folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uçuk Tedavisi (Soru)

Uçuk Tedavisi (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

en son dudaklarımı kopartıp atıcam bıkkınlık geldi bana artık. ulan iki aydır biri bitmeden öbürü çıkıyor hardcore seks dönüyor habire ağzımın içinde. 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

yazıldımı bilmiyorum ama ÇAY AĞACI YAĞI diye birşey var . Bu sabah kalktıgımda ucuk vardı dudğımda sürdüm iki üç saat geçti şuan yok gibi birşey . 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Bu virüsü kapmış olan arkadaşlar dikkat edin hsv1 virüsü bazı kişilerde göze etki edip üveit rahatsızlığı oluşturabiliyor ki sonu gözünüzü kaybetmeye kadar gidebilir. Bende bu virüs ün igg si yüksek, igm si düşük olmasına rağmen (daimi antikorlar yüksek, anlık antikorlar düşük) (en son 20 sene önce ağzımda uçuk çıktı) sol gözümde üveit ve glokom belirtileri verdi. Uzun süredir de takip ediyorum. Ağzınızda uçuk virüsü çıkınca eğer gözünüzde de bir ağrı ve yüksek ışıkta kırılma oluşuyorsa hiç beklemeden sağlam bir göz doktoruna gidin.

AFT var mı hocam? Yada çıkıyor mu sık sık?

Yok hocam. Ağız içi dışı herhangi bir aft yok. En son uçuk da 20 yıla yakın süre önce çıktı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Vectavirle 4-5 günde geçmişti bende. 

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    SweetyVolty bunu yazdı

en son dudaklarımı kopartıp atıcam bıkkınlık geldi bana artık. ulan iki aydır biri bitmeden öbürü çıkıyor hardcore seks dönüyor habire ağzımın içinde. 

bir haftadan uzun bir süredir dilimin altında 3mmx10mm çapında oval kocaman bir uçuk çıktı. %100 çay ağacı yağı da vardı ondan da sürdüm diş macunu da bastım bana mısın demedi bugün azaldı gibi derken bu sefer dudağımın içinde çıktı bildiğiniz geberiyorum acıdan. Dişim apse falan yaptı antibiyotik kullanıyorum (herpes virütik o yüzden bir etkisi yok) yani vücut direncim kübaya tatile gitti diyebiliriz kısaca. Dilimi kıpırdatsam ağrı saplanıyor ve konuşamıyorum bile napıcam ben şimdi illa odun kaşık mı basmam lazım başka metod olarak? Bu arada evdeki tahta kaşıklar hep cilalı o kaplamalı babam sağolsun onu da yapamıyorum yani.  

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam asiviral bir hap var. ısrarla onu kullan. Pahalı birşey. bende arada bir hafif kaşınıyor. Bu aralar yine stresliyim bekliyorum 1-2 hafta içinde uçuk.

Toplam Hit: 3674 Toplam Mesaj: 36
hastalık uçuk hedavi