folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Ubuntu & Eclipse & Android Sdk [Yardıma İhtiyacım Var]

Ubuntu & Eclipse & Android Sdk [Yardıma İhtiyacım Var]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Eclipse'i yükledim. Android sdkyı indirdim kuracam diye uraşıyorum olmuyo bitürlü beceremiyorum delirmek üzereyim.

eclipse'in help kısmında install new software penceresini açıp cdt linkini yazdım kurmuyor c++ için olan eklentiyi...

android sdkyı dizine çıkartıp çalıştırıyorum şu verisiyonların sdkları ayrı ayrı geliyor önüme seçiyorum inmek bilmiyor...

internetten araştırayım dedim herkes farklı farklı şeyler yapıyor neredeyse...

youtubedan arattım eclipse & android sdk install ubuntu diye,net yüzünden vidyo dolmuyor ve downthemallı yükledim vidyoyu indirmek için onlada vidyoyu indiremiyorum...

sıyırmak üzereyim birisi şu kurulumu tam olarak açıklayabilirmi?

opensourcedan nefret ediyorum böyle durumlarda...

Hackerlar gece ölür bunu yalnız hacker bilir Botnet değmiş gibi, DDoS yemiş gibi Malware bitmiş gibi, hackerlar gece ölür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

daha 2-3 hafta önce işteyken merak edip kurduydum, blog un tekinde anlatıodu tekl tek ordan faydalandıydım yarına kadar çözüm bulmazsan siteyi atarm sana muhtemlen sık kullanılanalra eklemişmdir.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

daha 2-3 hafta önce işteyken merak edip kurduydum, blog un tekinde anlatıodu tekl tek ordan faydalandıydım yarına kadar çözüm bulmazsan siteyi atarm sana muhtemlen sık kullanılanalra eklemişmdir.

ya bende bakıyorumda çorba oluyor herşey...aramaya devam

Hackerlar gece ölür bunu yalnız hacker bilir Botnet değmiş gibi, DDoS yemiş gibi Malware bitmiş gibi, hackerlar gece ölür...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

4 GB civarında boyutu var hacı, sabırlı olmak lazım biraz.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

takıldığın yerin caps versene bi bakalım?

yardırmak bizim işimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

JPriest bunu yazdı:

:|  offline kurulum paketi yokmu bunun? ben bu yurdun netiyle onu bıraksam 2-3gün sürer. Yarın İzmire gidiyorum evde net kotalı 15 tatilinde uraşmayı planlıyodum,yokmu direk çekebileceğim biyer?

EDİT:

erbogan bunu yazdı:

ya takıldığım yer kurulum kısmı,tgzden çıkartıyo çalıştırıyo ordan sürüm işaretleyip başla diyorum indire indire bitiremiyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

İstanbuldaysan gitmeden gel bi çayımı iç kurulumu halledelim birlikte. Çanakkale'ye yakınsan da şu yukardaki adam muhakkak yardımcı olur :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

wasd bunu yazdı:

JPriest bunu yazdı:

:|  offline kurulum paketi yokmu bunun? ben bu yurdun netiyle onu bıraksam 2-3gün sürer. Yarın İzmire gidiyorum evde net kotalı 15 tatilinde uraşmayı planlıyodum,yokmu direk çekebileceğim biyer?

EDİT:

erbogan bunu yazdı:

ya takıldığım yer kurulum kısmı,tgzden çıkartıyo çalıştırıyo ordan sürüm işaretleyip başla diyorum indire indire bitiremiyo

orası normal, ben 3 saatten fazla beklemiştim. Orda bir sürü paket indiriyor. 4 GB kadar sanırım. Yeni eklemeler de vardır allah bilir. Beklemek lazım o aşamadaysa.

Opensource'den nefret etmen için bi sebep olmasın bu. Sonuçta kimse parayla yapmıyor. Bi hizmet beklersin, karşılığını verirsin neyse. Ama amme hizmeti var ortada :)

Sabretmek lazım...

yardırmak bizim işimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

JPriest bunu yazdı:

İstanbuldaysan gitmeden gel bi çayımı iç kurulumu halledelim birlikte. Çanakkale'ye yakınsan da şu yukardaki adam muhakkak yardımcı olur :)

sakaryadayım,neyse halledicem artık bişekilde.Bigün yolum düşerse gelir bi çayını içerim ama :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

erbogan bunu yazdı:

orası normal, ben 3 saatten fazla beklemiştim. Orda bir sürü paket indiriyor. 4 GB kadar sanırım. Yeni eklemeler de vardır allah bilir. Beklemek lazım o aşamadaysa.

Opensource'den nefret etmen için bi sebep olmasın bu. Sonuçta kimse parayla yapmıyor. Bi hizmet beklersin, karşılığını verirsin neyse. Ama amme hizmeti var ortada :)

Sabretmek lazım...

iyi diyon doğru diyonda ne bileyim,adamlar kurulumu anlatmış geçmişler. Ben bikaç path göstericez biticek sanıyom nerden bileyim böyle olduğunu :D teşekkür ettim bilgilendirme için ikinizede :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

surumlerin hepsini kurma direk 4 u gec kur lazim olursa sonra doner kurarsin baska surumleri

eclipse de kurulum yaparken resimlerle gosterdim All avaliable sites de

http://imgur.com/PknMT,VJVax,KPl1u

sonra Programming Languages seciminden sec CDT yi kur.

eger hata veriyorsa site adresini degistir

Toplam Hit: 990 Toplam Mesaj: 13