folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder TÜRKİYEDE 205 BİN VATAN HAİNİ VAR!!!!

TÜRKİYEDE 205 BİN VATAN HAİNİ VAR!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    adam olayı gırgırına almış annem babam falanda yazmış. Ya bu adam piskopat herkesi düşaman görüyor annesi babası da dahil.. Yada dalga geçerek bazı kişilerin kısaca herkesi düşman gördüğünü söylüyor.vb

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    zamanında Süleyman DEMİRELDE

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanky
    Lanky's avatar
    Erkek
    aga böyle bir haber geçenlerde habertürkde yayınlandı. liste şeklinde padişah torununa kadar isim vardı acaip dimi

Tariqat Of Tahribat.Com Adab-I MuaşeretKaideleri http://www.tahribat.com/forumabout.asp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

siz cozum uretmezmisiniz.arkadasiniz tasak makara gecmis sizde atladiniz hemen birakin provokasyonu hemde incir degil.yabanci birimi diyo bunu yoo forumdaki arkadasiniz annem babam bakkal nazif abi  vs tasak. sallayin resme bakin. http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=199234 asagida biraz ama apo yu  tanirsiniz.diger
    elemani da tanirsiniz belki rasmussen ama herif hic sikayet etmedi turk cizerler beni cizdi dedi yanii bizimkiler olsa  valla amerika da olsa herifi dayaga cairi kacarlardi...

aklin gucunun yetismedigi her nesne yada canli dusmandir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

Bu ülkede bölücü olmak isteyen kürtler ..  burası bizim vatanımız onlarda zamanında burayı seçtiler vede buraya karşı gelemezler . her ne olursa olsun en sonunda hepsinin kökü kazınacaktır ..

Türkiye TÜRKLERİNDİR .. Ve Dunyada  insan hayatı devam ettiği müddetçe kadar da bu böyle olacakk ..

Aşırı İslam cılara ve kürtlere bu laf  .. YA SEV YA TERKET ..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    liseli bunu yazdı:

vatan hainleri listesi (alfabetik değildir);
    kürt halkı
    ermeniler
    çingeneler
    solcular
    komünistler
    satanistler
    eşcinseller
    konyalılar
    tunceliler
    bizim karşı mahalle
    bizim karşı apartman
    bizim karşı takım
    bizim karşı komşu
    babam
    annem
    ...vs

:)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    nasil ama linkte gi gibi http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=199234 apo ya rasmussen bi 3 lu sarmis cekiyolar helal olsun kim cizdiyse sizde birbirinizi yiceksiniz neydeyse.gecen benim pc ye bakiyoz.bira da iciyoz falan geyik olsun gibisinden.arkadasla bunun kiz arkadasi da yanimdalar vs dokuyorum ben kasayi icinden bi kagit parcasi cikiyo "bi sn ye kipirdamayin  kipirdamayin CİA mektup yazmis bana" diyorum guluyoz tabii.cikar yok dedim cikmaz guluyoz tabi arkadasa da " la kek "dedim "bunu dedim apo ya yazacaktim" dedim."yitirmisim baq nereye dusmus o kadar zamandir gormedim"nerden cikiyo dedim.harbiden actim bi  gazeteden ek kesmisim mektup nerdeyse kufur haric her seyi noktalamislar ben de paketlemisim kasaya atmisim ordan bulduk cunku.ne makaraydi .apo olayina geyikle 1-:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    Sahin bunu yazdı:

Bu ülkede bölücü olmak isteyen kürtler ..  burası bizim vatanımız onlarda zamanında burayı seçtiler vede buraya karşı gelemezler . her ne olursa olsun en sonunda hepsinin kökü kazınacaktır ..

Türkiye TÜRKLERİNDİR .. Ve Dunyada  insan hayatı devam ettiği müddetçe kadar da bu böyle olacakk ..

Aşırı İslam cılara ve kürtlere bu laf  .. YA SEV YA TERKET ..

+1

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    liseli bunu yazdı:

vatan hainleri listesi
    kürt halkı 
    ermeniler
    çingeneler
    solcular 
    komünistler
    satanistler
    eşcinseller
    konyalılar
    tunceliler 
    bizim karşı mahalle
    bizim karşı apartman
    bizim karşı takım
    bizim karşı komşu
    babam
    annem
    ...vs

zuahahahahahaha kicimla guluyorum vay anasini gece bizim komsu yu sikmeye calisacam vatan hainiymis.nereliydi onlar ama iyilerde yauu baba mi anne mi dusunemiyorum passsss bizim karsi takim hali sahada sikiyoz bunlari zaten :))bize bisi yapmiyolar vatana napsin ezikler gecelim.bizim karsi apartman allah var ekmekli bizim apartmandaki kizlarin hic biri terorist olmadilar ama hos seyler saygi duyariz ama karsi apartman hoss bizim apartman da is tutamadin mi orda istutabiliyon dusmanli gormedik hic.bizim karsi mahalle soguksu saglam mahalle valla kalender bizim mahalle gibi olmasada ezik kalmazlar.tunceli ler bizim site de var tunceli li bir aile 7-8 yildir ordalar hos temiz aileler ustelik galerimi ne isletiyolar sayginlar.escinseller bizim apartmanda bile var valla ne teroru annem babam onlarada bu ulkenin insanlari diyolar garipsiyolar,duygusal takiliyolar ulkeyi sevseler kendilerini duzdurmezler o ne bicim sevgi  her gun makata tarrak.:))mujgan nine asansor e binmez merdivenleri cikar bizim apartman da komsu 4 kata giderken bunlari gordumu yolunu degisir bide abow zaman kotu valla eskiden bunlardan yoktu bide bunlar cikti basimiza kiyamet kopuyo abooww ,der baq sen meseleye ulke nerde dunya kiyamet nerde:)konyalilar restaurat larina giderim etliekmegi yeniden kesfetmisler sanki 5-6 tane lahmacun yerim.bilmem dusmanliklarini gormedim.kounistlerin dunyada siluetleri kalmadi kaldiki turkiye de sanki komunist ulkede ezilmiyo da ulkucu eziliyo yooo hepsi toptan ayni meseleyi yasiyo  dusmanlik yapacak olanlarini gormedim.cingeneler valla muhabbet olduu ararriz bikacini.yesil gosterdinm iatar hemen gobecikleri dusmanlikmi beklenir ondan.ermeni bizim orlarda ermeni yok  gormedim ben ermeni bak bu diye simdiye kadar.kurt vatandaslarimiz onlarda bizim vatandaslarimiz .sanmam bizim sitede yoklar ama bi halt ettiklerini gormedim onun disinda bi olaylar varsa herkesin kendi meselesi gibi vs. kasmayin kendiniz i o kadar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knowledge
    Knowledge's avatar
    Erkek
    crashboy bunu yazdı:

En büyük vatan hainide mit,jitem ve bu bakan gibi itlerdir.
    adam öldüren , isgence yapan, halka kursun sikan, daha gecen gün gözümüzün önünde olanlari gördük.
    semdinli....

aman diyim, bu kadar büyük konuşma arkadaşım. çok büyük bi genelleme yapıyosun.

Toplam Hit: 12551 Toplam Mesaj: 36