folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Twitter , Facebook Kapandı!!! Dns Değiştirmeyi Yemiyor.

Twitter , Facebook Kapandı!!! Dns Değiştirmeyi Yemiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

open dns giriyor.

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Bu millet seni nası yukarıya taşıdıysa bianda aşşağı indirmesinide bilir. Kendini haltan yüksek görürsen böyle burnunu yere sürterler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Bu millet seni nası yukarıya taşıdıysa bianda aşşağı indirmesinide bilir. Kendini haltan yüksek görürsen böyle burnunu yere sürterler.

yok be hocam nereye gelıyor ? Asker darbe de yapamıyor artık

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan5816
    furkan5816's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

yok be hocam nereye gelıyor ? Asker darbe de yapamıyor artık

Ne kadar darbe meraklısısınız. iradenizi sandıkta gösterin. asıl halkın gücü orada belli olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

m.facebook.com

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

yaw bide şöyle düşünün facebook google vs. bunlar türkiye ve türk vatandaşlaerı üzerinden para kazanıyor fakat türkiye cumhuriyeti devletine dolayısıylada bizlere beş kuruş vergi ödemiyor. az uz miktar para değil milyon hatta milyar dolarlık vergi alacağını alamıyor devlet bir şekilde bu parayı almaları lazım. bunun için yapılıyor olabilir.

kime ne la milletin facebokundan.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    NuLL29 bunu yazdı

yaw bide şöyle düşünün facebook google vs. bunlar türkiye ve türk vatandaşlaerı üzerinden para kazanıyor fakat türkiye cumhuriyeti devletine dolayısıylada bizlere beş kuruş vergi ödemiyor. az uz miktar para değil milyon hatta milyar dolarlık vergi alacağını alamıyor devlet bir şekilde bu parayı almaları lazım. bunun için yapılıyor olabilir.

kime ne la milletin facebokundan.

Çok sağlam espiri. Seni gidi seni..

Bi an gerçek söylüyosun zannettimde sonra bi insan bu kadar geri grüşlü, saçma sapan düşünen, bu kadar basit olamaz dedim ve direk espiri olduğunu anladım :)

iLLuMiNaTi tarafından 01/Haz/13 22:24 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

o değil de ara ara kapanabilir, insanlar sosyal medyadan toplanıyorlar.. birçok müridin sitesi de var,şunu okuyup uygulayabilirseniz süper olur size kalmış tabi: http://buradasin.blogspot.com/2013/06/diren-gezi-parki.html

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Ağbicim, kapanıyor mapanıyor diyorsunuzda. Söylediğiniz iki siteninde, ne kadar boktan olduğunu biliyoruz. 2 Gün öncede facebook'ta sorun vardı, devamda ediyor. Dns falan yok, bir giriyor, bir girmiyor. Twitter'de sorun yok giriyorum, tweet'te atıyorum. Sitelerin kendi sorunu, sizede milyarlarca kişi girse hoş olurmu :)

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben de çok duydum fakat denk gelmedim.

Bence millet yürüyüş yaparken mobilden giremiyor çünkü 3G ler kilit durumda. Sonra yaygara kopariolar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 10012 Toplam Mesaj: 76