Ücretsiz Tasarım Ivır Zıvırları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Selamlar hocalar 1-2 sene önce bu tarz bir konu açmıştım tekrardan hayata geçirmek istedim bu olayı geçen sene sınav senesi , üni. başlıyınca internet vs . ayarlamak uzun sürdü aslında bayadır kafamda olan bir düşünceydi bu gelelim asıl olaya logo,banner,reklam alanı , minimalist yazar kürek işlerinize talibim ücretsiz bir şekilde buraya referans atmak isterdim baya fakat evimdeki bilgisayarda kaldı hepsi fakat eski konudan veya daha önce logo yaptığı insanlar bilir vasat değilim tabiki bu işi profesyonel iş edinen biri kadar değilim ama işinizi çok rahat görür asıl amacım bu işlerde çok gereksiz paralar dönüyor ki piyasada çoğu yapılanbu işler internette hazır psd editleyip isim yazmaktan ibaret ve dünya kadar para dönüyor bu zikik işte bile bende bu olayı en azından tbt içinde kırmak istiyorum cumartesi ve cuma günleri boş günlerimi bu tarz bir şeyle geçirmek istedim elimden geldiğince yapmaya çalışıcam yetiştirmeye çalışıcam ve eğer beğenirseniz psd dosyası dahil herşeyini atabilirim isterseniz neyse çok uzattım geceniz güzel olsun 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

öncelikle teşekkürler yardım etme isteğin için

ama bu işte para dönüyor olmasının seni rahatsız etmesi garip , bu bir meslek ve insanlar mesleklerini para kazanmak için yaparlar.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

Öncelikle teşekkür ederim düşünceniz ve yardımseverliğiniz için lakin bir grafik tasarımcı olarak mesleğim size neden gereksiz ve ''zikik'' geldi merak ediyorum. 4 senedir hem lisans yapıp hem homeoffice çalıştıktan sonra yüksek lisansa devam eden biri olarak bu ''zikik'' düşüncenizi merak ettim. Ben bu kadar emek ve çaba harcarken sadece program bilen bir alaylının gelip logo yaparım abi diyip piyasa düşürmesi ve bu konuda herhangi bir dernek, kuruluş ve devlet desteği görememiş olmamız ''zikik'', her köşe başında olan kurslardan 2 program öğrenip grafik tasarımcı imajını şu hale getiren insanlar ''zikik'' kanımca. İyi çalışmalar dilerim.

profesyonel kahveci?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

Öncelikle teşekkür ederim düşünceniz ve yardımseverliğiniz için lakin bir grafik tasarımcı olarak mesleğim size neden gereksiz ve ''zikik'' geldi merak ediyorum. 4 senedir hem lisans yapıp hem homeoffice çalıştıktan sonra yüksek lisansa devam eden biri olarak bu ''zikik'' düşüncenizi merak ettim. Ben bu kadar emek ve çaba harcarken sadece program bilen bir alaylının gelip logo yaparım abi diyip piyasa düşürmesi ve bu konuda herhangi bir dernek, kuruluş ve devlet desteği görememiş olmamız ''zikik'', her köşe başında olan kurslardan 2 program öğrenip grafik tasarımcı imajını şu hale getiren insanlar ''zikik'' kanımca. İyi çalışmalar dilerim.

biraz yanlış anlaşılmışım öncelikle kusura bakmayın yaptığınız para kazandığınız bu sektörü küçümsek değildi ben 13 yaşımda başladım bu işlerle uğraşmaya mybb forum sitelerinde olsun destek sitelerinde olsun forumlarda küçük işlerle başladım araştırdım millet metin 2 oynarken ben buralarda geçirdim ve gördüğüm aslında sadece o kelimeye takılmışsınız ben bu işi profesyonelce yapıp insanlarda aldığı dünya kadar parayı gerçekten hak eden ve uğraşan emek harcayan insanlara bir sözüm yok da olamaz zaten çünkü bu işin hiç bir şekilde profesyonel tarafını bilmiyorum fakat benim ''zikik'' den kastım insanlardan aldığı parayı devinart pinterest vb. sitelerden psd alıp 15 20 dk editleyip buyrun ben yaptım olayı  ben bu olaydan çok rahatsızım ve piyasada bu işteki dönen paranın miktarını az çok biliyorum ve sokaktaki esnaf tabelasından tut birçok bu piyasadan haberi olmayan insanın dünya kadar parasını ödediği işi aslında kendiside iki üç klavye ve mouse hareketiyle kendiside yapabilicek olması ama dediğim gibi amacım kırmak veya küçümsek değildi yanlış anlaşılmışım özür diliyorum kesinlikle bu işe emek veren insanlara bir laf söylemek istemedim iyi günler 

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

O vakit aynı şeyden yakınıyoruz, çizdiğiniz yolda başarılar :)

profesyonel kahveci?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

kolay gelsin hocam logoya yeni başlayanlar için hangi programı tavsiye edersin? ve öneriilerin neler

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Selamlar hocalar 1-2 sene önce bu tarz bir konu açmıştım tekrardan hayata geçirmek istedim bu olayı geçen sene sınav senesi , üni. başlıyınca internet vs . ayarlamak uzun sürdü aslında bayadır kafamda olan bir düşünceydi bu gelelim asıl olaya logo,banner,reklam alanı , minimalist yazar kürek işlerinize talibim ücretsiz bir şekilde buraya referans atmak isterdim baya fakat evimdeki bilgisayarda kaldı hepsi fakat eski konudan veya daha önce logo yaptığı insanlar bilir vasat değilim tabiki bu işi profesyonel iş edinen biri kadar değilim ama işinizi çok rahat görür asıl amacım bu işlerde çok gereksiz paralar dönüyor ki piyasada çoğu yapılanbu işler internette hazır psd editleyip isim yazmaktan ibaret ve dünya kadar para dönüyor bu zikik işte bile bende bu olayı en azından tbt içinde kırmak istiyorum cumartesi ve cuma günleri boş günlerimi bu tarz bir şeyle geçirmek istedim elimden geldiğince yapmaya çalışıcam yetiştirmeye çalışıcam ve eğer beğenirseniz psd dosyası dahil herşeyini atabilirim isterseniz neyse çok uzattım geceniz güzel olsun 

http://www.tasarimsatis.com/ yeni açtığım sitem fakat daha içi boş, ben teknik ressamım ve tasarımlarımı satmayı düşünüyorum, tabii düzgün bir satış eklentisi olsa millette satabilir, ürün görseli ve satış fiyatı vs ekleyebileceğim bir script olsa daha daha iyi olur. Ama daha önce banner ve logoya ihtiyacım var . bu konularda ücretsiz yardımını severek kabul ederim :D

NetBABA tarafından 10/Ara/17 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Güzel, özgün, akılda kalıcı, her platformda yazdırlabilir (afiş, broşür, pim, kol düğmesi vb) ve okunabilir, renkli ve siyah beyaz şekilde bir logo tasarlayabilir misin?

logoda olması gereken sadece şu:

B

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

sana işi bildiğin için, sana  öyle geliyor olabilir hocam. ayrıca yardım talebin için teşekkürler başarılar. özelden bitane göndereyim ufak bir logo isteği kolay gelsin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Hocam merhaba, bir asansör firmasında çalışıyorum ve herşey isadan önce 3894 yılından kalma burada logo da dahil. acaba deyişinkli bişey yapabilme şansın var mı biraz daha göze hitap eden akılda kalır falan? Yani elbette bir nike vs gibi bir markanınki gibi olmasını beklemiyorum ama en azından dinazorlarla aynı zamandan gibi görünmesin yeter :D 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Vay işin için tebrik ederim :)

@overlocker

Abim HoldiayTurk diye bir internet sitesi kurmak için çaba sarf ediyor. Site ilk başta tamamen araç kiralama üzerine başlayacak daha sonra da diğer tatil seçeneklerini sunacak. Bu internet sitesi için bir logo tasarlayabilir misiniz. Yeşil ve Mavi renkler önceliğimiz ancak tüm renklere açığız.

Mustafa
Toplam Hit: 3217 Toplam Mesaj: 19
logo isteği