folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet Sistemlerine Erişim Kapandı

Turknet Sistemlerine Erişim Kapandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

2 yıldır TUrKNET kullanıyorum. Hiç bir zaman sorun yaratmadı bana. Santrale 150 metre sanırım evim ondanda olabilir. Yalın kullanıyorum. Ama başvuru ve hat açtırma süreçlerinde çok uğraştırmışlardı. Değdi :). Şuanki durum.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Ben de Türknet'liyim ama şu anda herhangi bir sıkıntı yok.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

Turk.net'in, AAA server patladı ve aboneler authentication olamadı. Bu ilk kez yaşanan bir durum değil. DNS ip değişikliği ile düzelebilecek bir durum değil yani.

Pandemi sürecinde abone sayısı katlanarak arttı ama altyapısı malesef bu kapasiteye hazır değil henüz. Bir an önce altyapı yatırımı yapmaları gerekiyor, yoksa çok hızlı kan kaybedecek.

Edecek değil ediyor. Eskiden çok olumlu yorum okurken şimdi millet fena şekilde turknetten kaçıyor. Telekom sanki eski müşterileri tekrar topluyor gibi

Sıra tekrar telekoma dönene kadar çok firma var be :) devir taahhütsüz devri.. 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet'ten bıkanlar Fixnet deneyebilir. Yeni paket çıkarmışlar 35 megabit 74 lira taahhüt yok. Sıfırdan yeni abonelikte kurulum ücreti alıyorlar. Nakil ücretsiz.

https://www.fixnet.com.tr/eviniz

Bence bir deneyin beğenmezseniz öbür ay başka bir firmaya taşırsınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet'ten bıkanlar Fixnet deneyebilir. Yeni paket çıkarmışlar 35 megabit 74 lira taahhüt yok. Sıfırdan yeni abonelikte kurulum ücreti alıyorlar. Nakil ücretsiz.

:) ev icin aliyorsan 35mb 74 TL, sirket icin aliyor isen 35mb 275 TL

Arada bir fark göremedim, bu nasil bir fiyat politikasi anlamadim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hocam yılda 4 kere operartör değişikliği vardı diye hatırlıyorum. girdiğinde 3 ay çıkamıyorsun hesabı. tahattütten bağımsız. yanlışta hatırlıyor olabilirim ama başıma gelmişti böyle birşey.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

9.9.9.9

9.9.9.10 dnsleri girince internete çıkış yapamıyorum. DNSleri 192.168.1.1 192.168.1.2 yapınca internete girebiliyorum.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

• Aşağıda bulunan paketler akıllı sınırsız özelliğindedir. 100 Mbps'e Kadar paketimizde en düşük hız 35 Mbps, 35 Mbps'e Kadar paketimizde en düşük hız 8 Mbps, Gece 00:00-08:00 saatleri arasında alt yapının desteklediği en yüksek hızı alırsınız.

sanki gece 12ye kadar 35i nah görürsün diyo gizli gizli

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

• Aşağıda bulunan paketler akıllı sınırsız özelliğindedir. 100 Mbps'e Kadar paketimizde en düşük hız 35 Mbps, 35 Mbps'e Kadar paketimizde en düşük hız 8 Mbps, Gece 00:00-08:00 saatleri arasında alt yapının desteklediği en yüksek hızı alırsınız.

Telekom altyapısı üstünden hizmet verdiğinden yoğun saatlerde olabilecek olası hız düşmelerinde kendini garantiye alıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Telekom altyapısı üstünden hizmet verdiğinden yoğun saatlerde olabilecek olası hız düşmelerinde kendini garantiye alıyor. 

turknet kurumsal da 100mbps 99 tl idi değiştimi bilmiyorum

Toplam Hit: 16372 Toplam Mesaj: 44
türknet kapandı çalışmıyor