folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

4a çıkmayan lar 2a2c2b ne varsa onu seçip (tek tek deneyin) 11844 v 2222 deneyin gold master 9400 tarihi eserde yedi az önce :D

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

La olum 251 kanal buldu diyor Atv, show, star yok.Saçma sapan şeyler var.Niye böyle, niyeee

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

benim alıcıda 4a çıkmıyor nasıl yapıcam arkadaşlar

abi isimlerin bi önemi yok, onlar sadece tanım. yani atıyorum hotbird de 1 2 3 frekanslarını koymuşlar, oto aratınca o uydudan o frekansları bulup onun listesine ekliyo. türksat 1c de 4 5 6 yı taratıyo misal. ama sen manuel aramada türksat 1c yi seçip frekans olarak 4a'nınkileri girersen 4a nın frekanslarını türksat 1c listesine ekler.

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kablo tv rulzz :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

La olum 251 kanal buldu diyor Atv, show, star yok.Saçma sapan şeyler var.Niye böyle, niyeee

Aynen benimde öyleydi, bi kaç defa tarattım aynı şekilde. yani kanal arama yaptım tekrar tekrar

atv, star bulundu.

show yok, euro show mu ne var.

kanal d yok bende de

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ya hiç birinizin uydusunda kör tarama özelliği yokmu 

diğer post dan copy

sunyy2003 bunu yazdı

lg de kör tarama özelliği var tp filan girme kör tarama ile tarama şeklini seç otomatik taramatya gir orada en son eskiler silinsin mi diyor sil diyorsun bu kadar 

hatta yeni uydu alıcılarının alayında kör tarama var tp ile filan uğraşmayın makinenizi az kurcalayın daha ne özellikler var bu basit de tek sıkıntı tek tek elle kanalları eskisi gibi yapmak lg için filan editörler var önce kanalları usb ye atıneditör de istediğiniz gibi ayarlayın hatta durun size benim kanalları paylaşayım hazır son sistem yapmanız gereken 2 dosyayı usb belleğe atınusb yi takın lg tv nize sonra settings tuşuna basılı tutun menü kapanınca 1105 basın hemen peşinden ok tuşuna usb cloning e girin oradan üstteki menü işte %100 olunca olay biter

rarladım dosyaları rardan çıkartıp atın

http://www.dosya.tc/server35/mnpkzC/GlobalClone00001.rar.html 

edit: çok kötü yazmışım 

yeni uydu alıcıların da (led tv lerin kendi içindeki uydu alıcıları da dahil ) kör tarama diye bir özellik var bunun sayesinde tp girmeden çok kolay şekilde tarama yapabilirsiniz. Genellikle otomatik tarama menüsünün içinde oluyor tarama şeklini sağ sol ayarı ile (bu tabi değişir) değiştirip kör taramayı seçin ve bu şekilde tarama yaptırın size sorucak eskiler silinsin mi diye ok derseniz eski tpler silinir yeni kanallar bulunur çok basit bir işlem artık tp den filan anlamanıza gerek yok. yukarıda verdiğim de ise lg tv kendim öne ayarladım sonra editörde düzenleme yaptım bunu direk lg tv ye update ederseniz hiç birişlem yapmazsınız

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

çıkmayan kanalları aşağıdaki linkten bulup dener misiniz?

http://uydu.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Dün bi arkadaşım sormuş ucuz bişeyse uğraşmayayım direk vereyim ayarlasınlar diye adam 30 lira demiş şok olduk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Değişen kanal frekansları için oto arama frekansı
    11844 dikey 2222 fec3/4
    burada çıkan kanallar , alttakinde oto taramada çıkmıyor. örn cine 5

yada
    11747 yatay 27500 fec 5/6
    burada oto taramada çıkan kanallar. üsttekinde çıkmıyor. örn kanal a ve b

neden acaba.

ayrıca her ikisinde de diger kanalların gösterimde bi sıkıntı yokken.

bengütürk tv ulusal tv ve halk tv de mozayiklenme karelenme oluyor, dünden beri

bugün tv de sıkıntı yok.

samanyolu ve samanyolu haber tv de de sıkıntı var.

uçanteneke ? öm de göndermiştim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

benim alıcıda 4a çıkmıyor nasıl yapıcam arkadaşlar

abi isimlerin bi önemi yok, onlar sadece tanım. yani atıyorum hotbird de 1 2 3 frekanslarını koymuşlar, oto aratınca o uydudan o frekansları bulup onun listesine ekliyo. türksat 1c de 4 5 6 yı taratıyo misal. ama sen manuel aramada türksat 1c yi seçip frekans olarak 4a'nınkileri girersen 4a nın frekanslarını türksat 1c listesine ekler.

ABİ NİE ÇIKMIO O ZAMAN BU KANALLAR :D

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 9332 Toplam Mesaj: 71