folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Twitter , Facebook Kapandı!!! Dns Değiştirmeyi Yemiyor.

Twitter , Facebook Kapandı!!! Dns Değiştirmeyi Yemiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

Çok fazla film ve oyun oynamışsınız lan :D

birazdan telefonlarınızı ele geçircekler bekleyin :D :D .

Yok öyle bişey savaşta falan değiliz işgale hiç değiliz millet türkiye lokalde abanıyor.TTnet kullanıyorum teldende girdim pcdende bişey yok herşey stable hayal kurmayın.

Busiest men find the most time....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Devirelim şu hökümeti :D darbe yakındır beyler direnin !!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

amk ya hotspotda işe yaramadı bende girmiyo fb ve twittera

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    Oo daha Facebook'a Twitter'a giremiyorsanız Başbakanliga nasıl gireceksiniz :p

Bu niymiş la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

chp karizmasını fena çizdi bu olaylarla.

-maratonda çekilen resmi binlerce kişi köprüden taksime geçiyor diye paylaştı.

-onlarca yalan haber verdi chp'ye yakın yayın organları.

-hele bu en beteri. facebook da yunan sayfalarından yardım, destek istediler.

pazartesi olmadı salı günü bu olaylar durulacak. sonra ortada chplilerin yediği naneler kalacak. darbe diye bekleyen solcular artık bu ülkenin eskisi gibi olmadığını idrak edecek.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan5816
    furkan5816's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

pazartesi olmadı salı günü bu olaylar durulacak. sonra ortada chplilerin yediği naneler kalacak. darbe diye bekleyen solcular artık bu ülkenin eskisi gibi olmadığını idrak edecek.

aynen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    Gezi parkı eyleminin manasını yitirdiğini amacından saptığını söyleyen 400 polis memuru rozetlerini geri alıp işbaşı yapmış. Bunu yayalım. :)

Bu niymiş la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

http://www.ensonhaber.com/bogazici-koprusu-trafige-kapatildi-2013-06-01.html

bumu maraton resmi ??

chp yayın organları dediğin dünden beri yabancı kanallardan izliyoruz olayları bu gün tr kanalları verebildi haberi hangisi yalan haber ve darbe hazırlayan haber ?

pazartesiye kalmadan inşallah olaylar daha çabuk biter

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

Denedim google chromeden girmiyor ama iexplorer den falan girmekte.

kıl olan yer kaşınır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

http://www.ensonhaber.com/bogazici-koprusu-trafige-kapatildi-2013-06-01.html

bumu maraton resmi ??

chp yayın organları dediğin dünden beri yabancı kanallardan izliyoruz olayları bu gün tr kanalları verebildi haberi hangisi yalan haber ve darbe hazırlayan haber ?

pazartesiye kalmadan inşallah olaylar daha çabuk biter

sabah 5-6 arasında kadıköyden geçenleri naber medya dan canlı izledim. 200 en fazla 500 kişi vardı. ilk başta düz biçimde girdiler köprüye sonra yan tarafta tek sıraya geçtiler. ensonhaberdeki resim o saatlerde çekilen resim benim bahsettiğim resim değil. facebook'a şu an erişebilsem göstereceğim chp sayfasının paylaştığı resmi. dün akşam milleti galeyana getirmek için binbir tane yalan haber yayınladılar. yok panzer çocuğun üstünden geçti, yok emniyet müdürlüğünde işkence yapılıyor koşun, in hotele özel tim girdi 3 kişi öldürdü gibi. yayınlayıp yayınlayıp sildiler. darbe konusunda yayın organları bişey demiyor bu eyleme katılanlar yazıyor, twittera ulaşabiliyorsan yazdıklarına bi bak.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 10010 Toplam Mesaj: 76