folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

............. ............ ........ . . . .................... ... . . . ........  ......... .... ..

siz anlayın .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

beleş ttnet wifi olan yerlerde giriom hat hızı 3 mbps ile 10 mbps arası degişiyor 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Parasını bizden kesmesinler faturalarımıza eklemesinler de ne bok yerlerse yesinler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu konuya attığım post neden silinmiş merak ettim doğrusu. İlginç..

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İnternet kullanımının çeşitli nedenlerle az olduğu bölgelere de park, müze, meydan gibi noktalara ücretsiz kablosuz internet noktaları kurulacak.

Bu sayede bölgedeki insanların hem iletişim teknolojilerine erişim imkanı arttırılacak hem de bu mekanlar arttırılıp daha işlevsel hale getirilecek.

sunun icin bile kuruluyor olmasi guzel. 10 kisiden 1 tanesi guzel bir amac icin kullaniyor olmasi bile yeter.

bir gun surada hakaret etmeden konuyu saga sola carpitmadan tartisin.

bulunca bizde bedava kullaniyoruz interneti. niye hemen konuyu otarafa bu tarafa cekiyorsunuz ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

İnternet kullanımının çeşitli nedenlerle az olduğu bölgelere de park, müze, meydan gibi noktalara ücretsiz kablosuz internet noktaları kurulacak.

Bu sayede bölgedeki insanların hem iletişim teknolojilerine erişim imkanı arttırılacak hem de bu mekanlar arttırılıp daha işlevsel hale getirilecek.

sunun icin bile kuruluyor olmasi guzel. 10 kisiden 1 tanesi guzel bir amac icin kullaniyor olmasi bile yeter.

bulunca bizde bedava kullaniyoruz interneti. niye hemen konuyu otarafa bu tarafa cekiyorsunuz ?

Niye bu kadar hassaslık gösteriyosun ki hocam ?  

Kimse olmayacak bişey yazmamış , ban yiyenler dahil.

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

ilk once parasini odeyen insanlara adam gibi hizmet versin oclari sonra millete beles net dagitsinlar

bu memleketde zaten oclarina hayat guzel namuslu serefli parasini vergisini odeyen adama rahat yok

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Hocam gereksiz banlar attığını ben de zaman zaman düşünüyorum ama bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana. Otu boku Türk Kürt, Ateist Müslüman ayrışmasına çekmenin anlamı yok.

literatur tarafından 02/May/15 12:40 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Abi bu konu lanetli mi önüne gelen ban yemiş?

Benim merak ettiğim internet sınırsız mı olacak? Eğer sınırsız olursa bu illerdeki vatandaşlarımızın "ihtiyaçları" dahilinde internete fazla yüklenmeleri bizi etkiler mi? AKK için öyle diyorlardı o yüzden var diyorlardı ama konunun yabancısıyım yanlış bir şey söylemek istemem. Alt yapımız uygun mu? Değilse daha geniş kapsamlı nasıl bir çalışma yapılacak?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    RETRET bunu yazdı

Parasını bizden kesmesinler faturalarımıza eklemesinler de ne bok yerlerse yesinler.

Benimde aklıma ilk bu geldi ki bence eklerler. Hangi iller olduğu belli mi acaba

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 5054 Toplam Mesaj: 36