folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Ücretsiz Türkçe Web Tasarım Programı Help Pls

Ücretsiz Türkçe Web Tasarım Programı Help Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BALIK_EKMEK
    BALIK_EKMEK's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ücretsiz türkçe web tasarım programı indirebileceğim bildiğiniz siteler warmı .
    YARDIMCI OLABALİRSENİZ SEVİNİRİM

Gözler Gözleri Gözleyen Gözleri Gözler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    baba valla benim bildiğim türkçe web tasarım programı bi frontpage var. başka da görmedim. o da office cd lerinden çıkıyor zaten (ayrıca kendi cd si de var). nette aramaya gerek yok bence.

ama web tasarım konusunu öğrenmek için türkçe prog. arıyorsan bence arama çok komik terimler kullanılıyo.
    sen yine ingilizce kullan derim. örn: dreamweaver mx.
    hem ingilizcen de gelişir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeXaGoN
    HeXaGoN's avatar
    Erkek
    moremotion var. moryazılım yapmıştı. biraz ararsan bulursun..

İnsanlara yapılacak en iyi şey, onlara akıllarını kullanmayı öğretmektir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwerty
    qwerty's avatar
    Erkek
    bnce de ing kullan ilerde zorluk cekmessin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaLDoST
    SaNaLDoST's avatar
    Erkek
    iyi de bunnların nasıl kullanılacağı hakkında da bilgi verseniz daha ,iyi olacak....Bu arada ben bölümüm için bir site yapmak istiyorum bana yardımcı olcak düşüncelerinizi beklyiyorum...Hazırlamayı düşündüğüm site normal bir kimya müh öğrencisi girdiğinde faydalanacağı dökümanlarla dolu ve diğerleri gibi ....standart olsun istiyorum ban yardım edin plss ...nasıl başlayım ...

[color=red]Aslanlar kendi tarihlerini yazmadıkları sürece, avcı hikayelerine inanmak zorundayız.[/color]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destroyervirus
    destroyervirus's avatar
    Erkek
    daha önce hiç site hazırlamadıysan bitane hazır site indir, onun üstünde değişiklikler yap, hem pratik yapmış olursun, hem html kodlarını tanımış olursun...
    türkçe değil ama ben dreamweaver tavsiye ederim, çok hoş ve basit bir program

Ne kadar bilirsen bil, anlatacakların karşındakinin anlayacağı kadardır. MEVLANA
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perdone
    perdone's avatar
    Erkek

pekı bu sıtelerı ındırmek ıcın kullanacagımız bı programda soylesen makbule gecer hanı..

J_N_R_///T.T.K.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qlluq
    qlluq's avatar
    Erkek
    google da free template die arattın mı istemediin kdr bulursunn...

ben bu zıkkımı içmek için içerim,içerken düşünmem neden içiyorum diye,daha sonra yaparım hayat felsefesini
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nostredame
    Nostredame's avatar
    Erkek

Ülkemiz de Lisans'lı olarak alınan web tasarım programları neredeyse çok az olduğu için Macromedia gibi tasarım programlarını yapan şirketler türkçe paketlerini çıkarmamaktadırlar. Bu bizi üzüyor muhtemelen.

Türkçe olarak Microsoft'un piyasada bulunan Frontpage progamı tamamen ilk tasarıma başlayan arkadaşlar için ideal.

Onun dışında yerli yazılım türkçe web tasarım programlarınıda bulmak münkün. Ancak belirli bir ödemeye tabi tutmaktadırlar.

Sana önermek istediğim ingilizcede olsa "Macromedia HomeSite" programını denemen.

" qlluq: google da free template die arattın mı istemediin kdr bulursunn... "

Arkadşın da dediği gibi ücretsiz web paketlerinden de yararlanabilirsin. Bunun içinde forumda bu isimli bir başlık var bakabilirsin. Kolay gelsin...

There is nothing to lose anymore...!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meb_net
    meb_net's avatar
    Erkek

hotdog bulabilirsin. www.inndir.com a bakıver derim....

M.E.B. Ne biliyorsan öğret ki onlarda bilsin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mehmethn
    Mehmethn's avatar
    Erkek
    yaa bunları indirdim napmam gerekio bunları bilen gelsin yardım pls bunlar cok gusel bende yararlanmak isterim yardım pLs msn mehmethan_14@hotmail.com !! cevapını buraya yazarsanızda cok makbule gecer !!!

Bu NeT Alemi Kimsein Kimseyi Konusturdugu Alem DeğiL Herkesin BirBirini Susturdugu Alemdir !!
Toplam Hit: 7972 Toplam Mesaj: 20