Türkiyenin En İyi Hackerları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek

HolyOne®, Stormy, DesertSun, ir2, isko [ Adam zone-h de 1. sirada idi bir aralar ] , Shopen [ulan antiRus ile Hackerim diye geciniyorsunuz ama AntiRus un yazari hakinda bir kelime edilmemis.] simdi bir anda elimden cikanlar bunlar

Hee Hack sadece indexi basmak değilidir ayoy-doctoroy olayida adam tasarimi iii caliyor baksana webwiz i forum kullaniyor sitede kullanilan eklemelerin % 80 www.webwizforums.com da yayinlaniyor éé birakinda 2-3 satir eklesin Wc nin Webmasteri imis ya.

birde kisisel sitesinde yazmiski turkiyedeki 2-3 hacker sitesi haric butun gruplar ya bizden ayrilanlar yada bizim kovduklarimizdir demis. ulen ilk bakista dini filan adam saniyorlar sitesine uye oluyorlar bir sure calisiyorlar sonda bakiyorlar adamin akli anca ipneliğe calisiyor kendisi CC ile domain aliyor onu indexliyor. adamin adini googlede aratmistim wc ye ilk uye olurken direk free acount a atilmis bir index cikti ki bu dini adam kufur ediyor :) li index inandirici gelmedi buyuk ihtimal ile kendisi alip hackledim dedi ne diyem buda iii hacker ise yukarda adi gecen kisiler dunyada sonsuza kadar adi gidecek kisilerdir. ki zaten bir cogunun oyle olacağinindan supem yok 2050 yilindaki tahribatin gorunusunu dusunuyorum ben :)

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ne bu yaa Herkesin Ağzında Bi Doktoray Var A.k Doktoray ın ßenden Arkadaşlarımdan Cc dilendiqi Günleri Bilirim bu 1 2. Si ise 45 dk 1500 iste bazısıda 10 dk 1500 site hackledi diyorlar a.k bırak 45 dk 10 saat e 1500 tane site hacklesinler ßende Neyim a.k Millet Doktorayı iLah Yapıyor ßeyninde Arkadaşlar Biraz Araştırın Kimler Vardı Kimler Gitti Belki YeniSinizdir ama Şöyle bi Eskiye Dönün Tahribatın iLk açıldıqı Günler o Zamanın Red Hack Team i Ne bilim oZamanki Hack Grublarını bi Araştırın öyLe Karar Verin Türkiyenin En büyük Hackerinin Kim olduqunu AyrıCa Türkiyenin En büyük Hackeri olduqunada inanmıyorum El Elden Üstündür Çünkü Senin Bildiqini O Bilir Benim Bildiqimi Bir Başkası Bilmez ... O Yüzden Bırakalım Bunlarıda Şimdi Uyuz oLdum Bi Konu Acıcam Türkiyenin En Büyük Lameri Kimdir Diye Bakalım Buna Ne Cevap VeriCeksiniz. :D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek

Zama konusunu dogru soyluyorlar ama Aylardir Fso lari ve fsolara post atacak programlari hazirladilar sonra tek tikta saldiriyi baslatilar serverlarin fso larin islemini bitirmesi filan o kadar surmus yani aciklama yi o sekilde yapti birisi bana

Tabii burada en buyuk lamer ortaya cikiyor :)

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BoMBeR

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovemberRain
    NovemberRain's avatar
    Erkek

MEKANSIZ bunu yazdı:
    -----------------------------
    ESkilerden MKTR TEAM vardi onlardi cok iyidi ama baya acilmislar herhalde sonra dailmak zorunda kaldilar...

yapmayın gençler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cous
    cous's avatar
    Erkek

ben bi tek "Zorbey"i bilirim hacker olarak.

cous. GraLL..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek

Lan olum dtp yi hackleyenleri sonra iskoya defalarca index basan insanlar var burada.Aytek Üstündağ yani holy bide rene.

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mesaj NovemberRain tarafindan 8 Temmuz 2008 (Sali) 2:43 tarihinde yazildi.

Mesaj MaviOnlineTeaM tarafindan 21 Agustos 2005 (Pazar) 11:25 tarihinde yazildi.

---------------------------

Şaka mı şimdi bu? 3 sene geçmiş:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

İskorpiçX yok iskorpitİ miydi neydi :D

NEDEN? (soru olarak)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

Mesaj NovemberRain tarafindan 8 Temmuz 2008 (Sali) 2:43 tarihinde yazildi.

Mesaj MaviOnlineTeaM tarafindan 21 Agustos 2005 (Pazar) 11:25 tarihinde yazildi.

---------------------------

Şaka mı şimdi bu? 3 sene geçmiş:D

Harbiden yaa...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 12863 Toplam Mesaj: 61