folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

telefonla destek yok gibi. turknet uzerindende cevap veriliyor gecte olsa. benle telefonla irtbata gecin dedim aradilar.şu an cok memnnunum bu kadar hizi gormedigimiz icin iyi geldi bu) ttnetten ciktim. 160 tl borc cikti. 120 tl sin turknet karsiliyor.ve ev teli parasi veriyordum her ay 26 tl ondan kurtuldum.1000 dk ucretsiz veriyor. 1 ayda bedava internet veriyor.iyi gidiyor şimdilik.

sansar55 tarafından 16/Haz/19 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Turknet in bu ülkeye yaptığı kıyağı kimse yapmadı amk. 

Diğer servis sağlayıcılar 50 70 gb gibi komik rakamlarla kotalı internet verirken bunlar önce 250 yaptı sonra komple kaldırdı 

Şuan dada ttnet in daha pahalı ve 2 yıl kontrat ile 16mbps verdiği yerde 75mbps e kadar genelde 50 60 Mbps civarında internet alıyorum upload hızı da 4mbps

Daha ne yapsın adamlar hiç birşey dörtdörtlük değil sonuçta 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

O hız testini tr icinde değilde amsterdam almanya gibi ülkelere yapın bakalım orda hız kac cıkacak :)

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Bu durum benim işime yarayabilir gibi. Tabi önce tüketici hakem heyeti kararını beklemek gerekecek. 

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Bu durum benim işime yarayabilir gibi. Tabi önce tüketici hakem heyeti kararını beklemek gerekecek. 

Yaramaz. 30 Haziran son tarih. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Benim olduğum bölgede altyapı 50 mbit e kadar destekliyor. Turkneti aradığımda 35 mbit verebiliyoruz dedi. Türk telekomla yaptığımız anlaşma gereği 35 mbit verebiliyoruz yoksa 50 mbit kadar desteklediğini kendide söyledi. Türk telekom bir çözüm bulmuş herhaldr yan firmalar için. Bide evde şuan türk telekom 35 mbit var. Bayiye gittiğimde max 24 mbit alabilirsiniz diyor. Evde şuan 35 mbit nasıl var diyorum. Ekranını gösterdi 24mbit çıkıyor. Akn kalkınca kendilerince hız kesmişler anladığım kadarıyla.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Biri memnun diğeri değil bu sonsuza kadar sürüyor . Bölgende birinden Öneri almadan internet kurulmaz , tr de.

yine fayda etmiyor, aynı bölgede yanyana kullanan iki arkadaşımdan birisinin hep sorunu var, birisinin dünyanın en mutlu insanı. ben de NetSpeed'e geçtim 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Benim olduğum bölgede altyapı 50 mbit e kadar destekliyor. Turkneti aradığımda 35 mbit verebiliyoruz dedi. Türk telekomla yaptığımız anlaşma gereği 35 mbit verebiliyoruz yoksa 50 mbit kadar desteklediğini kendide söyledi. Türk telekom bir çözüm bulmuş herhaldr yan firmalar için. Bide evde şuan türk telekom 35 mbit var. Bayiye gittiğimde max 24 mbit alabilirsiniz diyor. Evde şuan 35 mbit nasıl var diyorum. Ekranını gösterdi 24mbit çıkıyor. Akn kalkınca kendilerince hız kesmişler anladığım kadarıyla.

bu da ilginç bir konu, ben araştırma yaparken Türknet banada 35 dedi maksimum, ttnet 50 dedi, netspeed 75 dedi. Netspeed kullanıyorum. 71- 72 arası alıyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ortada bir risk var eğer sorun çıkarsa muhatap bulmak mümkün değil sorun çıkmazsa kullanıyorsun. Denemek lazım biraz şans işi. Ben türknet kullanıyorum ama 1 ay bedava kullanacağım diye kimseyi bulaştırmak istemem olur da bir sorun yaşarsa muhatap bulmak zor çünkü. Türknet atılım yapacaksa bu işe bir çözüm bulmalı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

ben turknet kullanıoyrum, 8 aydır, gayet memnunum, 60mbit down. 25mbit. upl. alıyorum, 1 kez sıkıntı çekmiştim, ertesi gün çözmüşlerdi, yer ankara etimesgut. 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 12920 Toplam Mesaj: 30
türknet