folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    wert bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    endenius bunu yazdı

her frekns değişiminde uydu sektöründekilerin yüzü gülüyor

e bundan sonra frekanstan frekansa gülecek :D

hatırlatma için teşekkürler

niye öyle bişey oluyo ki, uydu alıcıları otomatik bulmuyo mu? bizim makine 6-7 senelik vardır ama çok rahat ayar çekiliyo, oto buluyo filan yeni cihazlarda daha kolaydır diye düşünüyorum. burda atarlı olarak sormuyorum merak ettim diye cidden soruyorum yanlış anlaşılmasın :)

hoca herkezde seninki gibi makina varmı şebeke tarayan yada şöyle diyeyim herkez anlıyormu kanal listesini bile uyducuya ayarlatan dünya kişi var bu seferde uyducuların önünde kuyruk oluşur

uydu alıcımı kaldı laaa bu devirde :D

çanak direk benim tvye bağlı 

tvye entegre olnlar verimli olmuyor hocam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

dreambox 500s le uğraşıyoruz yav baya hd kanal gelmiş izleyemiyoruz para olsa da atlanta hd box alsak :| bu next minixler nasıl kullanan var mı?

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

dreambox 500s le uğraşıyoruz yav baya hd kanal gelmiş izleyemiyoruz para olsa da atlanta hd box alsak :| bu next minixler nasıl kullanan var mı?

bende de dreambox 500s vardı dün next Minix Black+PLUS FULL aldım. dün akşam kurulumu yaptım da geceyi bekleyemedim. bu akşam gidince bakıcam otomatik güncellemiş olması lazım. 

cihazda usb giriş var. istersen usb bellek tak film izle. istersen wifi adaptör takarak ip tv izle. istersen usb belleğe izlediğin yayını kaydet. güzel cihaz kumandasında da tv için ses açma, kapama tv kapama ve source tuşları var. tv kumandasını kullanmaya gerek kalmıyor. hd kaliteside gayet iyi.

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    wert bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    endenius bunu yazdı

her frekns değişiminde uydu sektöründekilerin yüzü gülüyor

e bundan sonra frekanstan frekansa gülecek :D

hatırlatma için teşekkürler

niye öyle bişey oluyo ki, uydu alıcıları otomatik bulmuyo mu? bizim makine 6-7 senelik vardır ama çok rahat ayar çekiliyo, oto buluyo filan yeni cihazlarda daha kolaydır diye düşünüyorum. burda atarlı olarak sormuyorum merak ettim diye cidden soruyorum yanlış anlaşılmasın :)

hoca herkezde seninki gibi makina varmı şebeke tarayan yada şöyle diyeyim herkez anlıyormu kanal listesini bile uyducuya ayarlatan dünya kişi var bu seferde uyducuların önünde kuyruk oluşur

uydu alıcımı kaldı laaa bu devirde :D

çanak direk benim tvye bağlı 

tvye entegre olnlar verimli olmuyor hocam :)

deniyorum şimdi 42 lm 640s için lg

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

hocam bnim uydu show fkanald falan hic bisi bulmuor hocam nasil yapicaz bu isi :S trt falan cik 10 tane dandik kanal baska hic biri yok normal elle giriorum bulmuor

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

hocam bnim uydu show fkanald falan hic bisi bulmuor hocam nasil yapicaz bu isi :S trt falan cik 10 tane dandik kanal baska hic biri yok normal elle giriorum bulmuor

transf hocam 4A uydusunu yükleyeceksin 

entegre değilse uydu forumlarında yazılımları vardır güncelleyi verirsin usb girişi varsa flash diskden günleyebiliyor kendinisi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

ilk bende de aynısı oldu hocam   detaylı arama yap çıkıyor hepsi.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

transf hocam 4A uydusunu yükleyeceksin 

entegre değilse uydu forumlarında yazılımları vardır güncelleyi verirsin usb girişi varsa flash diskden günleyebiliyor kendinisi

hocam sorun suki cihazda usb girisi falan yok milattan kalma bi cihaz gibi :D bu isi baska bi turlu halletmem lazim 

@JahR   yok hocam kac kere denedim cikmior sinyal bulmuor zaten ki kanal ciksin 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

hacı uydunun frekanslarını değiştirdinmi. detaylı bilgi burda

http://forum.donanimhaber.com/m_93469832/tm.htm

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    pesimistzombie bunu yazdı

bende de dreambox 500s vardı dün next Minix Black+PLUS FULL aldım. dün akşam kurulumu yaptım da geceyi bekleyemedim. bu akşam gidince bakıcam otomatik güncellemiş olması lazım. 

cihazda usb giriş var. istersen usb bellek tak film izle. istersen wifi adaptör takarak ip tv izle. istersen usb belleğe izlediğin yayını kaydet. güzel cihaz kumandasında da tv için ses açma, kapama tv kapama ve source tuşları var. tv kumandasını kullanmaya gerek kalmıyor. hd kaliteside gayet iyi.

dreamboxa göre görüntüsü nasıl sd kanallarda? dreamboxun sd performansına bayılıyorum biraz çekinceliyim açıkcası benim de aklımda minix black almak var.

:|
Toplam Hit: 9324 Toplam Mesaj: 71