folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Ücretsiz Linux Ubuntu Cdsi Evinize Gelsin...

Ücretsiz Linux Ubuntu Cdsi Evinize Gelsin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    bizim ark wermişti sipariş harbidinde gelior:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar girdim üye oldum am nerden sipariş verecem buylamıyorum a.q yardımcı olun uuuleyyyynnnn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anidamage
    Anidamage's avatar
    Erkek
    Cd'ler yurtdışından geldiğinden size ulaşması biraz zaman alabilir.Ortalama bir bi bucuk ay olsa gerek.Türkiyede de gönüllü gnu/linux cd'leri dağıtan siteler mevcut.

Linux34.com'a bakabilirsiniz.

@sandman ubuntuyu niye sevemedin yahu?Google bahsettiğin haberi yalanladı.Tamamen asparagazmış :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    LINUX işletim sisteminin kernelidir. Bunu bilemeyecek kadar aciz bir insan yada öküz iseniz lütfen kullanmayınız.
    GNU/Linux nedir kısaca yazayım. Kodu açık olan ilk işletim sistemidir. Linuxa virüs zor bulaşır çünkü her program belli bir katmanda çalışır o yüzden "root" katmanında çalışamayan program sisteme zarar vermez. Bu yüzden virüs sayısı azdır.
    Gelelim kullanım kolaylığına. Kullanım kolaylığı açısından windowsdan daha zordur. Bunun sebebi windowstan başka bir zikim kullanmayı bilmediğinizdendir. Korsancı olduğun için windows ile linux arasında senin için fark yok. Ama 245 YTL windows a 500YTL de ofise verde görelim ne kadar microsoftcusun. Senin beğenmediğin terminal ekranını şimdi windows 2003 server lara ekliyor. O senin müthiş windows unun WMF açığını mircosoft tan önce OpenSource "cu bir üniversite öğrencisi arkadaş kapattı windowsta. (linuxda öyle bir açık yok) Bir zikim bilmiyorsan lütfen saçmalama.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ben zaten kullanacağımdan değil :D zarar değilmi sömürelim :PP

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    anidamage

VErdiğin sitede bi r kaç ucretten bahsetmiş herif bu ucret cd içinmi yoksa sadece kargo ucretimi?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ya kelvın ön yargılı olma
    bence pardusu bi dene sonra lnux aşkı doğar içine :)

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anidamage
    Anidamage's avatar
    Erkek
    Kargo icin degil.Cd'ye ödediğin bedel o.Tamamen ücretsiz dağıtım yapan sitelerde vardı.Hatırladığım kadarıyla linuxcuyuz.biz ,maviportal.com ama şu an yayın yapmıyolar galiba.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    1.si microsoft linuxu 5 kere satın alabilicek olsaydı bill amca sinir ilaçı kullanmak yerine parayı basıp alırdı ikincisi ben şirketlerde hemde eni boyu büyük firmalarda bilgişlemlerinde yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım ve hala çalışıyorum inan bana büyük ölcekli firmalarda windowsun adı çok gecmez elektronikte hemde hiç geçmiyor..... linux kimi hedefler sadece ev yada şirketi degil tüm bilgisayar bilimini hedefler bunu anlamamış olman çok yazık

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    gnu/linuxun hedefi herkesi ücretsiz düzgün bir işletim sistemi sunmak. linux üzerine kurulu olan herşey ücretsizdir. gnu/linuxun karşısında kimler var önce bunu düşünmeniz lazım. GNU/Linux üzerine oyunlar yeni yeni entegre edilmeyebaşladı. Quake4 çıktı yeni Wolfenstein yeni çıktı. Windows a para odemeye başladığın gün windows un iyi yada kötülüğünü konuşursun.

ftw
Toplam Hit: 18218 Toplam Mesaj: 87