Ücretsiz 35 Dolar Vps Kredisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

EDİT: Hocalar şimdi kafası karışmış bazı arkadaşların. Madde madde açıklıyorum.

1-) Referanslı linkim üzerinden upcloud.com a kaydolunması gerekiyor. https://upcloud.com/signup/?promo=7KM32C refli linkim bu arkadaşlar. Eğer normal upcloud.com üzerinden kaydolursanız PROMO CODE kısmına

7KM32C yazmanız gerekiyor sanırım. Ancak bu şekilde denemedik hiç.

2-) Kayıt işleminden sonra bana "referansın ile kaydoldum sistemde gözüküyormuyum" diye sormanız lazım. Benimde "evet benim referansım ile kaydolmussunuz" diyerek

sizi onaylamam lazım.

3-) Bu onay işleminden sonra 10 dolar KREDİ KARTI'nız ile sisteme para yatırmanız gerekiyor.

4-) Ardından bana otomatik olarak 50 dolar kredi gelecek.

5-) IBAN numaranıza enpara üzerinden 60 tl atacağım.

Önce sizin para yatırmanızı bekliyorum. Ardından size 60 tl göndereceğim. Konuyu tahribata yazmamın sebebi zaten birileri vps arıyordur. Hem size faydam olsun hem kendime. Buradan kimseyi bulamazsam, eş dost üzerinden gideceğim mecburen.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hocalar upcloud isminde bir site var. Vultr ve digitalocean benzeri bir cloud platformu. Referansım ile kaydolunduğunda ben 50 dolar kazanıyorum. Referansım ile kaydolan kişi 25 dolar kazanıyor. Ancak referansım ile kaydolan kişinin 10 dolar ödemesi gerekiyor.

Bu şekilde 5 tane arkadaşa ihtiyacım var. Kaydolduktan sonra sizi kendi listemde görmem gerekiyor. Sizi referans listemde görüntüledikten sonra ödeme yapmalısınız. Bu şekilde bana 50 dolar sizede 10+ 25 dolar gelecek. Ben size İBAN ile 60 tl göndereceğim. Yani cebinizden para çıkmayacak.

https://upcloud.com/signup/?promo=7KM32C refli kodum burada arkadaşlar. 300 tl bütçe ayırdım. 5 arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Server için para ödemem gerekiyor.

6 Arkadaş referansım ile kaydoldu. Ödemelerini yaptım. 2 Arkadaşa eft yaptım. Yarın geçecek.

Hannibal_King tarafından 25/Ağu/19 18:23 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

vps için paket fiyatları nasıl ?

Vir sapit qui pauca loquitur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

5 dolardan baslio hocam. 1gb ram ve 1 cpu 5 dolar. Ama sistemler canavar gercekten.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

ben yardımcı olurum henüz 5 kişi bulamadıysan bu arada hocam firma sağlam mı yani sitelerimin bazılarına koysam parasını ödemeye devam etsem yarın öbür gün dosyalarınız silinmiş diyebilecek bi firma mı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

site sağlambir yer mi?
    digitalocean kullanıyordum bir ara sıkıntı yaşamadım, çerezlik kullanıma lazım olur bazı projeler vs için deneyebilirim.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

8 aydır kullanıyorum. Bence adamlar vultr, digitalocean , linode vs hepsinden çok çok iyi. Serverları çok stabil ve hızlı. 10 dolarlık bir ubuntu 18.04 ü runcloud.io ile yönetin. Hızı ve farkı görün.

Adamlarda şuan 1 adet windows makinem var. 29 dolar (20 + 9 lisans)

Birde ubuntu var 10 dolar

windowsta olan bir site http://korkmazmakina.net/

linuxta olan bir site https://dolanbay.com/  açılış hızlarına bakabilirsiniz. 

Şuana dek 15 dolar para yatırdım gerisini hep referans ile topladım. En son şubatta veya ocakta ödeme yapmıştım eski kredi kartım kayıtlı kalmış. Kapattığım kartım. Neyse 5 dolar yatırmak istedim kart iptal diye hesap kitlendi. Canlı desteğe yazdım 24 saat inceleme yaptılar sonra açtılar.

7/24 canlı destek var. Google cloud da basıma benzer olay geldı yıne kart muhabbetı. Neyseki önemli biseyım yoktu. Hesap oldugu gbi gitti kitlendi. Yetkili birini bulmanıza imkan yok googleda.  Google a güvenmem bu adamlara güvenirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

beni say o zaman :) bi deneyelim :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

üye oldum kart bilgisi girdim mail girdim telefon girdim.

üyelik oluştu(!)    

ne giriş yapabiliyorum nede parola sıfırlayabiliyorum. 

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

login olurken mail adresi değil username yazacaksınız dalgınlık ile giriş yaparken email adresi yazıyor olabilir misiniz?

Bu arada neredeyse 1 yıldır kullanıyormuşum sistemi. Son kaydolan 2 kişi buradan sanırım.

https://pasteboard.co/Iu2Xz6w.png   referans listem

Hannibal_King tarafından 23/Ağu/19 19:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

onaylattırdım.

https://prnt.sc/owox87 

halledebilirsin.

DuPi tarafından 23/Ağu/19 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Dupi hocam para yatırmamışsın. Konuyu editledim hocalar.

Toplam Hit: 7536 Toplam Mesaj: 33
vps