folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye Nin Durumu Ne Olur ?

Türkiye Nin Durumu Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu tür konular çok çocukca gelmeye başladı bana

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

masum insanlar ölecek 

Zaten En Çok Beni Düşündürende o... Savaşla İdeoloji Saçmalığı ile Alakası olmayan Bir Çoğu Çocuk Pek Çok Masum Ölecek.

Sırf Baronların Canı Sıkıldı diye... Tuzu Kuruların Canı Sıkkın. Dünyada Bazı Dengeleri Değiştirerek Vakit Öldürüyo Namıssızlar.

ShockMan tarafından 06/Eki/12 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    bu işe rusya karışırsa 3.dünya savaşı kapıda mettoman tarafından 06/Eki/12 16:31 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

2 seçenek var

http://www.youtube.com/watch?v=K9YeQWqOTIY

http://www.youtube.com/watch?v=DN_k7a_4bOo

AllahinOglu tarafından 06/Eki/12 16:39 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bir işe torpille vs girdiğinde kendi kendine "bu işler böyle" diyen insanlara, savaşta kendilerinin ölümünü görüp üzülen, düşmana sitem eden insanlara "bu işler böyle" diyeceğim. Kimse kusura bakmasın. Her insan aynı değil mi? Dünya liderleri siyaset ile ilgileniyor. Toprak parçasını öyle ya da böyle alırken "herşey mübahtır" düşüncesine sahip insanlar bunlar. Şimdi diğerlerinin farklı mı olduğunu sanıyorsunuz? Bırak arkadaş bırak. Şuanki dünya liderlerini yapan 90'lı yılların adamları. 90'lı yılları yapan adamlarda 80'li yılların adamları... Bu işler böyle zaten. O masum insanlar dediğiniz kişileri bol para verin bakayım. Rahata huzura kavuşturun görün ne oluyor. İnsan yapısı bakımından konuşuyorum. Şerefsiz oğlu şerefsiziz. En ufak ayrıntılarda bile kendimizi düşünüyoruz. Acımasız dünya liderlerinden ne farkımız var ?

Acımasız ve dikdatörce yönetenler de yine tanrı tarafından insanları günahlarından dolayı cezalandırmaları için görevlendirilmişlerdir. - Jean Calvin

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

onu bunu bilmemde bugün sabah yine bombalamışız.

tezkereyi çıkardık, bize bombanın düştüğü gün karşılığını verdik, sonraki gün yine verdik, e bugün niye bi daha bombalıyoruz ?

adamlar sınırda 10 km daha yakına gelmiyorlarmış artık. hem uçakları hem topları.

ölen masum insanlara üzülüyorum bende ama ilk günkü bombalamada onlardanda 30 küsür kişi öldü.

yani kısaca benim anlamadığım biz niye halen bombalıyoruz bilen varmı ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

şu olacak asırlardır islamiyetin halifeliğini yapmış türk kavmi ve alt kavimler haçlıların ve ben-i kureyzanın nifak tohumlarını serpip ortaya çıkardığı ve zahiride müslüman olan ancak içleri fitne fesat olan şu anki ekabirimizin şanlıordumuzla suriye toprakllarına haçlıların emrini yerine getirmeye girecek ve sonra biizim ordumuz bilinmeyen bir kuvvet tarafından püskürtülecek uyanan türk halkı başlarındaki ekabiri def edecek ancak o zamana kadar iş işten geçmiş olacak çok büyük bir dünya savaşı olacak sonra kıyamet alametlerinden bitanesi daha gerçekleşecek ortadoğudan gelen karapeçeli süvariler muhammediyeyi koruyacak bilmem anlatabildimmi

İts My Life. NOW or NEVER
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

şu olacak yıllardır islamiyetin halifeliğini yapmış türk kavmi ve bu kavmin yanındakiler kürt kavmi msela haçlıların ben-i yahudilerin nifak tohumu serpip ekmesi sonucu zahirde müslüman gibi görünen ancak esasında her yanı fitne fesat olan ekabirimizin başında olanlar şanlı türk ordusunu peygamber efendimizin vahdeul ard kutsal toprak dediği yarım hilal mezopotamyanın bir kısmı olan suriyeye girecek ve haçlı ile yahudilerin emirlerini yerine getirecek daha sonra yıllardırr uyuyan halkımız uyanacak ekabiri yıkacak ancak o zamanna kadar iş işten geçmiş olacak türkiyedeki müslüman halklar imam matudinin 99 mezhebi tehlike altında olacak suriyeyi yok edip irana saldıran haçlı ve yahudilerin tehditi altında olacak en sonda her yıl kabeye gelmesi beklenen mehdi gelecek muhammediyeyi tek çatı altında tutacak ve şeytanın kullarına savaş açacak ama ondan önce şu kıyamet alameti gerçekleşeck ortadoğudaki karapeçeliler

İts My Life. NOW or NEVER
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Ne olacaksa olsun İsrail avantajlı çıkar, Suriye nin durumu kötüye gittikçe, İsrail Lübnan'a girer. Sonra zaten Suriye de Irak durumuna düşer. İsrail için önemli olan topraklar diye duyuyorduk hep, Güney Doğu Anadolu Bölgesi olarak. En son Ortadoğu karıştıktan sonra, bizim güney kısımları da bir şekilde hangi yöntemle olursa olsun elden çıkar. Yöntem derken ama siyasi ama savaşla.? Ha ileride bu durumu içine sindiremeyen bir yönetici çıkınca, dünya üzerindeki dengeler değişir de Amerika (yani arkasındaki İsrail ile beraber) gücünü kaybederse ve süper güç veya güçler diğer ülkelere kayarsa (Çin Rusya olabilir belki Hindistan) o zaman işte İsraile girilebilir. Yoksa çok zor. Çünkü İsrail demek Amerika demek.

yağmurlar dinmeden ıslanmayı bil, zira her istediğinde yağmur yağmayabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    c0der bunu yazdı

2 seçenek var

http://www.youtube.com/watch?v=K9YeQWqOTIY

http://www.youtube.com/watch?v=DN_k7a_4bOo

hahhahaha ulan ne güldüm ya

Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 23