folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Türkiyede Bilgisayar Kullanımı Ve Güvenlik Sizce Ne Durumda?

Türkiyede Bilgisayar Kullanımı Ve Güvenlik Sizce Ne Durumda?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    hemen işi siyasete dökmüşünüz :)) ..
    bana kalırsa önce aileler şu interneti kabullenmeli.. şuan benim babam bile "sabahtan akşama kadar oturup chat yapıon başka ne yapıyon" gibi bi görüşe sahip.. ben adsli çok zor bağlattırdım halada zor ödetirim parasını.. Daha sonra gençler.. evt oyun bağımlılıktır ne kadar hack zart zurt varsa oyun dünyasıyla ilgilenenlerde vardır bunları hor görmemeliyiz oyun ne kadar lüzumsuzsa hackde o kadar lüzumsuz iştir.. onlar oyunda kaç adam vurmuş ona bakar hackle uraşanlar kaç site hacklemiş ona bakar.. onlar silent hillde bulmaca çözmeye çalışırlar hackerlar servera sızmanın yolunu ararlar.. bu nedenle oyunu bırakın hacke başlayın network örenin gibi bişey söylemen uygun değil onalrda sana hacki bırak oyun oynamayı öğren der :D ..

güvenliğe gelelim.. inanın hackle uraşanlar dışında hiçkimse pc güvenliğine önem göstermez.. antivirüs nedir bilmez.. ve bunlar üzerinden sivri zekalılar çok para kırar.. güvenlik Türkiyede sıfır bence.. en güzel örnek devlet siteleri ve şirket bilgisayarları.. Türkiye teknolojiye garip bi gözle bakıyor bilmiyorum.. ama sorun bence teknolojinin Türkiyeye geç gelmesi ve şuanki neslin yavaş yavaş bişeyleri öğreniyor olması..

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    iyiye gidio aslında
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ben açmışım bi cvp yazam.
    kötüye gidiyo...

tanıdııım çou arkadaşımn tek derdi msnden kız bulmak yapabildkleri maksimum şeyse oyun patchlemek...

Adamlara sadece ama sadece HTMLden bahsetseniz ya da ne bileim bi sitei ndirseniz şaşıolar.
    durum bu (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    geyik,tartışma,konuşma vs.vs. için takıldığım tek site tahribat sizce bu site neden varkii ......ben geyiğine ,kafa dağıymaya,boş zamanlarımı geçirmek için burdayım...ben oyun oynamam hack mack bi pok anlamam .......ve gördüğüm kadarıyla eskisi kadar eğitici değil artık hoja sen neden burdasın bütün gün bide o açıdan bak ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    dökümanlar bölümüne uğrayanlardanım..
    yeterli mi ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    yok lan ayak bastı yapsan yeter :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    basket felan oynamaya cıktıgım zamanlarda hatta okulda dahi muhabettler aynen şöyle: "akşam görcen sen ip ni ni ögrencem msnini heyklicem"....vs vs salakca şeler

bassinyourface
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    bu arada son 1 haftadır bende oyun bagımlısıyım warcraft III :S

bassinyourface
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bence basket oyna :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abüler bu adsl bizi yaltı valla lamerler türedi aslıdan lamerler bile denemz ama milet hep msn şifre calma yok bilemem hackleme az biraz kendiniz geliştirin internet gibi bi nimet avr elinizin altındsaaa onuda bulamayanlar ben hiç bizamn ne hacker olacam neden lamer ben bilgisayar uzmanı olacam amam herkonuda deigl bi konuda sizde hedef belirleyin ben dalımı güvenlik olarak seçtim sizde bi dal seçin ve ona yönelin ilerde cok düşünürsünüz sonra
Toplam Hit: 15491 Toplam Mesaj: 22