folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye Nin Durumu Ne Olur ?Türkiye Nin Durumu Ne Olur ?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zamazingo
  zamazingo's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Aralık/2008
  Erkek

  Son durumlar malum ordan bi bomba geliyor terör olayları bi yandan sizce bu olaylar bişeyinmi işareti şahsen ben öyle düşünüyorum sizin yorumunuz nedir ?


  Yol Güzeldir.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bosluk
  Bosluk's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Kasım/2007
  Erkek

  Savaş kaçınılmaz gibi görünüyor fakat şahsi fikrim abd seçimleri sonuçlanmadan bu belirsizlik karşılıklı ara sıra atışma devam eder 


  ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  By_Gizemli
  By_Gizemli's avatar
  Banlanmış Üye
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 11/Nisan/2007
  Erkek

  bu savaş öyle ya da böyle olacak. kürdistanın kurulması için bu savaş olacak (kim nasıl yönetiyorsa, ya da uyguluyorsa). ırak'ı aldılar, şimdi sıra suriye'de , suriye'yi alırlar büyük ihtimalle. suriye'yi alırken beraberinde sınır komsusu olan nusaybine akacaklar, sonra iran kalıyor. yani türkiye bu savaştan yenilmiş olarak çıkacak. (şahsi fikrim)


  Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tekken'deki Eddy
  Prometheus
  Prometheus's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Aralık/2002
  Homo

  insan diyor ki bu kadar da olamaz ama oluyor. yılmaz özdil dünkü yazısında önemli bilgiler vermiş suriye sınırıyla ilgili. onları da görünce işin boyutu dank etti kafama. 1-2 yıllık plan değil bunlar. 

  türkiye'ye ne olacak bilemiyorum da iyi şeyler olmayacağı kesin. çünkü ülkeyi yokuşa süren oluşumun arkasında büyük bir halk desteği var. medya da canla başla çalışıyor birşeyleri gizlemek birşeyleri de tam tersi şekilde aktarmak için. 

  bizim nesil kayıp nesil bunu söyleyebiliyorum artık. başımıza iyi şeyler gelmeyecek. yapay güçlerle ayakta tutulan ekonominin fazla zamanı kalmadı. 5 yıl daha giderse gider. geri dönülmez yollara çoktan girdik. 10 ila 15 yıl sonrası büyük bir aydınlanma büyük bir halk hareketi oldu oldu. olmadı karanlık devam eder. 

  parçalanmak deyince belki aklımız almıyor şu an, fakat kısa zaman önce parçalanan kaç ülke, yıkılan kaç ülke var bakarsak bizim de parçalanma ihtimalimiz çok da az değil.

  savaş ise çıkmış çıkmamış çok da önemli değil gibi geliyor. bana kalırsa savaş, büyük planların küçük bir aşaması. bir anda ne olduğunu anlamadan bi bakmışız savaştayızdır. ne ara başladı ne ara bitti onu bile anlamayız belki. uzun süreli bi savaş günümüzde sanmıyorum mümkün olsun. tabi kısa olduğu kadar tahrip gücü de yüksek olacaktır. özellikle piyon haline gelmiş medyamız sayesinde koca savaş olur biz onu birkaç çatışma diye öğreniriz bu da bir ihtimal.

  şahsen akçakale olayını suriye devletinin yaptığına inanmıyorum. yeterli sebeplerim var bunun için. belli ki planlı bir operasyon. zaten birkaç yerde konuşuluyor suriyenin değil de muhalifler denilen paralı askerlerin bu işi yaptığı. hani bizim kamp kurup beslediğimiz belki de eğittiğimiz muhalifler...


  ________ inspired by love and guided by knowledge _______
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zamazingo
  zamazingo's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Aralık/2008
  Erkek

  peki savaş çıktı diyelim türkiyenin durumu hiç iyi olmaz 100 yıl geri gideriz


  Yol Güzeldir.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  Savaş Çıkarsa Türkiyenin Durumu Kanaatimce İyi Olacaktır. Savaş Çok Kötüdür. Ancak Götü Başı Oynayanlara Sopa Atmazsan Sopa Yiyecek Duruma Düşersin. O Yüzden Türkiyenin Suriyeye Rusyayı Takmadan Saldırmasını Doğru Buluyorum.

  ShockMan tarafından 06/Eki/12 13:44 tarihinde düzenlenmiştir

  Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Thelordmax
  Thelordmax's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Ağustos/2005
  Erkek

  Ortada benim oyunum dönüyor ve şu an seçimle meşgulum 1-2 ay bekleyin. Abd'de seçimler netleşince suriye ve türkiye'ye gerekli roller verilecektir. Kapışın karşılıklı voleybol oynar gibi top atın ama savaşmayın.

  Saygılar.

  Prizıdınt Obama.

 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2021 Talihlisi
  samaccc
  samaccc's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek

  http://www.facebook.com/photo.php?v=412622388804686&set=vb.123521044324584&type=2&theater

   


  Gelenler adamdı, buldukları insandı İnsan yalnız Tanrının yarattığı mâhluk İnsan mâhluktan, adam insandan çıktı. Tanrının insanı yer ve içer. İnsanın adamı düşünür ve yaratır. Mustafa Kemal Atatürk
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zalimadam
  zalimadam's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Şubat/2011
  Erkek

  kndi beynimizi kullanamayan bir toplum olarak 

  başımızı çok sağasola çarpacağız böyle gidecek

  değişen birşey olmaz terör sadece bildiğiniz terör değil aslında

  terör kadar zarar veren daha neler var 

  sadece diğer ülkelerden beyin olarak hep geri kalacağız

  zaman gösterecek


 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  pesimistic
  pesimistic's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Eylül/2012
  Erkek
  By_Gizemli bunu yazdı

  bu savaş öyle ya da böyle olacak. kürdistanın kurulması için bu savaş olacak (kim nasıl yönetiyorsa, ya da uyguluyorsa). ırak'ı aldılar, şimdi sıra suriye'de , suriye'yi alırlar büyük ihtimalle. suriye'yi alırken beraberinde sınır komsusu olan nusaybine akacaklar, sonra iran kalıyor. yani türkiye bu savaştan yenilmiş olarak çıkacak. (şahsi fikrim)

  Evet. Adamların amacı bu zaten. Başka devlet kurun ayağına oradaki bölgeyi zayıflatıyorlar. Yeni kurulan devlette zayıf bir devlet olucak sömürge olucak bu kaçınılmaz yani. Amaç orayı karıştırmak, zayıflatmak zaten.


  Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kasv4
  kasv4's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Eylül/2012
  Erkek

  masum insanlar ölecek 

Toplam Hit: 2213 Toplam Mesaj: 23