Türkiyenin En İyi Hackerları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hackcyber
    Hackcyber's avatar
    Erkek
    Site admini olmak yada hazir kodlar site hacklemekle hacker olunmaz.. Bneim tanıdıgım 2 yada 3 kisi var gercekten isi bilen ama isim vermek istemem kendi sitelerinde bile isimlerini yayinlamiyorlar.bu lafimada atliyan cok kisi olur ama neyse.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    bence en iyi hackerlar Ctr teamdan maniac ve Holyone bide ben şimdi diyeceksiniz niye sen ? :) abi dünyada görülmemiş bir teknikle yeni keşfettiğim bir sistem ve açık sayesinde 700 tane php nuke sitesi hackledim daha okadar php nuke sitesi hackleyen varmı bilmiyorum :)

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delizm_sundu
    delizm_sundu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence doktoray dır.adamlar 45 dk da 1500 amerikan sitesini indirdi ne demeli ha tabi millet için illa imza gerekliya ondan hacker sayılmıyor...adamlar o kadar iyi olmasa o kadar basın la iç içe olmazlar...

bence doktoraydır...ha holyone da yapmış olduğu denyo programı ile saygıyı hakediyor saygılar

bilki hesap sorulmaz madist olandan

bilki hesap sorulmaz madist olandan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek

Doktor hackersa bende uzayliyim

Cc lerle varolmayan siteleri alip hackledik demekle olmuyor bu isler inamayanlar whois cekip arsiv sit6elerine bakabilirler.Bu isi ilk yapan lamer toplulugu ise dijitalangels diye bir gruptu

Tr de bilinen en iyileri kim derseniz.

Eskilerde meliksah vardi sonra birakti bu isleri  birde bigfoot var oda kadikoy belediyesinde bilgi islemde calisiyodu en son 

Misishoikan (buyuk ihtimalle yalnis yazdim) bide bu eleman iyiydi 

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaStOaTH
    LaStOaTH's avatar
    Erkek
    Doktoray hacklemedi 1500 siteyi hackleyen Akıncılar grubuydu Doktoray ı tanırım ve diyorum ki Doktoray bi s..ten  çakmıyoooo.     Bonzo sen uzaylı deilsin çünkü dediklerin%100 doğrudur :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkxboyz
    darkxboyz's avatar
    Erkek
    wallhi bir ara ben en büyük olacaktım ama son anda olmadı :D

ama bana kalırsa zehirhacker ve ben
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekselans
    ekselans's avatar
    Erkek
    olum cahil cahil konuşmayın lem bu işin en büyük iki simi vardır erdemri hacleyen ernosto ce Efsane020 başka büyük yok ötekilerde eminim bu işi ikisinden örenmiştir.:))))

[url=www.nevruzbaba.com][img]http://img467.imageshack.us/img467/5941/nevruzbaba4hw.jpg[/img][/url] [size=18][color=darkred]Nevruzbaba.com Dünya Türk Kulübü Açıldı[/color][/size]VATAN:::::......________________www.nevruzbaba.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MEKANSIZ
    MEKANSIZ's avatar
    Erkek
    ESkilerden MKTR TEAM vardi onlardi cok iyidi ama baya acilmislar herhalde sonra dailmak zorunda kaldilar...

GUNAHI VarmIDIR HOcaM?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İsmini duymamışsınızdır "PROFOSYONEL"

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

Walla Ben ce Tasarım Konusunda Doktoray Güzel. Bu araa telefon sapığına bir mesajım war. Kardeş İmmortal eğer benim bilfiğim immortal ise ben onun hem modt olduğu forumu hemde msn adresini ahckledim. Lamerin biri o tutturdu msn i hackle diye..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
Toplam Hit: 12914 Toplam Mesaj: 61