Twitter Kapatıldı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

twitter'ın yasaklanmasnı savunan adamların olduğu bir "bilişim" forumu.

Dur bakalım daha neler göreceğiz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

abi bende bi sıkıntı yok.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı

Arkadaşlar, sizin evinize gelen misafir istediği gibi evinizi kullanıp eşyalarınıza dokunsa sizi siklemese ona tahammül eder misiiniz? Aman ellesin, özgür sonuçta falan der misiniz? Twitter birçok devlet yönetimine anında erişim ve bilgi servisi yetkisi vermişken Türk devletine tanınmadı bu haklar. Türk mahkemelerinin kararlarını da siklemediler. Madem bu ülkede yayın yapıyorsun ülkenin kanunlarına uymak zorundasın. 

Fakat ben yine de karşıyım kapatılmasına. Bir alternatif çözüm bulunmalıydı. 

ben devletin malı mıyım beni parasını biriktirip satın mı aldı? asıl devlet hepimizin malı danalar gibi vergi veriyoruz devleti çeviren yürüten bizim gibi memurlar.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu. Tamam, sen istediğin gibi devam et.

buna yanıt atmıştım, yanlış mı anlamışım? sinirliyim yanlış anlamış olabilirim.

arkadaş twitter'in diğer devletlere istihbarat sağladığını kastediyor. türkiye'ye verilmemiş sanırım bu imtiyaz.

ama zaten burada bir tezat yok mu hocam. yani neden devletlere böyle bir hak verilsin ki. yani şu an böyle bir hak olsa sabahı tarladan domates toplar gibi twit atanlar evinden toplanacak. ayıbı ayıpla örtemeyiz ki.

Evet, kesinlikle tezat var. Ama madem ki gerçek bu, o halde devlet elindeki kozu oynamalı. Öyle çifte standart yapılmamalı. Bence herkes Türk devleti kapı gibi iradesini ortaya koyduğu için sevinmeli. Çünkü zaten birkaç gün içinde tekrar açılacak. Sonsuza kadar kapalı kalmayacak, sadece bir göz dağı. 

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mektepli bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı

Arkadaşlar, sizin evinize gelen misafir istediği gibi evinizi kullanıp eşyalarınıza dokunsa sizi siklemese ona tahammül eder misiiniz? Aman ellesin, özgür sonuçta falan der misiniz? Twitter birçok devlet yönetimine anında erişim ve bilgi servisi yetkisi vermişken Türk devletine tanınmadı bu haklar. Türk mahkemelerinin kararlarını da siklemediler. Madem bu ülkede yayın yapıyorsun ülkenin kanunlarına uymak zorundasın. 

ben devletin malı mıyım beni parasını biriktirip satın mı aldı? asıl devlet hepimizin malı danalar gibi vergi veriyoruz devleti çeviren yürüten bizim gibi memurlar.

arkadaş twitter'in diğer devletlere istihbarat sağladığını kastediyor. türkiye'ye verilmemiş sanırım bu imtiyaz.

ama zaten burada bir tezat yok mu hocam. yani neden devletlere böyle bir hak verilsin ki. yani şu an böyle bir hak olsa sabahı tarladan domates toplar gibi twit atanlar evinden toplanacak. ayıbı ayıpla örtemeyiz ki.

Evet, kesinlikle tezat var. Ama madem ki gerçek bu, o halde devlet elindeki kozu oynamalı. Öyle çifte standart yapılmamalı. Bence herkes Türk devleti kapı gibi iradesini ortaya koyduğu için sevinmeli. Çünkü zaten birkaç gün içinde tekrar açılacak. Sonsuza kadar kapalı kalmayacak, sadece bir göz dağı. 

tamam da hocam bu kapatılma olayı sırf bu yüzden olmadı ki. neden kapatıldığı aşikar.

ayrıca zamanında google ile de problemler yaşandı. vergi verilmiyor diye olaylar oldu. sonuç yine bildiklerini yaptı adamlar. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Twitter Düzeldi, Dağılabilirsiniz.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Twitter açıldı mı ?

T-Bag tarafından 21/Mar/14 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

Oyun yeni başlıyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı

@mektepli   sen nerden yaşıon hocam ? türkiyedesin amerika isviçre norveç gibi özgür düşüncelerin olduğu bi yerde değilsin.yüzden de böle 3.dünya ülkelerine yetki vermemekle en doğrusnunu yapıyor.çünkü herkes düşüncelerini paylaşmakta özgürdür.amerikada twiter e böle abuk subuk ben bunu beğenmedim bu twiti kaldır gibi şeyler olmayacağı için oralara yetki verilir ama sende beyin olsa bunu kıyaslar ve bu yorumu yazmazdın

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

avast da reklam yapıyor vpn satabilmek için

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    mektepli bunu yazdı

@mektepli   sen nerden yaşıon hocam ? türkiyedesin amerika isviçre norveç gibi özgür düşüncelerin olduğu bi yerde değilsin.yüzden de böle 3.dünya ülkelerine yetki vermemekle en doğrusnunu yapıyor.çünkü herkes düşüncelerini paylaşmakta özgürdür.amerikada twiter e böle abuk subuk ben bunu beğenmedim bu twiti kaldır gibi şeyler olmayacağı için oralara yetki verilir ama sende beyin olsa bunu kıyaslar ve bu yorumu yazmazdın

http://www.teknokulis.com/Haberler/Internet/2013/05/31/obamaya-twitterdan-olum-tehdidi-hapse-soktu 

http://www.genelgundem.com/haber/8397/twitterin-kokunu-kaziyacagiz/?utm_content=bufferc7273&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Bak bakalım özgür ülkede işler nasıl yürüyor :)

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

özgürlük demişken :D

http://galeri8.uludagsozluk.com/446/bir-erkegin-en-seksi-oldugu-iki-an_605682.jpg

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 27425 Toplam Mesaj: 254