketler olarak düşünürsen ne dediğimi anlarsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Hocam ben bunu KanalTürk te çıkan bi generalden dinledim ayrıca Fettoşun gazetelerini okuyacak kadar cahil yobaz ve gerici bi insan değilim merak etme :) İranın

elindeki uçakların hiçbiri amerikan değil iran onun için uçaklarını kaldırdı :) Ayrıca İran kaldırsa ne olur elindeki uçaklar 80 model :) işte bir nevi uçak kaldırdımmı kaldırdım hesabı kafa tuttummu tuttum :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

hoja iranın elinde abd uçaı var hem de fazlacana var :)
    uçakları kaldırmışmış abü inanıyon mu sen buna :) düşman olmak ayrı mesele o ayrı mesele.
    biz yaptık dedikleri (yalan :D ) uçak tsknın eğitim uçaı olarak kullandıı f-5, :)

Toplam Hit: 4572 Toplam Mesaj: 30