folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet Sistemlerine Erişim Kapandı

Turknet Sistemlerine Erişim Kapandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek

Türknet'te sorun hala devam ediyor galiba. Bugün 15 kere falan internetim kesildi. Her seferinde hızımda da değişiklik oluyor. Destek kaydı açtım, 1 haftaya halletmezlerse TTNET yolu göründü gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Bu gece Oyunlardan atiyordu. 02:00 dan beride internetim kesik. Turknete geçtik sıkıntılar başladı şansıma ben

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

şuan da gitti bi sıkıntı yaşayan var mı yoksa tek sıkıntı bende mi

kıl olan yer kaşınır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Türknet'ten tek sorun yaşamayan benim galiba :) Hem evde ev dükkanda kullanıyorum dükkana 75 Mb bağlatmıştım fiyat farkı vermeden. Evi çok daha sonra bağlattım 35 Mb verdiler 10 TL fark verdim 88 Mb oldu. Tek sıkıntım 2 aydır falan dükkan 51 Mb'e sabitlenmişti 3 gün önce destek kaydı oluşturdum dün düzelttiler 78 Mb oldu. Kesinti falan da olmuyor hiç.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Şuan sitelerine ulaşamıyorum sizde durum nedir ?
    9 gündür telekom ekipleri gelecek kontrol edicek hikayesi dinliyorum destek kayıtlarında ama ne gelen var ne giden. Bina telekom ankastresinde nasıl bi sıkıntı olabilir ki internet gider anlamış değilim. A.K. kutusu darmadağın zaten işin içinden nasıl çıkacaklar onu da anlamış değilim.

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MorganBlacK bunu yazdı

9 gündür telekom ekipleri gelecek kontrol edicek hikayesi dinliyorum destek kayıtlarında ama ne gelen var ne giden. Bina telekom ankastresinde nasıl bi sıkıntı olabilir ki internet gider anlamış değilim. A.K. kutusu darmadağın zaten işin içinden nasıl çıkacaklar onu da anlamış değilim.

Kablonet ile denedim siteye girilmiyor. Buda yeni moda. Bağlantıda sıçınca müşteriler müşteri hizmetlerine yazamasın diye siteyi kapatıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MorganBlacK bunu yazdı

Kablonet ile denedim siteye girilmiyor. Buda yeni moda. Bağlantıda sıçınca müşteriler müşteri hizmetlerine yazamasın diye siteyi kapatıyorlar.

yakındır vedam. Uydunet çekici geliyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Twitter üzerinden yazabilirsiniz.

Twitter.com/turknetdestek

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Twitter üzerinden yazabilirsiniz.

Twitter.com/turknetdestek

ona da cevap yok ki hocam. instagram twitter her yerden yazıyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bunlar babadan oğula nesil herhalde, ben de yaklaşık 2 aydır millenicom'la ping sorunu yaşıyorum.

İbnelerin verdiği modem sorunlu, adamlar kabul etmiyor.

Fiber internet kullanıyorum gün içinde dalgalanmadan internete giremiyorum diyorum,  tesisatınızda sorun yok sorun sizde diyorlar.

En sonunda kadere lanet ettim bu yavşakları, göt etmek için 270 TL'ye fiber modem aldım, 1 haftadır kullanıyorum sorunum çözüldü ama giren bana girdi.

Kullanmadığım modemin kirasını ödüyorum, ona mı yanarsın 270'e mi yanarsın..

Toplam Hit: 16374 Toplam Mesaj: 44
türknet kapandı çalışmıyor