Turknet Candır Yav

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

ben kimsenin tavsiye etmediği doping ( millenicom ) 'dan hizmet alıyorum  baya bi mücadelemiz oldu ilk başlarda lakin 2 senedir fiberdeyim 100 mbit . Çok nağdir sıkıntılar çıkarsada kullanıyorumç

Geçen Ay : Uploaded: 650.63 GB Downloaded: 4.34 TB  

Bence bu internet işi biraz şans işi biraz oturdunuz yere bağlı bişi. Ofisimde 16mbiti zor alıyorum şehrin merkezi hat yok santral yok kazı çalışması imkansız. Ama allahın siktir ettiği apachi mekanındaki evime 100 mbit şaka gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Türk net işi şans işi şansın varsa iyi yoksa boku yersin gibi bişi 

Merhabaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hacılar superonline taahhütüm bitiyor 4 gün sonra. Az önce bir kere daha denedim turk.net ne kadar hız veriyor diye bir iki ay önce denediğimde 16mbit veriyordu şimdi 35mbit olmuş çok şaşırdım hemen başvurayım dedim fakat abone hizmet numarası geçersiz hatası alıyorum. Nedir bu olay ve nasıl çözülür? Ayrıca referans linki vermek isteyen varsa ikimizin işine de yarasın.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Hacılar superonline taahhütüm bitiyor 4 gün sonra. Az önce bir kere daha denedim turk.net ne kadar hız veriyor diye bir iki ay önce denediğimde 16mbit veriyordu şimdi 35mbit olmuş çok şaşırdım hemen başvurayım dedim fakat abone hizmet numarası geçersiz hatası alıyorum. Nedir bu olay ve nasıl çözülür? Ayrıca referans linki vermek isteyen varsa ikimizin işine de yarasın.

https://turk.net/p/BWE88AD24RVM/ buyur hocam kullanabilirsin. Abone hizmet numaran yok ki senin telefon numarasi yada adres ustunden basvursan?

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

https://turk.net/p/BWE88AD24RVM/ buyur hocam kullanabilirsin. Abone hizmet numaran yok ki senin telefon numarasi yada adres ustunden basvursan?

Hocam sanırım şu anki abone numarasını istiyor, bütün işlemleri onlar yapacak galiba internet taşıma gibi gibi. Bir türlü kabul etmedi.

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

en yakın sıkıntıda götte patlar turknet

Hacı şirket işi görecek adam almasın ama evde kullanan adamın götünde patlıcak bir şey yok ki.

Alıyon beğenmezsen ay bitiminde 1 tl bile ceza ödemeden istediğine geçiyorsun.
    Buna bir tane alternatif göster. Superonline ile kavga dövüş girdim dedim ben size girerim bir ay deneme yapalım. Adamlar ok ama 100 tl olur o dediler ve öyle de kestiler.

Bu firma haricinde bir kişi bile denetmiyor kendini.
    Alıyorsun sike sike sike o tahhattüd bitesiye kadar ödeyecen. Bak adam hizmet vermese bile ödüyorsun. Dava da açamıyorsun sözleşmede bakım arıza durumlarında da fatura kesilir diyor.

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

edit: çift post olayı sorry

oinomaos tarafından 02/Oca/18 16:02 tarihinde düzenlenmiştir

Anıl
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Bende baya memnunum cafe için 2 tane hat kullanıyoruz ikiside 60 in altına inmiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

Hocam sanırım şu anki abone numarasını istiyor, bütün işlemleri onlar yapacak galiba internet taşıma gibi gibi. Bir türlü kabul etmedi.

Bende tasidim hatti ttnet'ten hocam. Normal telefon numarasiyla filan basvurumu yaptim sonra onlar benden istedikleri bilgilerle bir sozlesme hazirlayip sana gonderiyorlar. Senden abone numarasi istemiyor ki. Kaldi ki turknet abonesi degilsin ki abone no olsun. Sen normal bilgilerini doldurucan onlar sana donecek zaten.

_ICEMAN_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

referans isteyenler varsa,

Davet kodu: NCN88WS88OQN

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 91210 Toplam Mesaj: 165
turknet