folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamında Türkiye'nin 14 şehrine ücretsiz kablosuz internet erişim noktaları kurulacak. 

Kalkınma Bakanlığının hazırladığı DAP (Doğu Anadolu Projesi) eylem planına göre Türkiye'nin özellikle doğu şehirlerinin iletişim ve haberleşme altyapısı güçlendirilecek.

Elektronik haberleşme altyapısı olmayan yerleşim yerlerine altyapı çalışmaları sürdürülürken plan kapsamında GSM altyapısı olmayan bölgelere de yıl sonuna kadar mobil haberleşme altyapısının kurulması hedefleniyor.

İnternet kullanımının çeşitli nedenlerle az olduğu bölgelere de park, müze, meydan gibi noktalara ücretsiz kablosuz internet noktaları kurulacak.

Bu sayede bölgedeki insanların hem iletişim teknolojilerine erişim imkanı arttırılacak hem de bu mekanlar arttırılıp daha işlevsel hale getirilecek.

Ayrıca eylem planı içerisinde Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Organize Sanayi Bölgeleri'ndeki işletmeler için yüksek kalitede internet erişim imkanı sağlayacak olan fiber altyapısının da yaygınlaşması sağlanacak.

Tüm bu servislerden yararlanacak şehirlerimiz ise şu şekilde; Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli ve Van.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yasir kütahyada kurdu zaten de

amk su bedava elektrik bedava birde internet bedava sonunda bende dağa çıkacam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

bu sisteme en fazla 1 hafta süre veriyorum :)

İnternet yavaş diye wifi noktalarına molotof atarlar :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Föşist TTNet.  TTNet bise bahmiyy. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yasir kütahyada kurdu zaten de

amk su bedava elektrik bedava birde internet bedava sonunda bende dağa çıkacam

Simav da varmı ki :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Çekim gücü içerisindeki tüm yerleri parseller satarlar. Bu gözler İzmir Konak iskelesinin yan tarafındaki oturakların (sahilin kenarındakilerden söz ediyorum) 1-2 liraya kiralandığını gördü. İki genç hırbo millete sanki kendi yeriymiş gibi çay verelim, fotoğraf çekelim, çiğdem ister misiniz, su verelim diye cafede oturur gibi yer pazarlıyorlardı. İstemediklerini de oturtmuyorlardı.

Austen tarafından 30/Nis/15 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Beleş wifi üzerinden yapılacak bilişim dolandırıcılıkları sonucunda birçok faili meçhul dosya oluşur artık ne güzel ne güzel. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Föşist TTNet.  TTNet bise bahmiyy. 

Föşist değil doğrusu Foşik'tir doğru telafuz edelim lütfen :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Beleş wifi üzerinden yapılacak bilişim dolandırıcılıkları sonucunda birçok faili meçhul dosya oluşur artık ne güzel ne güzel. :-)

bazı şehirlerde kullandığımdan biliyorum kimlik doğrulaması yapmadan ağa bağlanamıyorsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    SUPERBICO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

bazı şehirlerde kullandığımdan biliyorum kimlik doğrulaması yapmadan ağa bağlanamıyorsun

kurulumunu yapan tanıdığımdı burdakini , tc kimliği ve telefon numaranı yazıyorsun mesaj geliyor şifre

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

kurulumunu yapan tanıdığımdı burdakini , tc kimliği ve telefon numaranı yazıyorsun mesaj geliyor şifre

Ben biran şifresiz ve kullanıcı adı olmadan paylaşım yapacaklarını düşündüm.

Söylediğiniz tarzdaysa güzel olur.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 5069 Toplam Mesaj: 36